Форум Рідного Міста

торгових агентів просимо не турбувати

Ната Толмачова - 6-10-2007 у 18:09

такі повідомлення все частіше з’являються на дверях офісів, правда частіше пише просто "торг агентам не заходити" і все
думаю до торгових, рекламних, страхових і т.п. агентів прихильних мало, але може хтось іншої думки
я особисто терпіти не можу коли зайнята якоюсь роботою, або сидять клієнти, а тут заходить хтось в офіс і з порогу голосно кричить "Добрий день! Я з такої-то фірми і зараз я вам покажу/розкажу таке-то" І встигає сказати п’ять речень поки я слово вставлю. ніякого розуміння того, що хтось працює і нема чого вламуватися зі своїми пропозиціями як до себе додому. бувають і виховані/культурні, але від того не легше. як не книжки принесуть, які мені не потрібні, то косметику якою я не збираюся користуватися, то пропонують застрахувати життя/здоров’я/майно/пенсійні радощі або інвестувати куди-не будь гроші з допомогою їхньої компанії або ще щось типу того...
в нашому житті і так кругом купа реклами-нав’язування і спаму і досить того в ТВ, друк. ЗМІ, в Інтернеті, на вулицях, так ще до того всього хтось вважає що для більшого ефекту треба дістати людину на роботі і вдома :mad:

Андрій Пелещишин - 6-10-2007 у 18:26

Особливо вони люблять великі установи навзірець тої, що я працюю. Достати можуть конкретно.

Andreas - 7-10-2007 у 11:58

Цитата:

торгових агентів просимо не турбувати


Фі, банальність яка...
"Справжні пацани" на дверях пишуть гарними великими буквами
"Вхід для торгових агентів 15 гривень. Оплата попередня."

Сума не мусить бути великою. До великої суми відношення несерйозне.
Ну і як починає говорити, не треба "вставляти слово", а мовчки вказувати на об'яву...

Ната Толмачова - 7-10-2007 у 15:05

деколи ті торгові агенти зовсім молоденькі дівчата і хлопці, задурили їм голови "великою і крутою мережевою торгівлею" от і ходять вони по людях, вчаться професійно локшину на вуха вішати
бувають наглі, то з ними теж можна по хамськи - їм піде на користь, таким варто нагадувати, що краще б вони вагони розвантажували - було б більше користі з їх роботи
а бувають і скромні, шкода таких дітей і лишається тільки культурно сказати: "ні, дякую"

Вікторія Котлярова - 7-10-2007 у 15:16

У нас на попередній роботі висіло оголошення "Здесь избивают торговых агентов" і поряд фотографія бабульки зі злим обличчям і мухобійкою в руках :)

Andreas - 7-10-2007 у 15:20

Цитата:
Вікторія Котлярова
У нас на попередній роботі висіло оголошення "Здесь избивают торговых агентов" і поряд фотографія бабульки зі злим обличчям і мухобійкою в руках :)


Несерйозно. Тому така об'ява не буде перешкодою для комівояджера.

Андрій Пелещишин - 7-10-2007 у 19:55

Власне, найбільше дратує не сам факт появи агента, скільки його хамське ігнорування зауважень і відмов. Вони не раз набираються наглості прориватися в кабінет начальника незважаючи на заперечення секретарки.

А ще раз такого хама-продавця бачив на вулиці. Видно день не вдався. От він з відчаю якійсь кобіті просто не давав проходу - вона вбік, щоби пройти, і він убік. І так кілька раз. Поки місцевий люд (зупинка на Привокзальній, самі розумієте) вирішив трохи його повчити манер. То він тоді вже швидко пощез.

Demyan - 8-10-2007 у 07:28

Ага погоджуюся - велика проблема. Ми на дверях теж пишемо..але не помагає...а нам носять навіть консерви :) :) :)
Чому вони ходять? Я зауважив картину - в приватних фірмах, які орендують офіси - їх не люблять. А ось якщо взяти установи де працюють бюджетники - вони з задоволенням слухають їх дивляться все...бачив як в бухгалтерії такої установи - просто на столі починають розкладати те що вони пропонують (лахи, книжки...) ну і люди дивляться і можуть щось взяти...
Висновок - доки будуть такі що будуть купляти, будуть торгові агенти.