Форум Рідного Міста

Новий альбом Скрябіна "Про любов"

Роман Яремчук - 7-11-2007 у 12:34

Скрябін видав новий альбом з назвою "Про Любов". На відміну від літнього релізу Скрябінос Мучачос, цей диск є черговим повноцінним студійним записом групи, куди увійшли 10 нових пісень, тематика яких чітко окреслена в заголовку плити.
Загалом же ж вміст платівки Про Любов має такий вигляд:
1) Парасолі
2) Хлопці Олігархи
3) Загублені Діти
4) Вибач
5) Алльо
6) Мумітроль
7) Про Любов
8) Шмата
9) I Love You, Barselona
10) (поки без назви)

Хто уже слухав? Які враження?

Анастасія Кулакова - 7-11-2007 у 12:49

Я купила, ліцензійний нібито. Мені подобається, але я не можу бути об'єктивною у цьому питанні, бо є прихильницею цього гурта взагалі і Андрія Кузьменка особисто.

Юрій Сєров - 8-11-2007 у 00:21

10 пісень - малувато... Але послухаємо обов'язково.
Який стиль? Продовження "Гламуру"?

Анастасія Кулакова - 8-11-2007 у 08:55

Мені здалося, що саме так. Але, знаєте, як кажуть: (наводжу мовою оригіналу) "Постоянство - признак мастерства";)

Юра Чеботарьов - 12-11-2007 у 12:31

Скрябін цікавий чувачок але мені здається ,що він продається і тянеться за "баблом".
Алеж можна пошукати інших варіантів заробіту грошей.Бо трохи дивно він висміює "мажорів"і всяких там гламурних співаків ,а сам тим часом продається.Хоча як людина ,то по чуткам начебто непогана.

Анастасія Кулакова - 12-11-2007 у 14:48

:) Я, наприклад, теж продаюся за гроші у тому сенсі, що працюю там, де більше платять і не можу вже, та й не хочу працювати за копійки. Що поганого у тому, що б "тянутися за баблом" за допомогою легітимних засобів? Він не краде ні в держави, ні в приватних особ, чи не так? Він ЗАРОБЛЯЄ власними силами. Не подобаються програми за його участю? То не дивіться. Не подобаються пісні? То не слухайте.:)
Ви забезпечена людина? Багатша за Андрія Кузьменка? Тоді певно можете давати йому поради яким саме чином він (як співак) може заробляти гроші:)

Я не намагаюся зараз відстоювати честь да достоїнство Кузьми особисто, але мене смішать і дратують одночасно намагання зверхньо когось навчить жити краще, багатше. Мені страшенно подобається вислів "Якщо ти такий розумний, то чому ж бідний":))

Юра Чеботарьов - 12-11-2007 у 16:01

Як вам сказати шановна пані Анастасія,справа в тому ,що я незбираюся когось там критикувати але є й такий вислів"Гроші не головне але й не останнє ".Нарахунок бідний я чи багатий це вже особисто мої подробиці ,а не Ваші.
Але коли ти цькуєш гламурних поп виконавців (які доречі працюють виключно в шоубізнесі і мають на меті заробити якомога більше "бабла"),сам тим часом те саме робиш ,то які можуь бути цькування,пародія,тощо???

Юра Чеботарьов - 12-11-2007 у 16:02

Я про Скрябіна в кліпі "Гламур"

Юрій Сєров - 12-11-2007 у 21:59

Цитата:
Але коли ти цькуєш гламурних поп виконавців (які доречі працюють виключно в шоубізнесі і мають на меті заробити якомога більше "бабла"),сам тим часом те саме робиш ,то які можуь бути цькування,пародія,тощо???

Самоіронія, вміння "постібатися" з себе. Не кожен здатний на таке.

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 12:51

ТАК у цьому є сенс, я повністю погоджюся з Вами. А чому ну скажімо на прикладі добре всім нам відомого М.Барбари момент "постібаися"з себе неумісний,чому момент гонитви за балом на багато спокійніший ніж у ... .І при цьому його творчість багатьом до душі.

