Форум Рідного Міста

Підвищення платні педагогам

Ігор Дума - 22-8-2002 у 12:43

Чи правда, що з 1 вересня підвищать платню педагогам, та встановлеть ще ряд заохочень до роботи.

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 11:00

Чи є то правда, що з 1 липня 2006 року підвищується зарплатня вчителям і наскільки? Дайте відповідь, хто в курсі.

Ігор Кедьо - 28-2-2007 у 14:44

підвищили із січня

marco - 1-3-2007 у 16:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Кедьо
підвищили із січня


Та ну??? Щось ніяк не відчув... :(

Мо я не цілком педагог? :rolleyes:

Чергова обіцянка? :)

Роман Голощук - 26-3-2007 у 12:50

Середня заробітна плата в сфері освіти цього року повинна скласти 1850-1900 грн.
Про це повідомив міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко у понеділок на прес-конференції.
За його словами, міністерство вже затвердило усі фінансові програми на цей рік.
Під кінець року шкільний учитель буде в середньому одержувати 1090 грн., для професорів заплановане збільшення зарплат на 300 грн., для викладачів вузів - на 200 грн., пообіцяв міністр.
Джерело: Українська правда

Стефанія Белюк - 8-8-2010 у 09:40

Розумію, що відповідаю аж(!) через 3 роки після останнього повідомлення, але я не бачила раніше...
Мені прикро, що педагоги так принизливо заглядають в гаманець державі і думають про підвищення зарплатні на ті копійки, як жебраки. Але це наші реалії.
А якість викладання залежить від оплати, бо якщо викладач (він же науковець) з квітня по листопад думає виключно про врожай, полив, добрива та жуків на городі (бо інакше не вистачить на життя) - то яка якість?
А для якості він має всеж - знати мову, на якій публікується більшість наукових праць (англ), володіти та використовувати технології (для створення мультимедійних курсів), відвідувати конференції (найякісніші, а не "галочкові")... На все це треба гроші.

Олег Лірник - 13-8-2010 у 15:29

Думаю ви змалювали ситуацію з шкільними вчителями, викладачі мають трішки інші, кращі, реалії.

Стефанія Белюк - 8-7-2011 у 08:04

Цитата: Початково розміщене учасником Олег Лірник  
Думаю ви змалювали ситуацію з шкільними вчителями, викладачі мають трішки інші, кращі, реалії.


Як раз я малювала викладача ВИШу. Сама є таким виладачем і бачу більшість своїх колег.