Форум Рідного Міста

Ідеальна зима

Hanor Narasson - 14-12-2007 у 11:16

Сніговий покрив має лежати протягом Українського Ромадану - від Романа до Йордану:)

Сніг має випасти перший раз в ніч з вівторка на середу, трошки, пухкого, щоб "стрепенути" комунальні служби. В ніч з середи на четвер має випасти зразу багато (десь з метр :lol: ), "сухого" снігу, щоб за четвер-п'ятницю дороги розчистили і мати святий спокій на вихідні. Надалі сніг має випадати по трошки в ночі з понеділка на вівторок і з четверга на п'ятницю, щоб поприкривало свіжим і милувало око. Вдень сніг падати не повинен, щоб не ліз до писка. ;) 20 січня сніг має почати поволі танути, але ну не дуже поволі, щоб за тиждень розтануло.

Температура має бути весь час мінусова, щоб сніг під ногами не танув. Причому десь менше -3, щоб сніг не "закатувався до глянцу" і не було слизько, в той же час не холодніше -5, щоб не треба було вдягати калісони:saint: Відповідно 20-го січня має бути вже десь +5...+8 , щоб сніг почав топитися. Вночі також морозу бути не повинно, щоб на ранок не слизгатися.

Відносно хмарності думки експертів розходяться. Я схиляюся до того, що в грудні, поки день короткий, хмар на небі бути не повинно від сходу до заходу, щоб отримати максимальну порцію натурального сонячного світла. В січню троха може похмарити, але тільки опівдні, коли і так світло.

Вітру бути не повинно взагалі. :lol:

Юрій Сєров - 14-12-2007 у 11:24

Мені б дуже хотілося, щоб 31 грудня - 14 січня була зимова погода. Бо минулого року якось несвятково було :(
Дуже сподіваюся, що цього року буде краще! :)

Катерина Задорожна - 14-12-2007 у 11:24

Не люблю, коли сніг топиться. Люблю морозець, але без вітру; сонечко, коли сніг на деревах і на землі сяє; лапаті сніжинки, що поволі падають негустими порціями... а навесні в один день - прокинувся і все сухо :).

Тарас Задорожний - 14-12-2007 у 12:00

Багато снігу, -5 морозу і щоб без хляпи

Горват Корнелія - 14-12-2007 у 12:17

Це мрія чи попередні прогнози? Хай би були прогнози (хоча би).

Павло Жежнич - 14-12-2007 у 12:31

У Львові зараз трохи замало морозу - на тротуарах сніг тримається, а на дорозі під колесами машин хляпа.

Роман Голощук - 15-12-2007 у 16:03

Я також дуже люблю зиму. Напевне тому, що сам народився у лютому :) Але очікувати "ідеальну зиму", думаю не варто :(

Лєна Дадукевич - 17-12-2007 у 17:22

Hanor Narasson , це ваша фантазія чи десь вичитали прогноз? Хоча по тону виглядає що фантазія ;) 20 січня +8? То хіба фантазія, бо переважно 19-20 завжди мороз. Хоча я теж за +8 :lol:

Yuriy Mandzyak - 17-12-2007 у 17:37

Мені подобається щось на кшталт -5 морозу і снігу десь так вище кісточок, але нижче колін. :)
А головне те, щоб на Різдвяні свята був сніг та мороз, а то без цього якось сумно :(

Hanor Narasson - 17-12-2007 у 20:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Hanor Narasson , це ваша фантазія чи десь вичитали прогноз? Хоча по тону виглядає що фантазія ;) 20 січня +8? То хіба фантазія, бо переважно 19-20 завжди мороз. Хоча я теж за +8 :lol:


18 cічня 1998 року у Львові вдень було щонайменше +10, світило сонечко.