Анастасія Кулакова - 14-11-2007 у 12:53

"на прикладі добре всім нам відомого М.Барбари"

Хто це? Я справді вперше чую.

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 14:21

Це колєга Кузьми його старший дружній наставник ,укр.Курт Кобейн,можливо ви глузуєте з мене але я гадав ,що у Львові такий гурт як "Мертвий Півень",хтось та все ж таки чув.Що до стилю це окрема тема.

Анастасія Кулакова - 14-11-2007 у 16:40

Я не глузую. Я констатую факт. Мені це ймення абсолютно невідоме. У Львові беззаперечно багато хто чув про такий гурт, я також про гурт чула, хоч я і не зі Львова, я з Дніпропетровська - це зазначено в моєму "досьє".
Але мені важко було погодитися з Вашою попередньою сентенцією, що ВСІ чули про М.Барбару (не знаю у якому відмінку у Вас було наведено, тому заздалегідь вибачаюся на всяк випадок).

Юрій Сєров - 14-11-2007 у 16:53

Мені здається порівняння Скрябіна і Барбари некоректним. Вони обрали собі абсолютно різні шляхи, як в творчості, так і в творчості.

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 16:58

Я не ображаюся.Я не читав Вашого досьє,не було потреби.
Але обов"зково... . Ви знаєте я вже прочитав.Приємно ,ми з Вами майже колеги.
Я не диференціюю виконавців на майбутнє.

Анастасія Кулакова - 14-11-2007 у 17:01

Це приємно, що Ви не ображаєтесь, але я вибачалася не перед Вами, а перед М.Барбарою на той випадок, якщо я його прізвище написала не вірно.

Анастасія Кулакова - 14-11-2007 у 17:02

Це приємно, що Ви не ображаєтесь, але я вибачалася не перед Вами, а перед М.Барбарою на той випадок, якщо я його прізвище написала не вірно.

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 17:04

Я не порівнюю Скрябіна і Барбару.Я ж написав ,що стиль виконання це окрема тема.
І що поясніть мені "далекому"означає ,як в творчості,так і в творчості.???

Юрій Сєров - 14-11-2007 у 17:25

Цитата:
як в творчості,так і в творчості.???

Соррі. слід читати "В житті і творчості"

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 17:59

Прізвище написано вірно.

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 18:07

Пані Анастасія ,а крім "Скрябіна",яка музика Вас ще цікавить?
З данною освітою можна було б поговорити.
Я наприклад шкодую ,що непотрапив вчора на концерт Чайковського(найкращі твори)м.Львів, філармонія.

marco - 14-11-2007 у 18:09

Може не зовсім до теми, але порівняно свіже інтерв'ю з Міськом можна збадати тут http://skrynia.com/?p=207
А сайт "Півнів" тут http://deadrooster.org.ua/

<deleted>....</deleted>
(переніс в нову тему Півні у Львові)

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 18:34

А ви підете?

Юра Чеботарьов - 14-11-2007 у 18:36

А чули ще щось про шансон цей?

Анастасія Кулакова - 14-11-2007 у 18:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юра Чеботарьов
Пані Анастасія ,а крім "Скрябіна",яка музика Вас ще цікавить?
З данною освітою можна було б поговорити.
Я наприклад шкодую ,що непотрапив вчора на концерт Чайковського(найкращі твори)м.Львів, філармонія.


Мені подобається (окрім Скрябіна) "Мері", сестри Горгішелі, Чайф, Бі-2, К.Кінчев (вибірково), Ш.Азнавур, Ді-Дю-Ля, ТНМК, А-На, Стиві Уайндер, Ірина Білик (у т.ч. і російськомовна), Є.Власова, А.Вінницька, etc. Блюзи люблю.
Класична музика не для мене, я до неї не дорослА, не розумію її. Ні, є твори, які люблю, які можу слухати час від часу, але їх небагато.

