Форум Рідного Міста

Дотримання передвиборчих обіцянок

Роман Голощук - 1-11-2007 у 12:07

Цікаво почути думку форумців, чи вірять вони у виконання передвиборчих обіцянок партій та блоків, які пройшли до парламенту?

Андрій Пелещишин - 1-11-2007 у 12:17

Ні!

tysovska - 1-11-2007 у 15:34

Щось мають виконати - хоча б чисто формально.

Сергій Бєляєв - 1-11-2007 у 18:43

Виконати всі обіцянки не зможе ніхто через:
- їх переважну нереалістичність;
- відсутність більшості у якоїсь з партій та здатності до пошуку компромісів у їх лідерів.
Але дещо виконають.

Дмитро Тарасов - 1-11-2007 у 21:25

Зроблять вигляд, що щось пробують виконати

Андрій Пелещишин - 1-11-2007 у 21:31

Цитата:
Зроблять вигляд, що щось пробують виконати

І як завжди - їм завадять :)

Іван Дівеєв - 1-11-2007 у 22:02

Питання не в тому чи виконають. Питати треба чи відповідатимуть за це (не)виконання, його наслідки і взагалі за всю свою роботу.

Andreas - 1-11-2007 у 22:09

Ніби серйозна розумна людина, а таке питаєте... Не виконають (бо й не збиралися виконувати) і відповідати за те ніхто не буде. Бо ніхто тої "відповіді" не вимагатиме.

Юрій Філатов - 11-1-2008 у 11:38

Оскільки не вказано коли матимуть виконати, припустив що виконають усе... до речи хто пам'ятає "10 кроків ..." чи бгато виконано?

Лєна Дадукевич - 11-1-2008 у 14:24

Ну чого так песимістично. Он Юля Тимошенко придумала як людям хоча б частково гроші віддати з ощадкнижок. Не відомо правда де їх взяла і по якому курсу індексації рахувала. Але думаю пенсіонери точно не оцінять цього широкого жесту. Тодішня тисяча - це однозначно не теперішня.

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 21:21

Ідея віддати гроші - це добре. Але ще б організували так, щоб люди в чергах не помирали.
Цитата:
Тодішня тисяча - це однозначно не теперішня

Звичайно. Але для пенсіонерів - великі гроші. З одного боку виглядає як ПіаР, але з іншого хоч щось роблять.

Катерина Задорожна - 15-1-2008 у 10:21

Щодо виконання обіцянок - дещо таки виконають і будуть весь час наголошувати на тому, які вони хороші :sing:. Те, що не виконають - замовчать.

А щодо повернення заощаджень - це взагалі цікаве питання. З однієї сторони люди ніби і раді, що їм хоч шось повертають, а з іншої - більшість людей як звикла нарікати, так і досі ниє, шо відібрали і не повернули ВСЕ. Насправді, якщо звернутися до великих економічних криз (наприклад, Велика депресія в США, Німецька криза з супер-гіперінфляцією і багато інших), то навіть і мова не йшла про якесь повернення коштів. Звідси висновок - передвиборчі обіцянки на 99,9% є популізмом, який на стан економіки впливає не надто позитивно.

Тарас Гулка - 16-1-2008 у 21:27

Повертаючись до питання повернення коштів. Моя мама сьогодні їх отримала. Загалом отримала без проблем, натовпи тільки страшно виглядали. Реально все було досить швидко. Але...

1. Поцедура звичайно дивнувата. Спочатку реєструєшся і здаєш копію паспорта і копію ідентифікаційного. Через 3 дні отримуєш гроші і знову маєш здавати копію паспорта і копію ідентифікаційного (правда про це ніхто не попереджає і люди дізнаються про це перед касою)

2. І саме дивне. Видають гроші в доларах. Перед касою запонюють купу паперів і людина "купує" долари в ощадбанку. Таке відчуття, що долар таки наша нацвалюта. Ну і крім того, моя мама підрахувала, що на курсі купівлі/продажі вона втратить 10 грн. Сума невелика. Але в межах країни хтось трохи собі заробить.

