Форум Рідного Міста

Закордонний паспорт

Юрій Сєров - 2-12-2007 у 16:25

Цікавить питання - наскільки швидко його можна зараз зробити.
Знаю, влітку були серйозні проблеми, бо не було бланків.
Яка тепер ситуація? Скільки коштує, терміни виготовлення, і т.д.

Demyan - 3-12-2007 у 08:45

Дуже важко і проблематично. Покрайній мірі пару тижнів тому. Ситуація така - що чергу в ввірі треба займати зранку десь в 6 а то і раніше, одним словом починається черга, крики, треба краще не відходити бо роблять списки...в основному паінку роблять заробітчани яким треба міняти паспорти у звязвку з закінченням терміну.
Фотографують зараз прямо в них. ну а далі все стандартно.

Роман Голощук - 3-12-2007 у 15:49

А якщо була зміна прізвища у зв'язку з одруженням чи знову потрібно збирати усі документи, які треба для вироблення нового паспорту?

Demyan - 3-12-2007 у 15:52

В мене жінка їздить по старому паспорту вже майже три роки. Наразі проблем не було, просто давали завжди копію свідоцтва про одруження та й все.

Богдана Курилюк - 3-12-2007 у 16:17

Щодо ціни, не знаю як воно тепер, а минулого року у вересні вся процедура обходилася в 450 грн. (паспорт був виготовлений за терміновою схемою - за 4 тижні).
Якщо не дуже терміново, то сума менша... але точно не можу сказати скільки.

Юрій Сєров - 14-12-2007 у 12:11

Дещо дізнався.
Мені зробити треба не терміново. І обіцяють зробити за 2-2,5 місяці. Проблема в іншому. Здати документи, як і казав Дем'ян, дуже важко. При бажаючих здати близько 100 людей, приймають лише приблизно 50. Відповідно чергу люди займають хто-зна з котрої години ночі.
Можливо хтось знає, колись були фірми, які за додаткову плату (досить невелику) приймали документи, все оформлювали і передавали далі.
Буду вдячний за будь-яку інформацію, можна в U2U або ICQ.

Demyan - 14-12-2007 у 13:26

Зараз не беруться за таке по причині тогощо фотки роблять прямо в ВВІРІ...а там здаєтсья вимоги якісь...

Катерина Задорожна - 14-12-2007 у 13:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
В мене жінка їздить по старому паспорту вже майже три роки. Наразі проблем не було, просто давали завжди копію свідоцтва про одруження та й все.


А візи теж зі свідоцтвом дають?

Юрій Сєров - 14-12-2007 у 13:41

Я власне і мав на увазі цю фірму. Це дочірня комерційна структура МВС. Але чомусь в них настільки мало годин прийому, що аж дивно. Їм навпаки було б краще приймати більше людей - більше грошей. Можливо в них є ще інші місця прийому.

Мене вже задовбало оте наше "усе для людей". Скільки ще будуть знущатися? В Євросоюз вони хочуть... Який Євросоюз??? Ви уявляєте, щоб німцю чи французу запропонували задля паспорту постояти цілу ніч в черзі?
Просто слів нема.... цензурних.

Demyan - 14-12-2007 у 14:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Задорожна
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
В мене жінка їздить по старому паспорту вже майже три роки. Наразі проблем не було, просто давали завжди копію свідоцтва про одруження та й все.


А візи теж зі свідоцтвом дають?

Так на разі давали так. але як я зрозумів це суто для турфірми, або для тих через кого робляться візи. А в посольство іде сам паспорт а їм всеодно як ваша фамілія. Наразі всі візи робили через фірми-посередники.

Юрій Сєров - 17-1-2008 у 22:07

Нарешті здав документи. :cool:
Але маю ще один сумнів. Одну з квитанцій (з'явилася після НР і я про неї не знаю) доносив пізніше і не впевнений на 100% чи вони її підчеплять до справи. :(

По процедурі (якщо кому цікаво).
Черги стали трохи меншими у порівнянні з передноворічними.
Щоб потрапити у "прохідну" частину списку черги, приходити треба перед 7:00. Стояти весь час там не потрібно. Записався, почекав наступного, можеш гуляти. Тільки так, щоб не прогуляти свою чергу :)
Приймають в середному 50-60 чоловік. До обіду приблизно 30. Найгірше, імхо, зайняти місце в районі 30-ки. Якщо не пощастить, доведеться приходити ще й після обіду. Бо будучи 40-им, можна досить сміливо йти на 15:00. Хоча можуть бути й вийнятки

Необхідні папери:
4 сплачені квитанції: Держмито, 2 послуги, 1 для Ресурси-Документ.
Паспорт і ксерокопію
Ідентифікаційний і ксерокопію.
Якщо з дітьми - то складніше.