А в цілому сабж: ідеальна зима. Я вже до такої певне і не дожию... :rolleyes:

Лєна Дадукевич - 18-12-2007 у 13:46

Hanor Narasson , з чого такий песимізм? От я тут замовила -2 -3 так прошу дуже... ;)

Hanor Narasson - 18-12-2007 у 22:06

Старий я... Слова про фото сина з невісткою то не був жарт...;)

Максим Стюфляєв - 19-12-2007 у 09:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Старий я...
Та помилуйте, Hanor! Хіба 50 - старість?:o:) Та це для чоловіка золотий вік! Головне не втрачати бадьорості духу і молодості в душі. А судячи з Ваших форумних дописів, душа у Вас ще дуже молода! Тому все буде гаразд!:)

Лєна Дадукевич - 19-12-2007 у 10:35

тю Hanor, я думала 90 :lol: , а ви на пару років старші за мого чоловіка і трооошки більше за мене ;)

Hanor Narasson - 19-12-2007 у 11:57

Життя було таке інтенсивне, що "рік за три" :lol:

Юрій Сєров - 3-1-2008 у 15:10

Грудень минув, можемо зробити проміжні висновки.
Як на мене в ці дні зима - супер.
Снігу - не більше ніж можуть розчистити наші комунальні служби, вдень - легкий морозець, що запобігає розповсюдженню усяких вірусів, під ногами нема хляпи і взуття не промокає, вночі ~ -9, можливо трохи захолодно. Але загалом, мені така зима подобається :)
Хай би так до Старого Нового Року!

Роман Голощук - 4-1-2008 у 21:11

На Україну насуваються сильні морози. Температура повітря на всій території сягає –20 градусів. Навіть у Криму стовпчик термометра “підстрибує” до –18, падає сніг.

У найближчі три дні на решті території снігових опадів не очікується, повідомляє Український гідрометцентр.
На Львівщині з 3 – 5 січня без опадів. У четвер вночі від –10 до –15, вдень –6 –11 градусів морозу. 4 січня, у п’ятницю, вночі синоптики прогнозують мороз до –17, а в суботу, 5 січня, до – 19. Вдень температура повітря у ці дні від –7 до – 12.

Джерело: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=61820

P.S. Я сьогодні з доцею гуляв у парку - то більше години не витримав - морозець таки "щіпав за щічки" ;)

Юрій Сєров - 28-1-2008 у 01:18

Білим снігом знову землю замело. Цікаво що буде на ранок?

Андрій Пелещишин - 12-2-2008 у 08:46

Враховуючи, що ми вже дожили до середини січня, а снігу так реально і не було (хіба десь 3 дні), очевидно, можна сказати - зиму скасовано! Особливо, якщо ще й врахувати, що і холодів реально не було.
Велкам то субтропіки!
:)

Юрій Сєров - 12-2-2008 у 09:10

... взагалі то вже лютий...

Андрій Пелещишин - 12-2-2008 у 11:35

Ну так, лютого, звичайно.

Лєна Дадукевич - 12-2-2008 у 18:56

Ну чого, в січні трохи морозу було, ми тут світла до фіга наганяли, обігріваючи батареєю квартиру :(

Hanor Narasson - 13-2-2008 у 09:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Враховуючи, що ми вже дожили до середини січня, а снігу так реально і не було (хіба десь 3 дні), очевидно, можна сказати - зиму скасовано! Особливо, якщо ще й врахувати, що і холодів реально не було.
Велкам то субтропіки!
:)


Може час подавати заявку на проведення зимової олімпіади? :wow:

Віталій Теплий - 13-2-2008 у 09:45

Чим швидше тим краще!!!:lol:

Катерина Задорожна - 13-2-2008 у 10:00

А на ці вихідні прогнозують бридку і холодну погоду... Так шо в плані зими ще усе може бути.

