Форум Рідного Міста

Новий 2008й у Львові

Юрко Ничик - 19-10-2007 у 16:33

Доброго дня, панове. Я молодий, закоханий у ваше місто Киянин хочу розказати вам дві коротенькі історії:

Колись дуже давно, коли дерева були дещо більшими ніж зараз я був у вашому місті. Був ще з купою однокласників, які ще по дорозі понапиавалися чим розізлили наших вчителів-екскурсоводів, тому повноцінного знайомства з цим прекрасним містом не склалося. І от після 4х років мрій я нарешті навідався до Львова. Навідався на два дні і встиг закохатися в це неймовірно романтичне місто.

Зовсім недавно, коли сонце зайшло за хмари я виїхав з рідного Києва для того щоб подолавши більше 800км вручити подарунок на день народження людині, яку я до цього знав не більше 30 хв. Я виїхав до Ужгорода, де провів 2 найщасливіших дні в своєму житті!!!!
Ця людина повернула мені віру в людей і зробила щасливим.

З якою метою я власне забираю у Вас час і який взагалі зв’язок між тим що я розказав?
Справа в тім, що наступну нашу зустріч я б хотів провести саме в Вашому рідному місті. Я хочу зустріти у вас Новий Рік чи Різдво, але так я був у вас лише одного разу то майже нічого про Львів не знаю. Принаймі набагато меньше ніж ви. І я б дуже був вам вдячний аби ви мені допомогли інформацією.

Мене цікавлять наступні речі:
- чи можна забронювати заздалегідь номер в готелі (вибрав "Львів") на 3-4 дні?
- чи буде це дорожче і якщо так, то на скільки?
- що у вас тут відбувається на свята і коли краще приїхати: на НР чи на Різдво?
- у скільки обійдеться святкування нового року в якомусь закладі щоб з цікавою програмою?

Дуже дякую за увагу.

Юрко

Demyan - 19-10-2007 у 16:45

Нові роки тут десь обговорювалися.
- щодо бронювання потрібно вже це робити, краще приїжати і давати завдаток, якщо не вийде з готелем - пробувати через приватні оголошення.
- мені більше подобаєтя різдво - більш спокійніше, традиційніше, ходять колядники, вертепи...
- святкування нового року дуже різні як будуть ціни того року незнаю але десь в минулих 150 у.о. в середньому..щодо програми - як повезе. якщо можна можна і вміленіуми або місто..там дорожче

Demyan - 19-10-2007 у 16:46

Висновок: краще приїжджати на Різдво, буде менше пяної молодьожи, менше бруду після того всього. ДУмаю вже легше буде і з місцями бо народ бронює - якщо немають студіки де випити на новий рік а з батьками не хочуть.

Юрко Ничик - 19-10-2007 у 16:50

Дякую, Demyan.
А чи є можливість бронювання телефоном?

Роман Голощук - 19-10-2007 у 16:56

Забронювати думаю, можна. Але скільки це буде коштувати, потрібно взнавати у конкретних готелях.
На Новий Рік та Різдво завжди є досить різних концертів та інших акцій. Але на Різдво їх більше.
Святкування у певних закладах вимагає окремої теми - є багато різних варіантів і за різну ціну.
Ще б радив розглянути варіант зустрічі НР у Карпатах.

Юрко Ничик - 19-10-2007 у 17:01

Дякую, Романе, я вже розглядав варіант карпат. Я твердо вирішив приїхати до Львова :)

Роман Голощук - 19-10-2007 у 17:04

Ось тут: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1293#pid70661
обговорювалися готелі та їх ціни

Юрко Ничик - 19-10-2007 у 17:09

Дякую.
Можливо якісь поради? :)

Юрій Сєров - 19-10-2007 у 23:15

Також притримуюся думки, що краще на Різдво.
Про готелі і квитки на потяг слід подбати заздалегідь.
Відносно Нового Року в кабаках - я не любитель таких розваг. Краще вже при можливості поїхати в гори, а ні - то краще вже дома.
Якщо будете на НР у Львові можна спробувати піти на Високий замок, кажуть вигляд салютів - фантастичний.
У минулі роки 2 січня Тарас Чубай робить концерти, якщо буде - теж раджу.
На Різдво Львівське пиво робить гулянки на площі Рином - теж дуже гарно і весело.
Ще б порадив не зациклюватися на готелях - можна спробувати зняти квартиру (десь вже також обговорювалося).
Якщо надумаєте все ж на НР у Львів, то на Різвдо можете при наявності часу і можливостей - поїхати кудись в Карпати.
Але на все це ще дуже може вплинути... погода. Останні роки, м'яко кажучи не везло.

Demyan - 22-10-2007 у 07:35

Бронювати по телефони а особливо у готелі Львів не раджу, не раз вже підводили або казали невірну інформацію...тим більше на новий рік думаю по телефону фактично не можливо буде зробити броню без передоплати. Були навіть випадки в Карпатах - коли люди давали завдаток потім хтось "перебивав" цей завдаток - в результаті відмовляли - звонили і казали прямо, нам дали вже стільки - вибачте...і це десь за тиждень два до НР.

Можливо спрбувати кращий варіант - скористатися посулгами тур-фірм, звоните кажете хочу так і так...з ними можна домовитися про все, якщо хороша фірма - заключите договір оплатите все...ну і тут можливо до того що вас зустрінуть відвезуть...все залежить що ви захочете. Так - це вийде дорожче але зато можна дійсно вісвяткувати без ризиків.

Юрко Ничик - 22-10-2007 у 15:09

А в якому готелі можна бути впевненим ?

Demyan - 23-10-2007 у 07:21

З приватними готелями легше, але там відповідно ціни більші і як правило номера бронюються для "своїх".
Якщо хочете забронювати і бути впевнени однознано! треба приїжати вже до Львова, ходити по всім готелям і якщо десь сподобається лишати завдатко брати квитанцію про сплату і про вказані терміни.
Якщо не вийде тоді іти в турфірми і з ними домовлятися.
ДУмаю у всіх інших випадках все буде невизначеним і гарантії броні думаю не буде.

Павло Жежнич - 24-10-2007 у 09:57

Також не обов'язково зациклюватися на готелях в центрі (як Львів). Я розумію, що це близько до оперного, площі Ринок іт.д., але з іншої сторони з окраїн пішки за 1-1,5 год. можна спокійно зайти до центру (якщо з транспортом буде туго). Не знаю умов проживання та цін, але приблизно в моєму районі є готелі Гетьман, Супутник, Південний, Тустань. Також на Сихові є великий готель.