Ще одне - для оплати пропонують заплатити ще 50 грн. за якусь незрозумілу страхівку. Причому договір страхування переглянути не пропонують. Платити не обов'язково, тому, імхо, не варто.

Здивувало, що написання імені та прізвища, має бути збережене (дуже сподіваюся, що не помиляться) лише за моєю вимогою. Пропонували геть іншу транслітерацію. Невже з точки зору безпеки не потрібно зберігати таке ж написання як в попередньому паспорті?

Термін отримання паспорту 2,5 місяці. Пане Луценко, аууууу. Ви ж обіцяли у Львівській області 2 тижні - максимум.
Відносно дівочих прізвищ (випадково нині почув). Цей випадок дуже залежить від країни у яку їдете. В Німеччину, швидше за все не потрапите, навіть візи не дістанете. В Польщу раніше було можна. А тепер, після того, як вона вступила в Шенген - невідомо. Багато посольств вимагають 2 паспорти, розбіжність буде помічено. Думаю, краще мати новий.

Окреме співчуття мешканцям області (не львів'янам), які як виявляється, виробляють собі закордонні паспорти у різних районних ВВІРах міста Львів. Важко собі уявляю, як можна добратися з районів, щоб зайняти чергу з 6:30. Люди не встигають, як наслідок можуть приїхати, простояти в черзі цілісінький день і повернутися ні з чим. Якось воно неправильно.:rolleyes:

Odarka - 21-1-2008 у 10:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka

Мені також треба паспорт продовжувати:((
Я бачу, що це нереально

Юрій Сєров - 21-1-2008 у 12:00

Складно, але реально.
Береш чоловіка і йдеш з ним в 5 ранку під ВВІР. Просто треба налаштуватися, що потратиш цілий день.

Лєна Дадукевич - 21-1-2008 у 13:10

А паспорти хоча б нового зразка вже роблять?

Юрій Сєров - 21-1-2008 у 13:12

Лише нового і роблять.
Зручно, що вже всі дані будуть в базі і при потребі переробити, треба буде лише заплатити.

Лєна Дадукевич - 21-1-2008 у 13:18

Ну хоч якусь зручність для людей накінець придумали...:)

Odarka - 21-1-2008 у 13:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Складно, але реально.
Береш чоловіка і йдеш з ним в 5 ранку під ВВІР. Просто треба налаштуватися, що потратиш цілий день.


І як не почуватися у цій країни бидлом??? В 5 ранку? і Цілий день? А робота?:(

Юрій Сєров - 21-1-2008 у 13:56

А ніяк. Можу лише підтримати твоє обурення (див повідомлення за 14-12-2007)
Ще подякуй, що тобі не треба добиратися з якогось села і тобі не 80 років. Уяви собі, як тим бабцям вистоювати таку чергу.

Якщо таки зважишся - в принципі не цілий день. А лише половина.
Я вже вище описав схему: встаєш 5 ранку-займаєш чергу-йдеш спати-йдеш на роботу-приходиш в ВВІР так щоб не пропустити чергу.

Odarka - 22-1-2008 у 14:54

Навіщо бабці 80 років закордонний паспорт?:))))))

Дякую, Юрко:)

Юрій Сєров - 22-1-2008 у 16:48

Цитата:
Навіщо бабці 80 років закордонний паспорт?:))))))

В мене теж виникали подібні запитання :)
Може, хоче вмерти на історичній батьківщині. Не знаю. Раз стояла - значить треба. Але стояти їй в черзі (в коридорі стояло 2-3 крісла) мабуть непросто. :(
І з ось таких "дрібниць" складається відношення держави до своїх громадян.


Офф-топ: 80 років - це у нас вважається старість. Такого ж віку американці ще катаються по курортах світу і на гірських лижах.