Dmy - 14-11-2007 у 18:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юра Чеботарьов
Це колєга Кузьми його старший дружній наставник
Пане Юрію, я був би обережнішим у висловлюваннях стосовно "колєга" (галицьким балаком, між іншим, "приятель" ), "дружній" (з тієї ж опери) і, особливо, "старший". Давно не бачив Миська, невже він так кепсько виглядає? :lol: Бо насправді, Кузьма старіший за Барбару десь так на 3 роки і 3 місяці. Хоча, судячи з рівня відповідальності власних вчинків, то, мабуть, таки правда - Андрюшенька ще малолєтка.

Я, особисто, альбомчику не чув та якось і не планую, але назва заінтригувала: нам про любов розкаже шльондра.

Тут згадалася цитатка з іншого класного українського хлопця, учасника іншої класної української групи і співробітника не менш класної української студії звукозапису:

... Це - коханка беззуба,
Що про всіх нас подбає.
Адже російською слово "люба"
Звучить, як "любая" ...

(пояснення: під класним українським хлопцем із класної української групи мався на увазі аж ніяк не Кузьма зі Скрябіна).

Анастасія Кулакова - 14-11-2007 у 19:05

Пісня, з якої взято цитату, геніально відображає навколишнє.
Чи то кращої долі
Я не бачу собі,
Чи де пишеться воля
На отому гербі.
Чи ми гірші у драфті?
Чи останні з усіх?
З церкви Спаса на Нафті
Вже виносять святих.
Всіх збирають до кола,
Й спати клАдуть докупи,
Це вам - Оле Лукойле
З парасолею в дупі.
Це та коханка беззуба,
Яка про всіх вас подбає...
Адже російською слово "люба"
Звучить як "любая".

Юрій Сєров - 14-11-2007 у 22:56

Отак плавно скотилися з нового альбому Скрябіна до теми улюбленої музики і цитат АБИ-МС. :)
Може, годі офф-топити? :) Є відповідні теми:

Що слухають відвідувачі форуму

Барбара наставник Кузьми? :o :lol::lol:

Юра Чеботарьов - 15-11-2007 у 12:59

Чого Вас так зачепило "колєга" не розумію,і чому Ви Пан Дму пишете Миська,це звучить ,як миска:lol:А щодо того виконавця, чи іншого я гадаю ,що творчість М.Б.з"явилася трохи раніше але пішов цей гурт іншим шляхом:sing:
А хто чий наставник? Це питання?:o

Dmy - 15-11-2007 у 14:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юра Чеботарьов
Чого Вас так зачепило "колєга" не розумію,і чому Ви Пан Дму пишете Миська,це звучить ,як миска:lol:А щодо того виконавця, чи іншого я гадаю ,що творчість М.Б.з"явилася трохи раніше але пішов цей гурт іншим шляхом:sing:
А хто чий наставник? Це питання?:o
Насамперед, як ведеться "про себе" (:D). У вас що з латинки? Який я вам (чи кому іншому) "Дму"? Я, начебто, ще ні на що не дму...ю.
По-друге, і справді, чого би це мена мало чіпляти "колєга"? Ну, так і не зачепило. Але, припускаю, з певного часу "колєга" в цьому контексті могло би зачепити п. Барбару.
По-третє, чому "Миська"? Не знаю, що й відповісти. А як, на вашу думку, слід відмінювати "Мисько", зокрема, в родовому відмінку?

Юра Чеботарьов - 15-11-2007 у 15:40

Я чесно кажучи трієшник,у школі вчився погано.Чому Дму тому що воно має в собі певен підтекст(А Латинки взагалі не вивчав).Коли мої друзі відмінники вчилися я дівчат обожнював,а вони мене.
Я Барбарі сьогодні передам і при зустрічі скажу "Здоров був колєга!".
А в родовому відмінку я гадаю це буде так- "Давно не бачив Міська Барбару..."
Або -"Давно не бачив Михайла Барбару..." ;)

Dmy - 15-11-2007 у 19:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Отак плавно скотилися з нового альбому Скрябіна до теми улюбленої музики і цитат АБИ-МС. :)
Може, годі офф-топити? :) Є відповідні теми:

