Форум Рідного Міста

Пан+Пані бажає познайомитись

Настя Закалюжна - 15-11-2007 у 09:21

Колись, років так з 15 тому було у Львові таке видання "Пан+Пані". Потім ще "Лель". На жаль, і одне, і друге давно щезли з орбіти. Мені здається, що конче потрібне таке видання, де не буде політики, котра набридла вже навіть самим завзятим та затятим, де можна було б прочитати щось цікавеньке, іноді трошки приперчене або присолоджене, подивитись на гарненьких пань та панів, відвести душу на літературній сторінці, вичитати для себе якусь пораду, знайти через газету друга чи подругу...
Та й просто, читаючи, посміхнутись...
А ви хотіли б читати таку газету?

Demyan - 15-11-2007 у 10:04

Ну щоб посміхнутися то краще Крокодил читати :lol:
А ці видання це еротичні видання...цікаво що там можна вичитати і знайти пораду якусь?
Та й знайомства не думаю що там аж дуже хороші..для знайомст можна і в вашому магазині..або ж в інтернеті де є і фото і можна спілкуватися перед зустрічу.

Рост - 15-11-2007 у 14:02

Та ну, читати плоди хворобливої фантазії різних пань та панів (з одною такою авторкою тодішньої "П+П" був особисто знайомий, придумувала вона "цілком правдиві історії" дуже хвацько), розглядати фотографії... Як казав колись Бгахаван Шрі Раджніш (буддистам на форумі привіт ;) ), сексом займатись треба, а не говорити про нього, бо коли секс не в штанях, чи спідниці, а в голові, то це хвороба.

Nazar - 15-11-2007 у 16:22

Та ні, говорити треба також:)
Тому впевненість у тому, що всі фантазії є хворобливими я б піддав під сумнів:)

От лише поясніть мені, як людині з малою кількістю вільного часу, що може означати назва цієї теми?
У мене є декілька варіантів:lol:

Настя Закалюжна - 15-11-2007 у 22:02

Назва цієї теми має означати, що можливо буде створене нове видання газети і це майбутнє видання бажає познайомитись зі своїми потенційними читачами:))))

А Ви які, пане Назар, маєте варіанти? Кажіть усі, не соромтесь:sing:

Настя Закалюжна - 15-11-2007 у 22:07

Не сумніваюся, що в інтернеті теж можна знайомитись, але, погодьтесь, спочатку ніколи не знаєш, з ким розмовляєш, не у всіх же є веб-камери. У газеті все-таки публікуються хоч мен-більш перевірені дані. А "Ваш магазин"...фі...так нудно...серед кватир і порохотягів... ніякої романтики;)

Hanor Narasson - 15-11-2007 у 22:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Ну щоб посміхнутися то краще Крокодил читати :lol:
А ці видання це еротичні видання... .


Пропоную новий формат: "Пан+Крокодил" :P

Demyan - 16-11-2007 у 08:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Настя Закалюжна
Не сумніваюся, що в інтернеті теж можна знайомитись, але, погодьтесь, спочатку ніколи не знаєш, з ким розмовляєш, не у всіх же є веб-камери. У газеті все-таки публікуються хоч мен-більш перевірені дані. А "Ваш магазин"...фі...так нудно...серед кватир і порохотягів... ніякої романтики;)


Не зрозумів хіба через оголошення в газеті ви більше взнаєте? :o Хіба ви не знаєте що таке інтернет ;)
В газеті прочитали і все. А через інтернет не обовязково мати камеру. Ви можете побачити когось, далі спілкуватися по ICQ, чат, форуми, e-mail...повірте при спілкуванні в кілька тижнів ви вже будете мати уявлення про людину та її наміри (хоча іноді це важко). Але як на мене це краще аніж прочитати оголошення і зустрітися відразу..