Форум Рідного Міста

Розмитненя посилок як і скільки?

Demyan - 18-10-2007 у 08:31

Цікавить наступне.
Є можливість пересилки мені компютера для власного користування.
Чи буду я за це сплавчувати мито? якщо так то скільки? яким чином краще передати посилку?

Юрій Сєров - 18-10-2007 у 09:00

Мито, в принципі, мало б сплачуватися.
Якщо з Європи - то може краще водіями автобусів передати, можливо вийде дешевше.
Найпростіше перевезти, свій комп Ви маєте право везти.

Demyan - 18-10-2007 у 09:04

Ситуація така що ніякими водіями, ні сам я не можу його передати або отримати.
Можуть тільки переслати через міжнародних превізників (ТНТ, ДНЛ....).

Юрій Сєров - 18-10-2007 у 09:10

Можна спробувати послати "на обум". Може пройде і без розмитнення. Якщо вирішать, що треба платити - до Вас звернуться.
Перевізники здеруть, а ще мито. Комп може вийти золотим.

Demyan - 18-10-2007 у 09:12

В тому то і справа - намічаєтья халява хорошого компа (ноута), знайомі пересилають - все оплачують, але вот як прийде мені та посилка то можуть сказати плати мито..це мене лякає.
Знайшов в кодексі що коли ціна до 200 євро і вага до 50 кг не треба сплачувати. Але як це практично виглядає? Це залежить від того в скільки оцінить відправник чи в них своя оцінка?

Юрій Сєров - 18-10-2007 у 11:32

Якщо не буде квитанції з магазину, то наші швидше за все наші самі оцінять.
Але якщо на халяву, то варто брати. Не думаю, що мито вийде аж в таку серйозну суму.
Інша річ, що якщо це ноут, то варто його задекларувати, застрахувати посилку і сплатити мито.

Стикався з такою ситуацією дуже вже давно, тоді треба було сплатити за монітор.

Олексій Мачехін - 19-10-2007 у 10:10

Якщо посилка прийшла на фізичну особу і важить, здається, до 100 кг, мито не сплачується.
Зараз спробую дізнатись докладніше.

UPD: Якщо вага посилки до 100кг і декларована вартість до 1000 USD, мито не сплачується і взагалі процедура розмитнення не проводиться - тільки догляд.

Demyan - 19-10-2007 у 10:11

Так на фізичну особу, те що не буде навіть 50 кг - це точно.