Лєна Дадукевич - 26-1-2008 у 11:29

О! Знову про паспорти.
Вчора по нашій телевізії чула, що таки дозріли чиновники до термінових паспортів , ясно що за відповідну платню. Обіцяють правда робити паспорти за 2 дні.
Але це значить, виходячи з простої логіки, що всі інші паспорти , за звичайну ціну, вони будуть максимально затягувати робити.
В надії, що нерви в людини здадуть і вона заплатить таки бешені гроші , лиш би накінець свій паспорт таки отримати...
На правду воно логічно схоже, бо якщо можна на паспорті заробити великі гроші, то чого їх не заробити?:lol:

Юрій Сєров - 26-1-2008 у 13:05

Цитата:
В надії, що нерви в людини здадуть і вона заплатить таки бешені гроші , лиш би накінець свій паспорт таки отримати...

Зараз також є люди, яким потрібно терміново зробити паспорти. І вони їх таки можуть отримати. Але гроші за ці паспорти йдуть не в бюджет.
А те, що Ви чули по телєвізії, ще не факт, що воно почне працювати найближчим часом.

Роман Голощук - 30-1-2008 у 14:51

З 1 лютого 2008 року у Львові розпочнуть запроваджувати експеримент щодо видачі закордонних паспортів упродовж однієї доби. Коштуватиме це «задоволення» – майже 1 тис. грн. Про це сьогодні, 30 січня, повідомив під час брифінгу начальник Головного управління МВСУ у Львівській області, генерал-майор Василь Пісний.

«Цей експеримент полягає у тому, що якщо людина прийде до нас о 10.00 та сфотографується, то вже наступного дня о 10.00 ми їй вручимо закордонний паспорт. Орієнтовно, оплата за виготовлення закордонного паспорта становитиме біля 1 тис. грн. Раніше ми пропонували суму – 680 грн, хоча і зараз розглядаємо це питання», – сказав В.Пісний.

Джерело: http://zik.com.ua/ua/news/2008/01/30/123884

Юрко Малиновський - 31-1-2008 у 16:09

Цитата:

Окреме співчуття мешканцям області (не львів'янам), які як виявляється, виробляють собі закордонні паспорти у різних районних ВВІРах міста Львів. Важко собі уявляю, як можна добратися з районів, щоб зайняти чергу з 6:30. Люди не встигають, як наслідок можуть приїхати, простояти в черзі цілісінький день і повернутися ні з чим. Якось воно неправильно.:rolleyes:


там черги на порядок менші. Документи можна здати за пару годин, ну якщо не повезе, то може бути цілий день.

Юрій Сєров - 31-1-2008 у 16:51

Цитата:
там черги на порядок менші.

Де "там"?

Кіра Верещагіна - 2-2-2008 у 10:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрко Малиновський
Цитата:

Окреме співчуття мешканцям області (не львів'янам), які як виявляється, виробляють собі закордонні паспорти у різних районних ВВІРах міста Львів. Важко собі уявляю, як можна добратися з районів, щоб зайняти чергу з 6:30. Люди не встигають, як наслідок можуть приїхати, простояти в черзі цілісінький день і повернутися ні з чим. Якось воно неправильно.:rolleyes:


там черги на порядок менші. Документи можна здати за пару годин, ну якщо не повезе, то може бути цілий день.



А там на загальних підставах, черга одна на всіх. Я в грудні здавала документи на паспорт в Шевченківському овірі на Джерельній. Мало приємного... народу повно, всі нервуються, приміщення темне, вузьке, крісел немає, волого й зимно, запах якийсь... брррр!

Юрій Сєров - 4-2-2008 у 15:51

Ніби деякі райцентри мають обладнання, яке дозволяє їм здійснювати прийом документів. Але це лише деякі.

Юрій Сєров - 5-2-2008 у 15:42

Цитата:
У Львові відучора видають закордонні паспорти за експериментом. Але не за добу, а за три

Відучора, 4 лютого, у Львові розпочато експеримент щодо швидкої видачі закордонних паспортів. Наразі ці паспорти видаватимуть протягом трьох діб, а не однієї (як заявляли раніше. - ЗІК) і коштуватиме ця послуга - 680 грн. У цю суму входить подвійне держмито і оплата за послуги. Про це сьогодні, 5 лютого, під час брифінгу повідомив начальник Головного управління МВСУ у Львівській області, генерал-майор Василь Пісний.

