Форум Рідного Міста

Святкування Нового 2008 року

Demyan - 31-10-2007 у 09:34

Хотілось би почути якісь цікаві ідеї можливо щось цікаве де хто як проводить. Бо щось мені вже все надоїло:). А нового нічого не можу продумати. Що я вже пробував і як було:
- просто дома вдвох;
- вдома з друзями;
- святкування самого НР біля ялинки;
- Карпати;
- великою компанією в залі;
- в залах де були програмами;
- просто спав :).

Олександр Дєдик - 31-10-2007 у 11:16

за кордоном!

Поїхати наприклад десь в Європу (конкретна країна вже в залежності від можливості отримати візу, і коштів)

Остап Шумин - 31-10-2007 у 11:25

Цитата:
- в залаха де були програмами;

Це щось новеньке, треба спробувати, тільки підкажіть як це :)
Від себе нічого нового добавити не зможу. Найбільше запам’яталися святкування з друзями - в хорошій компанії завжди весело зустрічати Новий Рік і неважливо де саме в горах, дорогому ресторані, дома чи просто біля ялинки. :sing:

Demyan - 31-10-2007 у 11:35

В Єгипті були перед самим новим роком, як я зрозумів там нічого в новий рік цікавого нема...і погода не дуже.
Тури в ближню європу - не люблю, дуже вимучує..

Роман Голощук - 10-12-2007 у 10:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Хотілось би почути якісь цікаві ідеї можливо щось цікаве де хто як проводить. Бо щось мені вже все надоїло:). А нового нічого не можу продумати.


Спеціальна "оригінальна" пропозиція! (прийшла мені як спам на ел. пошту, тому даю мовою оригіналу):

Экзотическая Новогодняя ночь в чуме!
31 декабря - 01 января
Настоящий поселок оленеводов!
Олени и шаманы, хоровод вокруг огромного костра, саамские танцы и пляски.
Поздравление Деда Мороза, игровое развлекательное шоу, национальные лапландские игры. Катание на собачей упряжке.
Новогодний банкет в чуме - оленина по-саамски, шашлык, семга на гриле, закуски, шампанское и водка. «Чумовая дискотека».
Все включено!!

P.S. Кого зацікавить можу дати телефон :)

Demyan - 10-12-2007 у 10:40

Реально..це прікол..я б поїхав..але далеко і дорого мабуть...

Роман Голощук - 10-12-2007 у 10:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Реально..це прікол..я б поїхав..але далеко і дорого мабуть...


Що далеко то напевне - "Настоящая деревня оленеводов на 8 км Новорижского шоссе" - не знаю, правда, де це ;)
Інфа про ціну ніби є тут: http://www.tu-ru.ru

Demyan - 10-12-2007 у 10:55

мда...колись в сибір безкоштовно відправляли..тепер за гроші:lol:
Але ідея хороша..думаю свої туристи будуть.

Роман Голощук - 11-12-2007 у 12:33

Що можуть запропонувати львівські ресторани у новорічну ніч та у яку "копієчку" це обійдеться читайте тут:
http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=61145

Ярема П. - 12-12-2007 у 16:01

Цитата:
Незвичний підхід до новорічної ночі винайшли у “Криївці”, що на площі Ринок,14 (тел. 254-61-19). Резервуєте столик, платите за вхід 150 гривень, меню замовляєте на вибір. Про це кореспонденту “Леополіса” розповів менеджер закладу Юрко Назарук. Всього у “підпільному” закладі – сто тридцять місць. Вас розважатимуть музики гурту “Бай” (з гуцульського села поблизу Верховини).

Оце б мені найбільше пасувало.

Катерина Задорожна - 12-12-2007 у 16:16

Та. Мені б теж... у Києві такого точно не найдеш :(

Лєна Дадукевич - 13-12-2007 у 22:59

А у нас уже другий рік буде тиша дома на Новий рік... Малому тільки півтора року, то він у цей час вже спатиме, а значить і ми не шумітимемо... Швидше б ріс! А то якось незвично так Нові роки зустрічати.:(

Андрій Пелещишин - 13-12-2007 у 23:04

Цитата:
Малому тільки півтора року, то він у цей час вже спатиме, а значить і ми не шумітимемо...


Мені здається, ви занадто оптимістка. Бабахів буде стільки, що я думаю, навряд чи засне.

