Форум Рідного Міста

Дитячі смерті на Яворівщині

Андрій Пелещишин - 10-10-2007 у 19:22

Почали поширюватися чутки та новини про смерті немовлят у Яворіському районі Львівщини.
З цієї інформації
http://korrespondent.net/main/211307
таки слідує, що занепокоєння жителів можливо обгрунтоване.
З другого боку, пригадуючи паніку в регіоні після Ожидівської катастрофи, можна очікувати пустих садочків і масового вивезення дітей "кудись подалі"

Роман Голощук - 11-10-2007 у 15:46

За попередньою інформацією, якою володіють в Головному управлінні охорони здоров’я Львівської ОДА, ніякої епідемії у Яворівському районі немає. Тобто інформація, яку озвучив міський голова Яворова Віталій Домашовець, не відповідає дійсності. Про це 10 жовтня повідомив начальник Головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Ігор Герич.
Докладніше тут: http://zik.com.ua/index.php?news_id=105681

Юрій Сєров - 11-10-2007 у 22:08

Ага все нормально, діти вмирають просто так. :mad:
Коли ця совдепія закінчиться?

Ната Толмачова - 12-10-2007 у 21:07

мда... мер заявляє одне, а заступник мера інше :rolleyes:

Олександр Ганущин - 12-10-2007 у 21:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ага все нормально, діти вмирають просто так. :mad:
Коли ця совдепія закінчиться?


Юрію, насправді на заміну совдепії у нас демократія, коли кожен мерИК вважає, що коли йому привиджається/він десь чув дзвін/.... список можна продовжити то вже у нас і діти вмирають і хмари на Київщині, і т.д. Тому невідомо, який негатив переважа
При цьому традиційна недовіра до повідомлень заспокоючого типу перекреслена Чорнобилем на ніц. Ну така ми вже нація....

Юрій Сєров - 12-10-2007 у 22:26

Ми вже обговорювали це коли був Ожидів. Як показує практика, з нічого чутки не з'являються. Цілком можливо, що це нещасливий збіг обставин чи горем хтось так перейнявся. Має виступити головний лікар області і сказати. "Так епідемія є", чи "ні, епідемії нема". І все.
А з
Цитата:
Ну така ми вже нація....
незгідний. Трохи наофтоплю. В Івано-Франківській області, в горах, колись дислокувалися стратегічні війська, в Делятині-2 досі добувають уран. А навколо в діти вмирають від лейкемії, саркоми. Я не хочу сказати, що все це через уран і ракети, але коли кажуть "Все нормально", коли вмирають діти, то відчуваєш себе, як мінімум ідіотом.

Олександр Ганущин - 13-10-2007 у 19:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ми вже обговорювали це коли був Ожидів. Як показує практика, з нічого чутки не з'являються. Цілком можливо, що це нещасливий збіг обставин чи горем хтось так перейнявся. Має виступити головний лікар області і сказати. "Так епідемія є", чи "ні, епідемії нема". І все.


Наскільки мені відомо головний лікар виступив і все сказав. Він же очолював створену з цього приводу комісію. Щодо практики готовий дискутувати



Цитата:

В Івано-Франківській області, в горах, колись дислокувалися стратегічні війська, в Делятині-2 досі добувають уран. А навколо в діти вмирають від лейкемії, саркоми. Я не хочу сказати, що все це через уран і ракети, але коли кажуть "Все нормально", коли вмирають діти, то відчуваєш себе, як мінімум ідіотом.


Про дсилокацію військ з Московською адресою чув. Рівно як і командний пункт. А от про уран..... сумніваюсь. Але це справді офтоп