Форум Рідного Міста

Водовозки

Андрій Пелещишин - 14-10-2007 у 18:56

Чи користаєтеся ви послугами розвізників джерельної води? Якщо так, які ваші враження?


Скажу про нас. Уже від весни вживаємо тільки їхню воду. В принципі супер. Багато експериментував з фільтрами - жодного порівняння.
Усе таки відчувається, що то є артезіанська чиста вода. Жодного накипу, прекрасно п'ється сирою.
Найбільша незручність з тими візниками - важко ловити. Їздять пару раз в тиждень, і не завжди в зручний час. І не завжди пунктуальні.

Тарас Ільчишин - 14-10-2007 у 19:20

я коли в вівторок є зранку дома, то купляю. Вода хороша - але так само не завжди можу попасти, хоча до будинку возять і трускавецьку і моршинську. Тому час від часу їжджу в Раковець за водичкою - заодно і походжу .

Demyan - 15-10-2007 у 07:46

Я не користуюся...не знаю чому...я навіть десь чув що вода з крану у Львові має найкращі властивості по Україні -бо найкраще очищається.
Щодо розвозки - в нас проблем немає...іноді навіть просто дістає це. Привозять на вихідні кілька разів, причому зранку я собі сплю - а тут в 9 00 почне сигналити на всю вулицю..через годину знову приїде якась інша трускавецька чи що...і те саме:).

Рост - 15-10-2007 у 09:32

А я сам собі возій, чи то розвізник. Вірніше - привізник :)
Найчастіше привожу з Раківця. А як буваю в інших місцях, наприклад в Уневі, то і звідти.

Павло Жежнич - 15-10-2007 у 16:18

Не користуюся, але маю бажання спробувати. На Патона розвозять 2 рази в тиждень.

Андрій Пелещишин - 15-10-2007 у 16:43

Спробуй, це насправді добра вода.

Сергій Бєляєв - 16-10-2007 у 08:12

Користуюсь вже тривалий час. ДІйсно жодного накипу. Чай чи кава на такій воді мають чудовий смак, з водопровідною хлорованою водою не порівняти. Сиру пити не ризикую, оскільки маю великі сумніви, що цистерни, у яких перевозять воду, регулярно і ретельно промивають та пропарюють.

Ната Толмачова - 16-10-2007 у 16:43

нам привозять тоді коли самі дзвонимо і замовляємо, але вічно з затримками і про пунктуальність мови не може бути
але вода дійсно хороша і сирою пити приємно, як з криниці :)

Надія Баловсяк - 16-10-2007 у 19:47

в Чернівцях доставляють в квартиру - після попереднього дзвінка
мабуть і у Львові таке є.

Остап Шумин - 17-10-2007 у 08:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Надія Баловсяк
в Чернівцях доставляють в квартиру - після попереднього дзвінка
мабуть і у Львові таке є.

Є. Шкода, правда, що доставляють тільки в робочий час.

Лєна Дадукевич - 18-11-2007 у 11:05

А якісь телефончики контактні розвізників водички може б хтось тут написав:(

Андрій Пелещишин - 9-5-2010 у 16:39

Бачив сьогодні в супермаркеті Барвінок автомат для розливу питтєвої води (50 копійок за літр). Правда, інформації звідки взята ця вода і які її характеристики - не побачив.

Hanor Narasson - 9-5-2010 у 20:06

Частина води з цистерн з написами "моршинська-трускавецька" насправді з Голоско. Там є свердловина для автономного водопостачання лікарні. Реально дебіт там значно перевищує потреби. От туди цистерни після першого кругу по місті і під'їжджають "на заправку".