Форум Рідного Міста

Дорога біля південного

Павло Жежнич - 5-11-2007 у 09:06

Два дні тому нарешті відкрили дорогу біля південного. Чехи зробили ніби нормально, правда з запізненням (причини напевно усім відомі).
Коли я переходив біля південного дорогу, то перше враження - щось не так. І якщо уважно подивитися на асфальтове покриття, то стає зрозуміло - воно не таке, як я звик (відносно гладке), а пористе (щось подібне як пемза, тільки пори значно більші).
Виникає питання - чи протримається це покриття до наступного літа?

Demyan - 5-11-2007 у 12:09

Я за кодроном такі дорои всюду бачив, покрайній мірі в чехії і словакії точно такі.

Остап Шумин - 5-11-2007 у 12:27

Думаю це навмисно так зроблено. Звичайний асфальт коли мокрий - слизький, а тут за рахунок порисності він швидше висихає, значить більш безпечніший. В сторону Стрия вся відремонтована дорога покрита таким "нерівним" асфальтом.

vovka - 5-11-2007 у 13:28

А мені щось недуже та дорога подобається. Вона все одно залишилася горбатою, могли би ідеально рівною зробити :rolleyes:

Павло Жежнич - 6-11-2007 у 00:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Остап Шумин
Думаю це навмисно так зроблено. Звичайний асфальт коли мокрий - слизький, а тут за рахунок порисності він швидше висихає, значить більш безпечніший.

А зиму ця дорога перезимує? Наші дороги в першу чергу псуються через замерзання/розмерзання води, яка на них збирається. А ці пори - ідеальне місце для затримки води, якщо там чехи не змонтували дренажну систему.

Юрій Сєров - 6-11-2007 у 11:31

Менше ніж за 4 місяці побачимо :)