В.Пісний зазначив, що з 4 лютого цей експеримент запроваджується лише у місті Львові, але протягом місяця «швидкісну» видачу закордонних паспортів здійснюватимуть і в районах області. Але саме Львів став першим містом, де було запроваджено такий експеримент. Зараз триває підготовка до цього експерименту й у Донецькій області. На думку правоохоронців, згодом він буде діяти на усій Україні.

«Нам дав вказівку міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко, щоби ми провели в області підготовку до видачі нашим громадянам закордонних паспортів упродовж однієї доби. Це завдання ми виконали, але на сьогодні залишається єдина проблема - доставка паспортів з Києва до Львова. Тобто, доставка паспортів і звірка даних з податковою займе максимум до трьох діб. Проте ми робимо все можливе, аби закордонні паспорти таки видавали громадянам - максимум протягом двох діб», - сказав Ю.Луценко.

За словами генерала Пісного, ціна на виготовлення закордонного паспорта у межах десяти діб становить 340 грн (держмито) та 46 грн (послуги). Виготовлення паспорта більше як за десять днів коштує 170 грн.

Начальник Львівського обласного відділу громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб Василь Логін зазначив, що ціна закордонного паспорта, який виготовлено більше як за десять діб, становить 170 грн - держмито та 46 грн послуги.

В.Логін також повідомив, що раніше протягом року на Львівщині видавали від 6 тис. до 8 тис. закордонних паспортів. За потребою у видачі закордонних паспортів, Львівщина стоїть поряд з Києвом, Донецьком, Кримом та Закарпаттям.

http://zik.com.ua/ua/news/2008/02/05/124604

Ніби почали видавати "швидкі паспорти". Соломіє можеш спробувати. Поділишся враженнями :). Черги, думаю, не зменшилися.
Цікавим пунктом є "більше як за десять діб". Це скільки 11 діб? 2 тижні? Місяць? Три місяці?
Я здав у січні. Коли йти забирати?

Юрій Сєров - 16-2-2008 у 14:43

Був нещодавно у Франківському ВВІРі. Там змінилися "правила" формування черги.
Якщо раніше було "Хто раніше встав, той ся в штані вбрав", тобто черга формувалася на 1 прийомний день і той хто не встиг, мав займати нову, то тепер з'явився якийсь зошит, в який записуються всі хто хоче стати на чергу.
Але там якісь свої цікаві правила. Наскільки я зрозумів кожного прийомного дня між 17:30 і 18:00 проводиться "перекличка" і черга переформатовується, з врахуванням тих, хто вже пройшов. Чи викидають з черги тих кого не було на перекличці - не знаю. Чув краєм вуха, що кінець черги в середині третьої сотні, тобто 5-6 прийомних днів
Позитивним моментом ще є факт, що деколи проводять прийом і в інші дні, тобто не лише вівторок та четвер.

Юрій Сєров - 28-2-2008 у 16:28

Дістав нарешті свій паспорт! :sing::sing::sing:
Вся процедура зайняла мені 1 місяць і 12 днів. (це з пришвидшенням, яке описав вище).
Не так вже й довго :)

Лєна Дадукевич - 29-2-2008 у 11:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Дістав нарешті свій паспорт! :sing::sing::sing:
Вся процедура зайняла мені 1 місяць і 12 днів. (це з пришвидшенням, яке описав вище).
Не так вже й довго :)

Ну тоді з Вас кава і пончик! Вітаю!!!;)

Юрій Сєров - 29-2-2008 у 11:52

Цитата:
Ну тоді з Вас кава і пончик! Вітаю!!!;)

Обов'язково, хай потепліє трохи, організуємо якусь здибанку.

Олесько - 1-3-2008 у 18:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Вся процедура зайняла мені 1 місяць і 12 днів. (це з пришвидшенням, яке описав вище).
Не так вже й довго :)


Істотне пришвидшення, але і його буває мало. Десь в якійсь газеті чи не пан Луценко згадував про черговий етап експерименту у Львівській області, згідно якого паспорт можна було б зробити офіційно протягом одного дня за 1000 гривень.

Це чергова байка чи справді за великої потреби все можна зробити швидко (маю на увазі, звичайно, офіційний шлях а не вуйка - начальника ВВІР :-) ?