Andreas - 13-12-2007 у 23:52

Ну а мені доведеться зустрічати НР в місті Кель (німецька частина м. Страсбург, за річкою Рейн) аж за 80 євро з носа. Олл інклюзів, пишуть, та ше якійсь "відомий артист розмовного жанру", прізвище забув.

Лєна Дадукевич - 16-12-2007 у 12:04

Андрію в сенсі бабахів нам страшенно повезло з кватрирою. Хоч і самісінький центр, але у нас вона на балконі, а у дворі навіть трамваю не чути який поруч їздить.

Роман Голощук - 24-12-2007 у 12:07

Увесь люд на зимовi свята вiдпочиває. А от спiваки цей час називають "жнивами", адже саме на рiздвянi та новорiчнi свята збiльшується попит на голосистих улюбленцiв. А як у цей перiод зростають їхнi гонорари? Скiльки коштує запросити зiрку на корпоративну новорiчну вечiрку?

За виступ на новорiчнi свята "Океан Ельзи" попросить 35 тисяч доларiв, а "ВВ" -- до 15 тисяч євро

Докладніше читайте тут: http://expres.ua/articles/2007/12/14/22003/

P.S. А хто з форумців "потішить" себе на новий рік виступами зірок шоу-бізнесу? ;)

Катерина Задорожна - 24-12-2007 у 12:27

Два роки тому на корпоративній новорічній вечірці у нас був "95 квартал" (Клюб Маслякова :))... Мені аж самій цікаво, скільки начальство тоді грошей виклало. Скажу, що було не надто цікаво...

Sergiy Nedbaylo - 24-12-2007 у 15:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
Два роки тому на корпоративній новорічній вечірці у нас був "95 квартал" (Клюб Маслякова :))... Мені аж самій цікаво, скільки начальство тоді грошей виклало. Скажу, що було не надто цікаво...


Як цікаво... Минулого року на корпоративній вечірці у нас був "95 квартал"... :lol: За рік вони не дуже над собою попрацювали, тому що і минулого року було не надто цікаво.
А от що цікаво, наше керівництво саме до того додумалося, чи за порадою керівництва компанії пані Катерини.... :lol:

Лєна Дадукевич - 24-12-2007 у 19:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Голощук
За виступ на новорiчнi свята "Океан Ельзи" попросить 35 тисяч доларiв, а "ВВ" -- до 15 тисяч євро

Докладніше читайте тут: http://expres.ua/articles/2007/12/14/22003/

P.S. А хто з форумців "потішить" себе на новий рік виступами зірок шоу-бізнесу? ;)

Нічого собі розціночки!? А професійні класичні музиканти якусь фігню завжди просять і їм ще заявляють, що "забагато"... Це не правильно. Треба міняти підхід до грошей. :)

Ярема П. - 25-12-2007 у 05:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич

Нічого собі розціночки!? А професійні класичні музиканти якусь фігню завжди просять і їм ще заявляють, що "забагато"... Це не правильно. Треба міняти підхід до грошей. :)


О! А скільки саме можна дізнатися? Теж непогана ідея на Новий рік.

Лєна Дадукевич - 26-12-2007 у 10:28

Ярема П. , якщо у вас якась більш-менш конкретна ідея - пишіть в приват.

Любко Ремінецький - 27-12-2007 у 12:02

а ми (я з компанією), як завжди, лізем в Гори :)
поваландаємся трохи лижами туди-сюди по Чорногорі...
спробуємо НР зустріти на вершині Петроса (якшо Стихія позволить)

Горват Корнелія - 28-12-2007 у 13:04

Вітаю всіх форумчан з наступаючим Новим 2008 роком! Будьте здорові, щасливі!

Лєна Дадукевич - 31-12-2007 у 12:15

О! Тільки зібралась привітати всіх з наступаючим Новим роком, а виявилось що це вже зробили до мене. Тому приєднуюсь до привітання і побажань. Можу тільки добавити до побажань - і багаті!:sing:

Юрко Ничик - 2-1-2008 у 09:39

З Новим Роком!

Шановні форумчани, а хто з вас зустрічав Новий Рік на Високому Замку?
напишіть будь ласка мені приватне повідомлення. Дуже потрібна ваша допомога. Дякую