Лєна Дадукевич - 14-2-2008 у 16:36

якщо бути точним, то на ці вихідні обіцяють -17 !!!:o

Юрій Сєров - 15-2-2008 у 11:04

Зима повернулася! :)

Віталій Теплий - 15-2-2008 у 12:35

Так. Супер. Так курило шо світа Божого не було видно.:lol: Але зараз світить сонце:(

Катерина Задорожна - 15-2-2008 у 14:10

А сонце і сніг - це дуже гарно. :) От тільки шкода, що морозу нормального нема - під ногами хляпа утворюється.

Роман Голощук - 16-2-2008 у 14:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
якщо бути точним, то на ці вихідні обіцяють -17 !!!:o


Цими вихідними, 16 та 17 лютого, у Львові буде холодно і падатиме сніг. Удень температура повітря коливатиметься від 0 до 4 градусів морозу, уночі до 3-9 морозу. Подекуди пориви вітру – до 21 м/сек.

Джерело: http://www.zik.com.ua/ua/news/2008/02/15/126159

Юрій Сєров - 16-2-2008 у 14:28

Обманюють. Зараз, вдень, -7 С

Юрій Сєров - 25-2-2008 у 23:37

Зима закінчується дуже навіть ідеально. +10 С і сильно пахне весною.

Андрій Пелещишин - 26-2-2008 у 04:42

Нда, цієї зими мені з малим лише два рази вдалося вийти на санках покататися.

На середу взагалі +15 обіцяють!

Роман Голощук - 27-2-2008 у 17:11

Погода капризує. Але думаю що ще й у квітні будуть заморозки.
А ось прогноз на найближчі дні:

Завтра в Україні буде тепло, місцями пройдуть невеликі дощі.

Як повідомили УНІАН в Українському гідрометцентрі, 28 лютого синоптики прогнозують в Україні мінливу хмарність, вночі у західних і північних областях місцями пройдуть невеликі дощі, вдень на Лівобережжі та Криму часом дощ; на решті території – без істотних опадів. Вітер очікується західний і північно-західний, 7-12 м/с, поривчастий. Температура вночі буде 0-5° тепла; удень +5-10°, на півдні – до 14° тепла; у Карпатах вночі 0-5° морозу, вдень 0-5° тепла.

29 лютого в Україні очікується мінлива хмарність, без опадів, лише вночі у Криму та Приазов`ї, вдень на Закарпатті пройдуть невеликі дощі, в Карпатах – дощ і мокрий сніг. Вітер буде західний, 5-10 м/с.

1 березня синоптики прогнозують хмарну погоду з проясненнями, вночі у західних областях дощ і мокрий сніг, удень в Україні – дощі (у південній частині – невеликі); в Карпатах і на Закарпатті вночі сильний мокрий сніг, удень – сильні дощі, у горах із мокрим снігом, хуртовини. Вітер переважатиме південно-західний, 9-14 м/с, пориви 17-22 м/с, у західних областях – місцями 25 м/с, на високогір`ї Карпат 40 м/с. Температура вночі буде від 3° морозу до 2° тепла, на півдні Криму – до 6° тепла; вдень 4-9° тепла, у південній частині 7-12° тепла, на Одещині – до +15°; у Карпатах вночі 1-6° морозу, вдень – від 1° морозу до 4° тепла.
2 березня в Україні часом опади, переважно у вигляді дощу, пориви вітру 15-22 м/с; 3 березня очікується невеликий дощ і мокрий сніг, вітер дещо послабшає. Температура вночі 2 березня 0-6° тепла, на півдні – до 9° тепла, 3 березня від 3° морозу до 3° тепла; удень 2-8° тепла, у південній частині, 3 березня й на Закарпатті 6-12° тепла, 2 березня у Криму – місцями до 15°; в Карпатах вночі 3-8° морозу, вдень 2 березня 1-6° морозу, 3 березня – близько 0°.

Джерело: http://www.day.kiev.ua/196056/

Роман Голощук - 26-3-2008 у 12:06

На 26 березня на всій території України оголошено штормове попередження, повідомляє Український гідрометцентр.
Вранці та вдень у південній частині та східних областях місцями сильні опади, пориви вітру 15-20 м/с. У високогір’ї Карпат зберігається небезпека сходження снігових лавин. Варто бути обережними на дорозі, вважати на пориви вітру.

