Форум Рідного Міста

Чи важливо для Вас знати стать майбутньої дитини?

Роман Голощук - 3-12-2007 у 13:36

В деяких родинах народжується по 5 хлопчиків, в деяких - одні дівчата.
Цікаво, якщо з’являється непереборне бажання мати дитину визначеної статі, чи можна якось вплинути на матінку-природу?
Існує чимало народних прикмет щодо зачаття дитини бажаної статі. Також є навіть спеціальні дієти, дотримання яких нібито підвищує шанс народження омріяних синочка або донечки.
На сьогодні існують лише три науково обґрунтовані та достовірні шляхи, щоб “програмувати” стать дитини. Усі вони передбачають використання складних медичних технологій.

Детальніше тут: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=60816

P.S. Моїй дружині наснилося, що у нас буде дівчинка. Так воно і сталося ;)

Богдана Курилюк - 3-12-2007 у 14:16

Все напевно залежить від подріжньої пари - кого вони хочуть більше.
Я наприклад, вважаю що визначення статі дитини не є дуже важливим. головне аби ця дитина була бажаною.
:)

Demyan - 3-12-2007 у 16:51

Для тих хто дарить подарки важливо, реально жінки сестра - думала що буде дівчинка, народ наніс купу одягу для дівчинки, народився хлопчик:lol: :)

Богдана Курилюк - 3-12-2007 у 16:53

Смішна вийшла ситуація.... напевно тому подружжю варто подумати ще й про дівчинку. :lol:

Demyan - 3-12-2007 у 17:08

Та ні лишуть нам а вдруг :)

Роман Голощук - 3-12-2007 у 17:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Для тих хто дарить подарки важливо, реально жінки сестра - думала що буде дівчинка, народ наніс купу одягу для дівчинки, народився хлопчик:lol: :)


О! Я про такий бік справи не подумав :) Треба було додати пунки в опитуванні "Важливо для близьких родичів і друзів" :)

Hanor Narasson - 3-12-2007 у 19:48

В опитуванні бракує пункту "вже ні" :P

А мій колєга, яки "доктор філософії" (доктор - окремо, філософії - окремо :lol: ) свого часу порадив мені вірний спосіб. В процесі треба весь час говорити: "Хочу дівчинку! Хочу дівчинку! Хочу дівчинку!"
У мене дві молодші - дочки! :sing:

Олексій Мачехін - 4-12-2007 у 17:01

Існує така прикмета - заздалегідь для дитини нічого не купляти.
Ми готували тільки найнеобхідніше - кілька пелюшок, ковдрочку. Все інше я купив ще допоки жінка була в пологовому.
У вищенаведеному випадку родичі, певно, були надто завбачливі - яка різниця у пелюшках чи брязкальцях для немовляти-дівчинки чи немовляти-хлопчика?

marco - 4-12-2007 у 18:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
В процесі треба весь час говорити: "Хочу дівчинку! Хочу дівчинку! Хочу дівчинку!"
У мене дві молодші - дочки! :sing:


... і чому ти скоріше того не казав... :rolleyes:

В процесі якому: всього родинного життя, евентуального зачаття чи виношування???

А мо постійно... але чи оточуючі правильно зрозуміють :lol:

Hanor Narasson - 4-12-2007 у 20:27

Ясно, що зачаття!:rolleyes:

Лєна Дадукевич - 6-12-2007 у 19:08

На жаль, там купа якихось генетичних мудрих хитросплетінь задіяні, то ж народиться той, чи та, котр(ий , а) запрограмован(ий, а). А "хочу" на жаль не допомагає :)
У мене чоловік до 9 місяця вагітності вперто хотів дівчинку, поки йому на УЗІ все в "натурі" на екрані не показали. :lol: А зараз щасливий з малого і не шкодує :sing:

marco - 6-12-2007 у 19:40

В мене з ґенетикою все просто, останні 3 покоління (назад і вшир) по чоловічій лінії - лише хлопці :wow:

Тому перехитрити ґенетику зможе хіба "хочу"...
Головне правильно його застосовувати :rolleyes:

Андрій Пелещишин - 6-12-2007 у 19:49

Цитата:
останні 3 покоління (назад і вшир) по чоловічій лінії - лише хлопці

Лісоруби :)

Катерина Задорожна - 7-12-2007 у 10:51

Гм... Цікаво. У мене рідні-двоюрідні сестри - усі дівчатка, причому як по маминій, так і по татовій лінії...

Мама все життя хотіла хлопчика, натомість має три дочки. А мені ніби і неважливо хто буде. Головне, щоб здорова дитина була :)

Ярема П. - 8-12-2007 у 00:54

Перша може бути будь-якої статі, хоча бажаніше дівчинка, а друга хлопчиком, дівчинка б допомагала у догляді за наступною дитиною. Бажано б знати стать.

Тарас Задорожний - 8-12-2007 у 15:17

Але ти меркантильний :) Заставиш дівчинку доглядати за хлопчиком :D

Ярема П. - 8-12-2007 у 18:25

Не меркантильний, а практичний, та і бачу як знайомі радять собі, які мають власне такий варіант.

Катерина Задорожна - 8-12-2007 у 21:00

Ярема, з власного досвіду можу розказати, як дівчата допомагають виховувати молодшу дитину... бо сама найстарша. Ну не любила я дивитися за малими - інколи лише у свою компанію їх приводила (навіть і не знаю, чи це добре :)). Свого часу мене лишали одну вдома з середньою... років шість мені було - я сиділа в одній кімнаті і читала, а мала робила собі шо хотіла (за шо мені потім, правда, діставалося :D). Як на мене, суто з практичних інтересів, то краще мати першого хлопця - з ним і проблем менше, самостійніший... та й він допомагати може :)

Ярема П. - 9-12-2007 у 00:02

Та в тебе сестра так нічого вихована, нічого поганого не можу сказати :baddevil:

Юля Музіль - 25-2-2009 у 15:24

Мені двічі снилось, що я народила дівчинку, так воно і сталось. І взагалі зовсім неважливо, хто народиться,-хлопчик, чи дівчинка. Менше любити від цього дитину не будете.

Ірина Назарова - 23-4-2009 у 09:27

Як я розумію, питання ставилося - чи схоче подружжя знати стать дитини, коли жінка вже вагітна і, коли стать дитинки може вже показати узд?.. Я б, наприклад, не хотіла...

А чоловік мій хлопчика хоче))))