Форум Рідного Міста

док фільм "Секрет"

Лєна Дадукевич - 20-11-2007 у 17:21

Дуже пізнавальний та корисний документальний фільм. Подивіться - не пошкодуєте. :)

Роман Голощук - 27-11-2007 у 15:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Дуже пізнавальний та корисний документальний фільм. Подивіться - не пошкодуєте. :)


Подивився. Як на мене - то дуже все спрощено і містифіковано. Видно, що зроблено в Америці і для американців :)

Остап Шумин - 27-11-2007 у 16:18

Якщо не помиляюся, то фільм австалійський, хоча як на мене теж американщиною віддає :D

Лєна Дадукевич - 27-11-2007 у 18:04

Ну, шкода, що з фільму ви винесли тільки те. що він віддає американщиною, хоча справа особиста, звичайно ;)

Остап Шумин - 28-11-2007 у 09:03

Та ні, пані Лєно, не тільки. Фільм справді цікавий, заставляє переглянути, та так би мовити, підкорегувати власні погляди на життя :) Можливо не все так просто, а може … все геніальне – просте ;) Поживемо - побачимо

Лєна Дадукевич - 28-11-2007 у 16:14

Остап Шумин , спсб :sing:

Юлія Гребеньовська - 24-12-2007 у 17:29

В америці вже виходило щось схоже. Хоча витоки головної теми із філософії. Для простого українця цей фільм не допоможе:йому тільки те й залишається,що мріяти... Але чомусь то все не реалізовується :rolleyes:

Станкевічас Сергій - 20-1-2009 у 19:25

Чи дивився хтось продовження - Секрет-2, Секрет-3 ?
І чи знає хтось про якісь інші аналогічні фільми?

Владлен Комісаренко - 20-1-2009 у 19:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Дуже пізнавальний та корисний документальний фільм. Подивіться - не пошкодуєте. :)
Дуже шкідливий фільм.

Станкевічас Сергій - 21-1-2009 у 18:19

Чому?

Горват Корнелія - 21-1-2009 у 18:20

Секрети 1 і 2 бачила, сподобалося, користуюся. Але насамперед, фільм дав трохи себе зрозуміти і зміцнитися у вірі, що все можливо. Правда, всі мої досягнення - не тільки на рахунок секрету. крім - читала Луїзу Хей, Ліз Бурбо - словом, психотерапевта заміняють...

Viktor Tkachenko - 21-1-2009 у 19:38

Бачив Секрет 1 і 2.
Як на мене, то ці фільми не розкривають повністю всієї тематики, проте вони здатні спрямувати мислення в правильному кирунку.
Особисто перевіряв деякі моменти. Таки працює.
До скептиків - велику роль відіграє віра.

Сергій Федоренко - 8-10-2009 у 12:34

а що є другий фільм? я б непроти подивитися. Дайте посилання будь ласка

Богдан Волинський - 3-11-2009 у 22:17

У мене нейтральне відношення до цього фільму, мені він навіть здався якимось антихристиянским, чи що......

Юрій Марків - 8-11-2009 у 17:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдан Волинський
У мене нейтральне відношення до цього фільму, мені він навіть здався якимось антихристиянским, чи що......


Фільм, звісно, антибіблійний. Коли всі можливості людини у її ж бажаннях та їх "матеріалізації через мрії" - то навіщо тоді їй Бог? Вона сама для себе такий собі божок. Щоб тільки ті "божки" гірко не розчарувалися у власній всемогутності, коли стоятимуть після своєї смерті перед Творцем...

Рост - 8-11-2009 у 17:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Марків
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Богдан Волинський
У мене нейтральне відношення до цього фільму, мені він навіть здався якимось антихристиянским, чи що......


Фільм, звісно, антибіблійний. Коли всі можливості людини у її ж бажаннях та їх "матеріалізації через мрії" - то навіщо тоді їй Бог? Вона сама для себе такий собі божок. Щоб тільки ті "божки" гірко не розчарувалися у власній всемогутності, коли стоятимуть після своєї смерті перед Творцем...

В такому погляді на речі є дві крайності - вірити в те, що все залежить тільки від тебе, і вірити в те, що від тебе нічого не залежить.
Думаю, якщо тільки покладатися на Творця, нічого не роблячи самому - теж гіркого розчарування не уникнути, як в притчі про закопаний талант.
А якщо ми дійшли до усвідомлення необхідності діяти, то потрібні інструменти.

Ярема П. - 9-11-2009 у 00:09

Ага, типу на бога надійся, і сам не зівай.

Андрій Зайдлер - 11-11-2009 у 18:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Марків
Фільм, звісно, антибіблійний. Коли всі можливості людини у її ж бажаннях та їх "матеріалізації через мрії" - то навіщо тоді їй Бог?


Категорично не погоджуюсь. “По вірі вашій дано вам буде”, - заповідає нам Святе Письмо.
І фільм, власне, про це.