Форум Рідного Міста

"Тінь сонця"

Максим Стюфляєв - 13-12-2007 у 14:39

Пропоную поговорити про відносно новий для нашої рок- музики гурт, який проте уже здобув заслужене визнання- "Тінь сонця". З- поміж інших цей гурт вирізняється тим, що у своїй творчості спирається на наші давні традиції, але подає їх в сучасній формі. Мені таке поєднання видається чудовим! А яка ваша думка?

Юрій Сєров - 13-12-2007 у 15:32

Деякі композиції чув, так нічого. Але це лише 1-2 пісні.
В них є альбоми на дисках? Розкажіть більше про групу.

Максим Стюфляєв - 13-12-2007 у 15:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

В них є альбоми на дисках? Розкажіть більше про групу.
Власне, я теж зацікавився їхньою творчістю порівняно недавно і тему створив саме для того, аби отримати більше інформації. Мені точно відомо, що "Наш формат" видав їхній диск "Полум'яна рута". Можливо, видавалися й інші альбоми.

Юрій Сєров - 13-12-2007 у 16:10

Як сказав дядько Гугль, в ниє сайт. :)
Гурт скоро вже буде святкувати 10-річчя.

Максим Стюфляєв - 13-12-2007 у 16:29

Ого!:o Я думав він значно молодший:) Втім, так часто буває, що група тривалий час нікому не відома, а потім її популярність стрімко зростає.

Юрій Сєров - 13-12-2007 у 16:47

Я б не сказав, що популярність цього гурту "стрімко зросла" :)
Про нього знають лише ті хто цікавиться альтернативою :)

Dmy - 13-12-2007 у 17:30

Була ще плитка "Над диким полем". Я маю, але слухав доволі давно. Назар, здається, має обидві. УМКА теж і навіть за гроші.

Юрій Сєров - 13-12-2007 у 18:30

Як виявилося маю їхній невиданий альбом "Святість віри". Не знаю, звідки взявся на мому компі.
"Над диким полем" можна знайти, якщо піти за другим лінком, який дає Гугль. :)

Nazar - 13-12-2007 у 20:28

Назар дійсно має обидва.
Вражає обізнаність дописувачами про мою полицю аудіодисків.
останній альбом ще досі є в телефоні і слухається з задоволенням.
Гурт дуже добрий. У солово дуже тут вкладаю не лише файні ритми, поезію, напрям, як колись писали, що то український волелюбний метал. Воно десь так і є.
Рекомендую.
Можу дати послухати, але з однією умовою - якщо сподобається - то обов'язково придбати диск.
А ще там вокаліст на мого кума Олексія троха схожий:)

MartinkaDP - 14-12-2007 у 04:47

Dmy, в разі чого я теж маю :) причому маю таке враження що альбомів значно більше ніж два :)
знаю їх лише через те що колись взяли один мій текст, але щодо якості - як на мене, рідкісний примітив... послухала раз і відклала куди подалі.

Nazar - 14-12-2007 у 09:26

Ні, ні, лише два в мене - відповідно у них два!
Над диким полем
Полум'яна рута

Dmy - 14-12-2007 у 16:29

Та дякую за турботу - я теж маю два (за винятком сплившої тут якоїсь "Святості віри") :D Стрілки перевів, бо, як зауважив напочатку, слухав доволі давно, відтак не дуже впевнено пам'ятаю, щоб ділитися враженнями. А переслуховувати часу не має - наразі чекає своєї черги півкіло джазу і пара нових авторських альбомів Олександра Смика ... і ще щось (здається, із Бразилії, Мендез чи хто?) ... і ще хтось. Тому я утримуюсь.