Юрій Сєров - 16-1-2008 у 23:47

Цитата:
І саме дивне. Видають гроші в доларах

Турчинов зазначив, що, враховуючи той факт, що значна сума коштів для виплати компенсацій буде взята за рахунок проведення приватизації, в якій можуть брати участь і іноземні інвестори, розраховуючись за підприємства валютою, виплата компенсацій у доларах чи євро є цілком вірогідною.

При цьому перший віце-прем’єр додав, що ті громадяни, які захочуть одержати компенсацію в національній валюті, не матимуть із цим жодних проблем
http://pravda.com.ua/news/2008/1/11/69595.htm

Крім того, колись від когось вумного (чи не від Пинзеника) чув, що коли на ринок викидається велика сума гривень, то має бути викинута така сама сума доларів, щоб не запустити інфляцію.

Катерина Задорожна - 18-1-2008 у 15:37

А мені розказали інакшу історію про повернення вкладів на східній Україні. Зареєструвати - зареєстрували, а гроші приходьте забирати в червні. Так-то.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Крім того, колись від когось вумного (чи не від Пинзеника) чув, що коли на ринок викидається велика сума гривень, то має бути викинута така сама сума доларів, щоб не запустити інфляцію.


Мені здається, щоб підтримати курс долара.

Лєна Дадукевич - 18-1-2008 у 18:58

Дивно. По телевізору говорять, що можна забрати в любий час після 3 днів з дня реєстрації...

Максим Стюфляєв - 18-1-2008 у 19:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
А мені розказали інакшу історію про повернення вкладів на східній Україні. Зареєструвати - зареєстрували, а гроші приходьте забирати в червні. Так-то.

Катерино, яку саме частину "східної України" Ви маєте на увазі? Я живу на Луганщині, але вперше про це чую.

Максим Стюфляєв - 27-1-2008 у 20:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
А мені розказали інакшу історію про повернення вкладів на східній Україні. Зареєструвати - зареєстрували, а гроші приходьте забирати в червні. Так-то.

Катерино, яку саме частину "східної України" Ви маєте на увазі? Я живу на Луганщині, але вперше про це чую.
Катерино, маю перед Вами перепросити. Як виявилося, у нас гроші віддаватимуть взагалі у жовтні. А до того часу у нашій непередбачуваній країні може стільки змінитися...

Юрій Сєров - 30-1-2008 у 21:35

Юлія Тимошенко змінила ставлення до Віктора Януковича
Цитата:
– Может такое произойти, чтобы в одну коалицию объединились Партия регионов и Блок Тимошенко? – запитав репортер "Євроньюс".

– Может, но на условиях нашей команды, - несподівано сказала Тимошенко.

А шо раніше казала? Швидше інопланетяни прилетять на землю... :rolleyes:

Юрій Сєров - 11-3-2008 у 12:34

Красивий чорний піар зробили зараз до Тимошенко. Відносно того скільки хлопців вона відправила в армію. А обіцяла, що з 1 січня 2008 призову не буде.

Катерина Задорожна - 7-4-2008 у 10:54

Ага. Особливо мені подобається смерть з косою на фоні надпису "100 днів" червоним по чорному.

До речі, в програмі уряду була закладена інфляція на рівні 9,6% за рік. Вгадайте, скільки вона склала за перші 3 місяці роботи? - 9,7%!!!

Роман Голощук - 7-4-2008 у 11:23

Та це не страшно - можливо в наступні місяці уряд планує дефляцію :)

Катерина Задорожна - 7-4-2008 у 12:12

Хотіла б я подивитися на цю дефляцію :lol:

Андрій Пелещишин - 7-4-2008 у 13:41

ой, не треба. Досить нам уже інфляції, ще дефляції бракувало!