Форум Рідного Міста

Лікування простудних захворювань

Роман Голощук - 11-11-2007 у 10:38

Починаються вже холода, і як наслідок, ми починаємо хворіти... :(
Які методи лікування простудних захворювань Ви застосовуєте?

Наприклад від нежиті допомагає такий спосіб: кілька разів на день промивати ніс підсоленою теплою водою (половину чайної ложки солі на склянку). Або використовувати спреї на основі морської води - спеціально для промивання носа при ринітах і гайморитах - ними дуже зручно користуватися (перевірив на своїй доці :).

Ще кілька способів боротьби з нежиттю подано тут: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=60508

Богдана Курилюк - 12-11-2007 у 08:16

При простуді стараюся багато пити чаю з малини. Мені це допомагає :)

Юрій Ришковець - 12-11-2007 у 10:11

Нещодавно простудив горло, зайшов до аптеки накупив різних пігулок, витратив купу грошей, але горло так і не вилікувалось. Тоді згадав старий спосіб, який використовував ще в дитинстві, що мені й допомогло швидко вилікуватись.

При болі у горлі, ангіні дуже допомагає полоскання горла. Отже, беремо 200 грамову шклянку, кладемо в неї половину столової ложки питтєвої соди, заливаємо теплою водою, розмішуємо, далі кладемо половину столової ложки солі, капаємо 2-3 каплі йоду і все це розмішуємо. Раджу полоскати горло таким розчином при можливості щогодини.

Тарас Сокальський - 12-11-2007 у 15:40

Стараюся "перехопити" процес на передпростудній стадії -- як тільки відчуваю, що простиг, чи поболює голова/росте температура, -- при першій же нагоді випиваю гарячого молока з маслом/медом і (знову ж по можливості) завалююсь на пару годин під коц. На ранок все ОК.
А жінці/дітлахам для профілактики грипу даю по пару крапель Афлубіну, як тільки настає "сприятлива" погода.

Demyan - 12-11-2007 у 15:54

Взагалі в кожного свій підхід. Якщо одному помагає іншому може і не помогти.
Від горла мені помагає розчин люголя, евкаліпт, шалфей, йод з сіллю.
Від нежеті - Санорін або Піносол.
Від полегшення - колдрекс.

А так як каже мій тато "хворобу треба запобігати а не лікувати".
Тому зараз чай тільки з лимоном, вживаю вітаміни, часник.

Юрій Ришковець - 12-11-2007 у 16:06

Для профілактики застудних захворювань дихальних шляхів можна робити інгаляцію з натертого часнику

Demyan - 12-11-2007 у 16:22

Можна закалятися в ванній. :D

Богдана Курилюк - 12-11-2007 у 20:34

Також ефективним для мене засобом є Оксолінова мазь. Правда, то швидше ефективне при поширенні грипу, але думаю що і при простуді також. Достатньо помазати під носиком.
Два тижні тому, коли всі мої домашні з температурою простудою чи то грипом лежали в ліжках, я корситувалася цією маззю і слава Богу не захворіла ;)

Соломія Федушко - 30-6-2010 у 16:40

Як вилікувати застуду за півтора дня? :(
Візьму до уваги поради щодо будь-яких народних методів та фармацевтичних засобів.

Андрій Пелещишин - 30-6-2010 у 17:00

Малина і пітніти!

Юрій Сєров - 30-6-2010 у 17:33

Неможливо. Лікована триває 7 днів, нелікована - тиждень. :)

Андрій Пелещишин - 30-6-2010 у 17:39

То нежить 7 днів. А просто температуру можна і за добу перетемпературити.

Соломія Федушко - 30-6-2010 у 17:54

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Неможливо. Лікована триває 7 днів, нелікована - тиждень. :)

Який ви добрий :( Дуже сподіваюсь, що ви помиляєтесь.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
То нежить 7 днів. А просто температуру можна і за добу перетемпературити.

Мені більше ваш варіянт підходить. :)

Катерина Слобода - 30-6-2010 у 17:55

А що лікувати треба? Горло болить, нежить, температура?

Соломія Федушко - 30-6-2010 у 18:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
А що лікувати треба? Горло болить, нежить, температура?

Ваше питання риторичне :) Все, що ви перелічили і + головний біль

Катерина Слобода - 30-6-2010 у 18:51

Проти болю горла точно дуже швидко допомагає ложка солі, ложка соди і горнятко теплої води. полоскати щопівгодини, за день-два мало б перейти. Все інше певно таблетками треба лікувати.