Форум Рідного Міста

Шкідливі звички

Андрій Пелещишин - 12-2-2003 у 12:37

Є така тема.

Які в кого шкідливі звички, як з ними боротися, і тп

????????

Gusenichka - 12-2-2003 у 22:50

а що таке шкідлива звичка? і кому обо чому вона повинна шкодити, щоб бути шкідливою?

Андрій Пелещишин - 12-2-2003 у 22:57

Здоров'ю напевно в першу чергу. Наприклад, паління, наркотики ...

vovka - 13-2-2003 у 09:22

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Є така тема.
Які в кого шкідливі звички, як з ними боротися, і тп


В мене є одна.. Самі розумні думки приходять тоді коли листа вже відправив. Тобто можу сказати щось не подумавши. На екзамені, заліку.. А через хвилину думаю, чому не зробив інакше. Трохи так сказати вспильчівий (не зміг підібрати укр. аналога). Потім про це шкодую. Деколи в тяжких ситуаціях не завжди можу прийняти тверезе рішення. Як з цим боротися навіть не знаю..

Gusenichka - 14-2-2003 у 00:32

1. якщо шкідливою вважати тільки ту звичку яка шкодить здоров'ю, тоді нема про що говорити............
вона може шкодити, а я не буду вважати її шкідливою, чи помилково вважати шкідливим те що є корисним і т.д........
2. цитую:
"Самі розумні думки приходять тоді коли листа вже відправив. Тобто можу сказати щось не подумавши. На екзамені, заліку.. А через хвилину думаю, чому не зробив інакше."
- це не звичка (звичку можна набути, а можна позбавитись)
- цим страждають більшість людей (а може і всі)

Дмитро Тарасов - 14-2-2003 у 11:27

У Британії заборонили ВСІ види реклами сигарет, у т.ч. "в Інтернет". На мою думку добрий початок боротьби з розповсюдженням паління. А ЗМІ України зможуть (якщо захочуть:) ) подивитись які альтернативні рекламодавці заповнять ринок .

Користувач Олесь - 18-2-2003 у 13:34

Як на мене, гірше за паління є пияцтво (ясна річ, і наркоманія, але пияцтво поширеніше) - веде до деградації, антисоціальної поведінки, злочинності, становить велику небезпеку для оточення і майбутніх поколінь.

ZT - 18-2-2003 у 18:24

нарахунок тих шкідливих звичок - то треба прийняти вольове рішення - заборонити БУДЬ-ЯКУ рекламу тютюну і алкоголю. Це принаймні нашими дітям піде на користь. За одне покоління важко позбутись тої проблеми. В Європі до того вже додумались. Може і до нас колись дійде черга...

Gusenichka - 19-2-2003 у 22:20

щось я не дуже зрозуміла, для чого ви тоді підняли цю тему, якщо всі висловили свою негативну думку з приводу сигарет та алкоголю......... це і так всім давно відомо........

Користувач Олесь - 20-2-2003 у 11:06

Напевно, тему підняли, щоб люди висловили думки, як з тими звичками боротися. Щодо себе, то ясно - просто не курити і не пити, або обмежувати. себе. А як можна повпливати на оточення? З курінням має бути вирішено так, щоб були виділені для того місця. А от наприклад, що робити, як дехто зі співробітників чи підлеглих є на роботі "під газом"? Як на них впливати? Або як він собі заляв вчора а нині страждає - найсмішніше то, що оточення то сприймає співчутливо. В нас є певний культ п'яного. Скажімо, на деяких співробітників мені вдалося вплинути - принаймні не вживають твердого алкоголю - вдалося їх переконати, що приємніше, смачніше і цікавіше пити сухе вино чи пиво за обідом. Половина проблем відпала. А як можна вплинути на інших?

Odarka - 20-2-2003 у 13:05

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
А як можна вплинути на інших?

Ніяк не вплинеш. Кожен сам для себе вибирає плентатись чи мчати на коні...
Людині можна допогти лишень тоді, коли вона сама скаже Help!!!

Користувач Олесь - 20-2-2003 у 14:25

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Ніяк не вплинеш. Кожен сам для себе вибирає плентатись чи мчати на коні...
Людині можна допогти лишень тоді, коли вона сама скаже Help!!!

Але деколи хоч-не-хоч мусиш на людину впливати - наприклад, щоб іншим не шкодив :mad:. Відучування від пиятики чи її заборона допомагає оточуючим не менше, а може і більше, ніж самому пияку. Так само, як заборона курити там, де є люди, які не палять.

Fantom - 21-3-2003 у 18:28

Вважаю правильним вислів: "Що забагато-то не здорово"
Моя думка - головне мати міру, адже ще давні мудреці говорили: "Вино несет и яд и мед, и рабство и свободу, цену вину не знает тот, кто пьет его как воду"

Гурман - 9-1-2004 у 21:54

Шкідливо - це коли ми робимо актуальне за рахунок чогось важливого для нормального самопочуття.
А ще шкідливіше - не займатися актуальними проблемами. Адже потім вони вже вимагатимуть до себе уваги.

dr.Trollin - 9-1-2004 у 22:46

треба теє -- подумати над НЕтрадиційними методами боротьби з.

Приміром (абсолютно та цілковито випадково) трохи (але щоб не відновили) пощкодити пару постерів рекламуючих отруту.
то, звісно, буде антидемократичне нав'язування своєї думки.
Але...
Для особливозаконослухняних -- пропоную Альтернативну (до баннеронищення) ідею -- донаклеювати на тоті баннери наклейку добродійки С.
(ну тота, що з траворізальним приладдям людей до гостини припрошує. причім - якраз за поміччю тих труток досить часто).

