Форум Рідного Міста

Чи є спецсофт для проведення веб-конференцій?

Тарас Сорока - 27-11-2007 у 10:18

чи просто через форум це зробити?

Соромно - але ні з ким переговорити...
Питання мусили б ставитись через Інтернет за кілька днів, а потім - прямі відповіді в реалі. Може якийсь чат для цього підходить? Там зберігаються попередні тексти? Просто ніколи не користувався... А вже на носі...

Ну, і бажано українізований...

Tempika - 27-11-2007 у 11:14

..використання IRC каналу не підійде?

Тарас Сорока - 27-11-2007 у 11:22

Мені бажано, щоб або на сервер закинути програму, або з свого компа керувати, або ж доведеться скористатись форумом, бо те, що пропонується використовується лише для чужої реклами. Про канал мені невідомо.

Олесько - 27-11-2007 у 11:36

Користувався Acrobat Connect, він, в принципі, може підійти до Ваших потреб. Там також класно відео-конференц-зв'язок працює, документи можна завантажувати, презентації показувати тощо... Стосовно українізації - не знаю, але враховуючи те що звичайний Reader українізований самою компанією Adobe і доволі незле, Connect теж може мати опцію українського інтерфейсу...

Tempika - 27-11-2007 у 12:08

...а встановлений в системі віндовз месенджер хіба не працює? :-(

Чирка Олег - 3-3-2008 у 17:11

Програмні продукти компанії Microsoft: серверна частина Office Communication Server 2007 та клієнтська частина Office Communicator, функціями яких є проведення веб-конференцій, спілкування між користувачами та відео/аудіо дзвінки декільком людям одночасно.