І ще - в "Положенні про паспорт..." згадується що можна зробити паспорт на 64 сторінки замість звичайних 32 - наскільки це реально зробити у Львові?

Юрій Сєров - 2-3-2008 у 00:16

Про 64 сторінки не знаю, а прискорена процедура ніби працює.
Правда не один день, а три (мінімальний термін).
Ще ніби можна за 10 днів. Це все легально, але деталі треба уточнити.
Проблема є в іншому - якщо черга для "швидкого" вироблення та сама, що для звиклого, то пришвидшення досить сумнівне, оскільки в черзі майже постійно в районі 250 чоловік, це 5 прийомних днів, тобто на прийом потрапите аж через 2 тижні.

Роман Голощук - 9-3-2008 у 11:55

Цитата:

Проблема є в іншому - якщо черга для "швидкого" вироблення та сама, що для звиклого, то пришвидшення досить сумнівне, оскільки в черзі майже постійно в районі 250 чоловік, це 5 прийомних днів, тобто на прийом потрапите аж через 2 тижні.


Тепер швидше - паспортні столи тепер щодня впродовж робочого тижня прийматимуть документи та видаватимуть закордонні паспорти.

Так розпорядилося міністерство внутрішніх справ, аби зняти ажіотаж довкола видачі документів. Також планують збільшити кількість працівників відділів віз та реєстрації громадян. Аби вони працювали якісніше, міські влади міністерство міліції попросить допомогти, зокрема матеріально, та при потребі забезпечити наприклад, технічними засобами паспортні столи.

Джерело: http://daily.lviv.ua/?newsid=15587

Юрій Сєров - 9-3-2008 у 12:16

Це хороша звістка, для тих хто хоче зробити паспорт. А для працівників ВВІРу мабуть не дуже.
Але як це все зреалізують, ще невідомо.

Юрій Сєров - 23-3-2008 у 17:09

У Львові припинять видавати закордонні паспорти за добу
Починаючи з квітня 2008 року, в більшості областей України скоротяться терміни виготовлення закордонних паспортів - в межах 3-5 діб, 7-10 діб. Про це після колегії МВС України у Вінниці заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.
Ю.Луценко пояснив, що експеримент з видачі паспортів за один день, який, зокрема, тривав у Львові, довів, що технічно можливо оформляти закордонний паспорт громадянам протягом однієї доби можна лише в Києві.
http://www.zaxid.net/newsua/2008/3/23/133003/

Припинять, не починаючи :)
Але і 10 днів це достатньо терпимо, імхо. Якби ще не було черг на кілька днів...

Роман Голощук - 24-7-2008 у 11:06

Нові ціни на оформлення закордонних паспортів
Загальна сума коштів, яку повинен платити громадянин для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, складає:
- до 3 робочих днів - 680,75 грн.;
- від 3 до 10 робочих днів - 524,58 грн.;
- понад 10 робочих днів - 193,38 грн.

Джерело: http://news.finance.ua/ru/toplist/~/1/2/132628

Олесько - 24-7-2008 у 15:43

UPDATE:
Продецура без пришвидшення, "підмазання" і нагадування триває 3 місяці (здав документи в середині березня, паспорт готовий в середині червня). Попередній паспорт робив в 2005р, зайняло рівно стільки ж часу, так що про яке "пришвидшення" говорив Луценко - незрозуміло.

Довго, звичайно, але якщо в попередньому паспорті ще є сторінка-дві, то можна документи здати, на 3 місяці про них "забути" а потім забрати готовий синенький паспорт.

Юрій Сєров - 25-7-2008 у 05:16

Цитата:
Довго, звичайно, але якщо в попередньому паспорті ще є сторінка-дві, то можна документи здати, на 3 місяці про них "забути" а потім забрати готовий синенький паспорт.

Щоб не здавати старий, теж треба якісь заяви підписувати.
Підозрюю, що черги збереглися.

Олесько - 25-7-2008 у 16:25

зі старим взагалі цікаво: паспорт є власністю держави, і якщо ви хочете залишити собі старий, то в ВВіР пропонують його викупити в держави (100 грн чи щось таке). При цьому на закон послатися вони не можуть, відповідно виходить що одні платять (кому однаково, сказали 100 грн доплатити - ОК), а інші - не платять...