Юрій Марків - 10-1-2004 у 09:40

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
донаклеювати на тоті баннери наклейку добродійки С.
(ну тота, що з траворізальним приладдям людей до гостини припрошує. причім - якраз за поміччю тих труток досить часто).


Чи то в мене лижі не їдуть, чи що... :)
Детальніше, будь ласка.

fish - 10-1-2004 у 10:58

...а вспильчівий - це гарячкуватий.
я маю шкідливу звичку - їсти в ліжку, а писати сидячи на підлозі. (нє, стіл у хаті є). Чому - шкідливу? Ну, не знаю, думаю, якби жила не сама в хаті, інакшу людину то би дратувало.

-=IGO=- - 16-3-2004 у 15:42

Неважливо яка саме шкідлива звичка є в людини. Їх можна класифікувати, але суть виліковування від звички залешається тою самою в любому випадку. Головне, щоб людина захотіла виправити цю звичку. Але часто вона сама цього зробити не в змозі і тоді потрібні друзі, які порадять і, саме головне, будуть вас підтримувати в плані виліковування. Тобто покажуть, що вони теж будуть щасливіші від того, що їх друг позбудеться від шкідливої звички. Але ні в якому разі не можна людині наказувати відмовитись від поганої звички, бо в більшості випадків людина буде діяти навпаки, тобто точно не позбуватись звички.

2fish
Хоча я такої звички немаю, але вважаю що їсти в ліжку то вона вже не така й шкідлива. Інше питання, що комусь прийдеться частіше прати постіль :)

Odarka - 16-3-2004 у 15:54

Я вважаю в людей шкідливою звичкою це постійно щось жуватим. їсти всюди...а не можеш перестати, бо хочеться:)))

-=IGO=- - 16-3-2004 у 16:11

А я знаю одного знайомого, який привик навпаки майже не їсти. І виходить, що це теж погана звичка. Хоча то звичайно інші межі. Тобто не правило чим менше тим гірше чи навпаки. А просто треба знати золоту серединку(чи десь біля неї) :)
В принципі звичка жувати не шкідлива, але вот для інших оточуючих вона виглядає як шкідлива. А може дехто з оточуючих теж би хтів щось пожувати :)

Vlotsk - 27-1-2005 у 16:05

Сьогодні доволі випадково наткнувся на шокуючу анти-алкогольну (хоча там згадуються і інші шкідливі звички) статтю і досі перебуваю під сильним враженням. Невже все у ній - правда і варто зовсім відмовитися навіть від звичного пива? Чи все ж автор сильно згустив фарби? Хотілось би почути думку дописувачів форуму.
http://www.kpe.ru/press/special/2/176/

Користувач Олесь - 27-1-2005 у 16:47

В принципі, аналоґічно можна написати про шкоду споживання кави, чаю, м'яса, яєць, огірків, помідорів, оцту, солі, перцю, цукру тощо.

Є в статті багато правди, особливо що стосується негативного впливу куріння і вживання алкоголю вагітними.

Щодо небезпеки поміркованого вживання алкоголю - вона є, в сенсі що помірковане вживання перейде в пияцтво, але лише в певних випадках. По-перше, є люди-алкоголіки. Алкоголізм не означає пияцтва, і навпаки, пияк не обов'язково є алкоголіком. Алкоголізм - хворобливий потяг до спиртного, який проявляється так, що випивши навіть малу дозу, така людина заходить у запій. Фактично алкоголіки змешені абсолютно утримуватися від будь-якого алкоголю, включно з лікарськими препаратами на спирті.

По-друге, є етнічні особливості метаболізму алкоголю. В представників білої раси, особливо середземноморського типу, алкоголь ефективно і швидко метаболізується до нешкідливих речовин, які виводяться з організму. Прикладом є масове споживання алкоголю в Европі, особливо такі яскраві приклади, як вино в Франції, Італії, Іспанії, Португалії, пиво в Чехії, Бельґії, Голландії, Німеччині, Словаччині. Повального пияцтва і алкоголізму в той же час в цих країнах не спостерігається, і тривалість і якість життя людей в цих країнах добра.
Проблеми з алкоголем характерні для жовтої раси (до неї зокрема належать ескімоси, американські індійці) а також для змішаних з жовтою расою народів (росіяни, фіни). Метаболізм алкоголю внаслідок відсутності первних ферментів перебігає інакше і веде до появи токсичних сполук, які власне спричиняють тяжке похмілля і стійке бажання випити на другий день у представників цих етнічних груп (тобто це фактично алкоголізм). Тому в цьому випадку небезпечним також буде і мале споживання алкоголю, оскільки воно веде до погіршення здоров'я після споживання алкоголю і бажання випити ще.

Тому це ваша справа - ви самі повинні оцінити реакцію вашого організму на алкоголь і поводитися відповідно. Зі знежиренням еритроцитів і тромбозами автор, по-моєму, переборщив.

Ірка Біла - 10-4-2012 у 00:50

Цитата: Початково розміщене учасником Дмитро Тарасов  
У Британії заборонили ВСІ види реклами сигарет, у т.ч. "в Інтернет". На мою думку добрий початок боротьби з розповсюдженням паління.


стосовно реклами про боротьбу з курінням:
У Нових Санжарах (що на Полтавщині) на деревах підвісили гігантську цигарку, яка попереджає молодь про небезпеку куріння. З кожного боку — лозунги: «Молоде покоління — проти паління» та «Увага! Щорічно я вбиваю 120 000 українців. Хто наступний?»

У селищній раді мають надію, що саме вона стане стимулом до здорового способу життя молодих мешканців Нових Санжар.
http://www.poltava.pl.ua/news/15280/

Ника Коваленко - 16-10-2012 у 16:20

палю....ось так( не подобається мені ця звичка,але й кинути поки її не можу...