Форум Рідного Міста

Система оплати PayPal

Demyan - 9-11-2007 у 10:24

Цікавить дане питання оплати та отримання готівки по PayPal для системи ebay. Можливо хтось конкретно в якомусь банку користується (отримує готівку) по такій системі. Поділіться досвідом.

Demyan - 9-11-2007 у 10:55

Наразі на скільки я розумію...то зняти готівку в Україні з рахунку я не можу, оплатити через нього можу а вот якщо мені заплатять за щось....

Андрій Пелещишин - 9-11-2007 у 11:31

Цитата:
а вот якщо мені заплатять за щось...

То можете щось купити :)
В принципі це вже не так погано. Бо так виглядає, що без PayPal важко отримати можливість придбати деякі дешеві американські товари чи послуги.

Demyan - 9-11-2007 у 11:47

Суть в тому що я тут щось куплю і продам...для чого мені ще там щось купляти.
Таки дійсно не зможу отримати готівку :(
Якось це роблять через поляків і т.д...але то запутано.

Юрій Сєров - 9-11-2007 у 14:38

Можна тут купити і там продати, те чого там немає, а там купити щось дешевше, ніж тут. Потім його продати і заробити. Але ризиків багато.

vovka - 9-11-2007 у 22:38

А ще можна скористатися послугами посередника Paypal -> Webmoney і навпаки. Я так на ebay вже багато чого купив. Продати аналогічно - приймаєш оплату на рахунок посередника і потім отримуєш вебмані. Ризиків майже немає, але є відсотки :)

Андрій Моравський - 3-3-2012 у 22:09

А посередника який би приймав на свій Пейпал (в Україні ж не отримаєш оплату) ..і переказував його на мою банківську картку.... хто що порадить? може якогось надійного. дякую.