Форум Рідного Міста

.NET

rost - 14-2-2003 у 20:12

Буду вдячний якщо хтось допоможе з інформацією.
1. На що, в плані зарплати, може розраховувати програміст і Львові? Я маю на увазі не повного новачка, а скажімо так 2-3 роки практичного досвіду в обл. ASP, Java, SQL etc.
2. Чи працює хтось, з .NET (с#)?

merchant - 14-2-2003 у 21:38

1. Реально, думаю від 300 до 1000 гривень. Якщо робота для банку, може бути більше.
2. Сам бавився, але не знаю чи хтось реально працює з с#.

Користувач Олесь - 16-2-2003 у 20:16

Чи є перевага в працевлаштуванні для сертифікованих спеціалістів (MCP, MCSA, MCSE) і які тоді зарплати (чи є взагалі якась ріжниця)?

Андрій Пелещишин - 16-2-2003 у 20:34

Де саме? В Україні, в США ?
В нас можуть бути переваги при виїзді за кордон або при працевлаштуванні на спільні підприємства. Але чогось принципового не знаю. Так для більшого "шику", або як нагрузка до курсів

Роман Голощук - 17-2-2003 у 00:29

Враховуючи загальноукраїнську тенденцію щодо зарплат, у "столиці" заробітня плата вища ніж на околицях України. Я в жодному разі не вважаю Львів "переферіїю", але програміст тут заробляє значно менше ніж фахівець такої ж кваліфікації у Києві, На жаль :(

Користувач Олесь - 18-2-2003 у 10:13

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
Чи є перевага в працевлаштуванні для сертифікованих спеціалістів (MCP, MCSA, MCSE) і які тоді зарплати (чи є взагалі якась ріжниця)?


Я мав на увазі у Львові. І цікаво, чи хтось з сертифікатами пробував у Львові (або в Києві) шукати ліпшу роботу і чи взагалі роботодавці у Львові на таке звертають увагу?
За кордоном однозначно легше. Фактично, то вже перестало бути чимось незвичним, або навіть можна сказати, то вже не перевага при влаштуванні на роботу, а вимога. Найліпше тим, хто має пару різних сертифікацій: наприклад, MCSE (чи MCP, MCSA...) плюс CISCO, або Novell, або ще щось.

rost - 18-2-2003 у 11:49

Панове, чи може хтось дати якесь інфо власне по .NET технологіїї у Львові?
Чи є організації, які працюють з .NET?