Юрій Сєров - 2-8-2008 у 01:59

Нова стаття про видачу закордонних паспортів: http://zaxid.net/article/21076/
Інформації нової обмаль - проблеми як були так і є. Про страхівку вже згадували...
25 грн. для "Ресурси-документ", імхо, некритично.

Марія Павлюх - 23-4-2010 у 12:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Необхідні папери:
4 сплачені квитанції: Держмито, 2 послуги, 1 для Ресурси-Документ.
Паспорт і ксерокопію
Ідентифікаційний і ксерокопію.
Якщо з дітьми - то складніше.

Недавно здала документи на оформлення закордонного паспорта, то поділюся інформацією.
Необхідні сплачені квитанції:
1. Держмито - 170 грн 00коп;
2. Послуги УОІТ - 13 грн 10коп;
3. Послуги ВВІР - 10 грн 28коп;
4. За бланк паспорта - 150 грн 00коп;
5.За оформлення анкети ... - 32 грн 93коп;
6.Страховка - 75 грн 00коп (яку платити необов'язково, але ніде на інформаційній дошці ВВІРу це не вказано)

Що необхідно, щоб внести до паспорта громадянина України для виїзду за кордон відомості про дітей:

1. Копію свідоцтва про народження дитини.
2. З віку 5 років - 2 фотокартки дитини розміром 3 х 4 см, матові
http://www.passport-ua.org/ua/documents.html

Ще потрібно: дозвіл батька або матері нотаріально завірений (на стенді вказано, що потрібен оригінал, але можна здати копію нотаріально завірену). Ціна такого дозволу 100 грн.

2 фотокартки дитини потрібно здавати з віку не 5 років, а 1 року. Ціна фото 12-15 грн. ( 30 грн - терміново)

У ВВІРу заповняла два бланки: Заяву нач. УІТ ГУМВСУ і Заяву - доручення.

Цікаво, що у суботу ВВІР працює, але здати папери не можна. Лише видають паспорти.
Коли отримаю паспорт невідомо :(







Катерина Слобода - 23-4-2010 у 13:38

Я два роки тому робила собі паспорт, то чекала досить довго, бо бланків не було. А потім терміново треба було зробити паспорт "на після вчора" і зробила терміновий за два дні.

Ярема П. - 24-4-2010 у 01:00

А як Ресурси-документ поживає?

Андрій Пелещишин - 24-4-2010 у 19:55

Може без потреби не поспішати з паспортами? Десь проскочило, що Азаров обіцяв за півроку всіх на біометричні паспорти перевести.

Роман Голощук - 24-4-2010 у 20:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Може без потреби не поспішати з паспортами? Десь проскочило, що Азаров обіцяв за півроку всіх на біометричні паспорти перевести.


І заробити на цьому непогані гроші...

Марія Павлюх - 24-4-2010 у 21:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
А як Ресурси-документ поживає?

Як поживає не знаю, але думаю не банкрутує :) .
Я ЛФ ДП " Ресурси-документ" сплатила 32 грн. 93 коп.

Ярема П. - 26-8-2010 у 22:41

Цитата: Початково розміщене учасником Марія Павлюх  

Я ЛФ ДП " Ресурси-документ" сплатила 32 грн. 93 коп.


Апропо, а де вони зараз містяться?

Андрій Пелещишин - 27-8-2010 у 23:43

Питання до спільноти.
Хочеться зробити візи в Європу. Термін дії паспортів скоро закінчиться. Варто робити на старий паспорт, чи виробити новий? Якщо новий, то зараз чи зачекати? Азаров он щось здається про нові формати паспортів говорив.

Катерина Слобода - 28-8-2010 у 10:27

Щодо того куди вклеювати візу - то не є велика проблема, бо після вироблення нового паспорта старий можна собі залишити, заплативши, здається, 60 грн., але то потім морока, бо потрібно возити з собою два паспорти, один з візою, другий без. Якщо віза не на довгий час виробляється, то нічого, але якщо на довго, то може краще зробити новий.
Щодо нових форматів паспортів, навряд чи ті, що видають зараз так скоро будуть міняти на нові, в мене, наприклад, паспорт до 2018 року...сподіваюсь, що буде чинний ще :)
Швидше за все то буде довгий процес, якщо взагалі буде, і паралельно можна буде користуватися і тими, що зараз видають паспортами і тими, що планують видавати...
Тому як на мене, то нічого не заважає робити зараз.
Я суджу по собі, я робила паспорт як почали змінювати формат два роки тому, рік мені морочили голову з документами, мені не спішилося, тому не дуже тим переймалася, а потім раптом стало треба мати паспорт "на вчора", зробила за 3 дні...
Але чесно, легше спокійно собі здати документи і чекати поки зроблять...нервів менше ;)