Що слухають відвідувачі форуму
А може декому АбиМС обговорювати куди приємніше за Скрябін, причому в усіх темах? :D Як на мене, цілком природнє припущення :rolleyes::saint:

Dmy - 15-11-2007 у 19:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юра Чеботарьов
Я чесно кажучи трієшник,у школі вчився погано.Чому Дму тому що воно має в собі певен підтекст(А Латинки взагалі не вивчав).Коли мої друзі відмінники вчилися я дівчат обожнював,а вони мене
Я теж із мужуками не танцюю. Досі. Але... Якщо вам нарешті вдалося відірватися від дівчат, то ось невеличкий лікбєз:
Латинська літера "Yy" читається (сама по собі):
в латинці - як "іпсілон";
в німецькій - як "ігрек";
в англійській - як "вай";
в польській - як "и"
(в українських проектах латинки, власне, так само, як у сусідів).
В середині слів це іноді "ай", частіше - "і" або "и".
Хіба що в трансліті вона МОЖЕ означати "у", але я не знаю - транслітом не користуюся.
А який підтекст має в собі "дму"? Я не знаю. Не просвітите?
Цитата:
Я Барбарі сьогодні передам і при зустрічі скажу "Здоров був колєга!"
Це - добре. Потім, як не важко, оприлюдніть відповідь. Бо мені (а може, й не тільки) насправді цікаво, чи вважає він Кузьменка і досі своїм приятелем, а також "молодшим товаришем".
Цитата:
А в родовому відмінку я гадаю це буде так- "Давно не бачив Міська Барбару..."
Або -"Давно не бачив Михайла Барбару..." ;)
Ага, зрозумів, ви - про цю букву. Справді, правильніше (поширеніше) "мІсько"; "мИсько" - це маргінес, який виправдовується хіба тим, що походить від "мИхайла". Згоден, наразі майже не зустрічається.

Юра Чеботарьов - 16-11-2007 у 13:12

Чому Ви починаєте писати з фрази: " Я теж із мужуками не танцюю. Досі. Але... Якщо вам нарешті вдалося відірватися від дівчат, то ось невеличкий лікбєз:" Ви заздрите мені чи що? І ще знаєте про мужуків докладніше ,що ви там з ними робите?
Є хороша приказка"На злодію шапка горить!"
Наступне що до Латинки дуже дякую за урок(все ж таки "ай","и", чи "у",а може"..ей" ).
Наступне я сказав при зустрічі з М.Б. "Здорв колєго" ,а на рахунок Скрябіна він реготав,і на рахунок різних "цікавих"форумських чуваків:saint: він скривився.Доречі коньяк був хороший і паб оцей "Корзо"чи як його непам"ятаю... .
А про родовий відмінок уточніть Вашу думку.

Dmy - 16-11-2007 у 16:02

Оскільки ми давно у злісному офтопі, то буду стисло.
Не знаю, що ще мені пояснювати, вже пояснював-пояснював... Перечитайте при нагоді.
З мужуками я не танцюю, бо танцюю з дівчатами. А ви що подумали? А що роблю з мужуками? Та, мабуть, те що і ви - коньяк, от, іноді хлебчу. Або пиво. Або що. Так що якихось приводів для заздрощів не бачу
(між іншим, "я с мужиками не танцую" - цитата з раннього Хазанова часів "студента калінарного технікуму". Якщо вам ще щось не ясно з приводу танців - відсилаю до відповідного монологу - там йшлося про чергування в ДНД).
Стосовно латинки: сказав усе, що знав. Як ви і досі вагаєтеся - копіпастіть із профіля - не помилитеся.

Юра Чеботарьов - 16-11-2007 у 17:20

Та не виправдовуйтеся на рахунок мужиків Вас і так ніхто не знає.
Або можливо підцепите когось у форумі справа Ваша.(зараз типу демократія).
Прошу без підставно не турбувати.(набридло)

Юрій Сєров - 26-11-2007 у 17:11

Почав слухати. Так нічого. Подобається. Якісний поп-рок.
Кілька пісень претендують на звання "хітів".
Тексти ще б хтось йому трохи "чистив" від русизмів.:rolleyes: