Форум Рідного Міста

Реклама тютюну та чорний гумор.

Юрій Сєров - 12-10-2007 у 21:51

Нещодавно, спілкуючись з Русланом Кравцем
Русланом Кравцем
звернули увагу на тонке почуття чорного гумору в авторів реклами тютюну.
Не знаю, як до цього ставляться курці, але деякі слогани ну дуже вже смішні у поєднанні з попередженням мінохорониздоров'я:
"Все чого бажаєш насправді" - Куріння може стати причиною захворювання на рак.
"Потрібна лише іскра" - Куріння може стати причиною захворювання на рак.
ще щось на зразок "Оновлений смак твоїх бажань" - Куріння може стати причиною захворювання на рак.
Ще є інші кумедні.
Вже державі пора б почати займатися усуненням реклами тютюну, оскільки кількість смертей від раку легень просто величезна.

Люда - 13-10-2007 у 06:52

Так, мене приводив у захват слоган "Нові перспективи" :lol: в поєднанні з тим самим попередженням.
Окрім "прямих" збитків, явних, як то рак легень, гортані, тощо, держава втрачає величезні гроші на відшкодування здоров’я як тих, хто палить, так і пасивних курильщіків. Але то витрача держава, в той час як зиски від тютюнової комерцїї та реклами течуть у кишеню конкретним людям. Тож у цьому питанні в нас поки що переважа приватне над суспільним :(

Ната Толмачова - 13-10-2007 у 08:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Нещодавно, спілкуючись з Русланом Кравцем
Русланом Кравцем
звернули увагу на тонке почуття чорного гумору в авторів реклами тютюну.
Не знаю, як до цього ставляться курці, але деякі слогани ну дуже вже смішні у поєднанні з попередженням мінохорониздоров'я:
"Все чого бажаєш насправді" - Куріння може стати причиною захворювання на рак.
"Потрібна лише іскра" - Куріння може стати причиною захворювання на рак.
ще щось на зразок "Оновлений смак твоїх бажань" - Куріння може стати причиною захворювання на рак.
Ще є інші кумедні.
Вже державі пора б почати займатися усуненням реклами тютюну, оскільки кількість смертей від раку легень просто величезна.


ну ви певно не бачили нових упаковок сигарет :)
тепер там пише не лише, що куріння викликає рак, а що "куріння викликає серцево-судинні захворювання", "куріння призводить до імпотенції", "курці помирають рано" і т.п.
діє на курців як на мертвого припарка :(

Юрій Сєров - 13-10-2007 у 11:51

Бачив, навіть анекдот вже є.
Продавець дає хлопові пачку цигарок з написом "куріння призводить до імпотенції".
Він каже, "Дайте, ті інші, з раком"

На білбордах рекламують лише рак.