Hanor Narasson - 28-8-2010 у 13:29

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
Питання до спільноти.
Хочеться зробити візи в Європу. Термін дії паспортів скоро закінчиться. Варто робити на старий паспорт, чи виробити новий? Якщо новий, то зараз чи зачекати? Азаров он щось здається про нові формати паспортів говорив.


"Шенгенські" вимагають, щоб паспорт був дійсний це якийсь певний час після закінчення терміну, на який проситься о візу.
Якщо попереднє у Вашому випадку = true, а віза одноразова, то не варто заморочуватися терміновим отримання нового паспорту спеціально для цієї візи. Отримайте візу в старий, а потихеньку робіть новий.

Якщо віза багаторазова - то тільки в новий. Варіант, що віза в старому паспорті і на кордоні показуєте обидва, може не пройти.
Інша річ, що старий паспорт з візами варто собі залишити, або хоча б наробити копій - це полегшує отримання наступних віз.

Юрій Сєров - 30-8-2010 у 19:43

Колись можна було продовжити дію паспорту, якщо були вільні місця під візи.

Hanor Narasson - 31-8-2010 у 11:32

Не всі консульства погоджуються ставити візи в продовжені.

Галина Лев - 31-8-2010 у 13:50

Так, шенгенка і всі сюрйозні візи зараз тільки у нові паспорти. І ніякого продовження.

Павло Жежнич - 24-9-2010 у 12:01

Знову піднімається тема єдиного паспорта як для внутрішнього використання, так і для закордону (http://www.segodnya.ua/news/14176498.html).
Ідея нормальна, але щось занадто часто з'являються нововведення з тими паспортами. От що я маю робити, коли мені, наприклад, зараз треба виробити закордонний паспорт, а через рік з'явиться новий єдиний паспорт?
Крім того, для людей, які часто їздять за кордон, місця для віз і перетину кордону надовго не вистачить. Тоді прийдеться єдиний паспорт міняти на новий екземпляр єдиного паспорта?

Hanor Narasson - 1-10-2010 у 11:46

Порадьте турфірму у Львові, щоб зробили закордонний паспорт (не маю часу стояти в чергах - краще дам комусь заробити). Цікавлять тільки легальні варіанти.

Юрій Сєров - 24-12-2013 у 14:21

170 грн. - остаточна ціна за виготовлення закордонного паспорту.
http://www.pravda.com.ua/news/2013/12/24/7008196/

Цікаво, як це буде на практиці.

Юрій Сєров - 15-5-2014 у 11:53

Роки минають, проблеми залишаються.
Зараз, щоб виробити закордонний паспорт, чергу (принаймні у Франківському відділі міграції) треба займати з 3-ї ночі. Чи це якийсь тимчасовий сплеск, пов'язаний з ситуацією в країні, переходом на біометричні, зникненням Криму як зони відпочинку чи ще чимось. Але зробити паспорт довго і нервово.

Рост - 15-5-2014 у 21:55

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Роки минають, проблеми залишаються.
Зараз, щоб виробити закордонний паспорт, чергу (принаймні у Франківському відділі міграції) треба займати з 3-ї ночі. Чи це якийсь тимчасовий сплеск, пов'язаний з ситуацією в країні, переходом на біометричні, зникненням Криму як зони відпочинку чи ще чимось. Але зробити паспорт довго і нервово.

Робив новий відносно недавно, який рік назад, чи якось так. Черга була, але в межах години-двох.
Напевне якийсь ажіотаж.

Юрій Сєров - 16-5-2014 у 11:32

Власне трохи дивно. Бо, по-перше, та послуга має здешевшати, по-друге, скоро мають ніби вже давати біометричні.

Андрій Пелещишин - 16-5-2014 у 19:24

Ажіотаж, бо люди бояться, що доведеться тікати. Говорю абсолютно серйозно. Спілкувався не з одним таким.