Холодна та мокра погода збережеться у середу та четвер (26-27 березня). Але до кінця тижня в Україні потепліє. Стовпчик термометра підніметься до + 150.

У середу вночі 0-5, вдень +3...+8, у четвер мокрий сніг з дощем: температура повітря вночі – 1-6, вдень +3...+8.

28 березня і до кінця тижня на всій території України без опадів. У п’ятницю вночі –1-6, вдень +7... +12. У вихідні до +15.

Джерело: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=63808
P.S. Ну от, тепер ще й весна "не ідеальна" ;)

Катерина Слобода - 24-1-2010 у 20:01

Не знаю чи то ідеальна зима, але зараз вже -18 :o

Юрій Сєров - 25-1-2010 у 18:42

Трохи захолодно, як на "ідеальну" зиму. Градусів на 10-15 могло б бути тепліше.

Марія Павлюх - 25-1-2010 у 19:05

Для мене "ідеальна" зима то -5. Тоді можна і з дитиною на вулиці довше погуляти, а в такий мороз нікуди не виходимо :(

Соломія Федушко - 25-1-2010 у 20:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Трохи захолодно, як на "ідеальну" зиму. Градусів на 10-15 могло б бути тепліше.

нічого собі "трохи захолодно", така зюзя :( хоч з хати не виходи... не пам'ятаю такого, щоб блиск на губах замерзав :(

Катерина Слобода - 26-1-2010 у 16:23

Львів’ян просять звертатись на «гарячу» лінію за телефоном 297-59-11, якщо вони бачать безпритульних, які можуть замерзнути http://zik.com.ua/ua/news/2010/01/26/213956

Hanor Narasson - 26-1-2010 у 19:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Трохи захолодно, як на "ідеальну" зиму. Градусів на 10-15 могло б бути тепліше.

нічого собі "трохи захолодно", така зюзя :( хоч з хати не виходи... не пам'ятаю такого, щоб блиск на губах замерзав :(


В такий мороз значно корисніше з'їсти печену курку - губи блищєть і нез амерзають!;)

Соломія Федушко - 26-1-2010 у 20:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
В такий мороз значно корисніше з'їсти печену курку - губи блищєть і нез амерзають!;)

:lol: А як же фігура? Коли кожен день їсти курку, то ніяка калланетика не допоможе

Ірина Матвіїв - 27-1-2010 у 17:22

...але, що не кажіть, цього року вдалась справжня зима, такий морозець, що не лише під ногами порипує, а й щічки добряче пощипує ;).... звісно якщо довго перебувати на вулиці то цієї екзотики стає забагато, але незабаром потепління, наче від завтрашнього дня обіцяють мінус 10:)... Як кажуть у природи не буває поганої погоди, а буває поганий одяг у людей, так що одягаймося тепліше, і насолоджуймося справжньою зимовою погодою ;););) А то можливо за кілька днів прийде справжня весна ;)

Hanor Narasson - 27-1-2010 у 20:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
В такий мороз значно корисніше з'їсти печену курку - губи блищєть і нез амерзають!;)

:lol: А як же фігура? Коли кожен день їсти курку, то ніяка калланетика не допоможе


1. Їжте тільки курку, без хліба, і тільки в ті дні, коли виходите на мороз. Коли не виходите - не їжте. Взагалі. Нічого.:lol:

2. ІМХО гарна фігура має бути велика.:saint:

Юрій Сєров - 27-1-2010 у 21:31

Цитата:
наче від завтрашнього дня обіцяють мінус 10:)... Як кажуть у природи не буває поганої погоди, а буває поганий одяг у людей, так що одягаймося тепліше, і насолоджуймося справжньою зимовою погодою ;););)

-10 - це вже терпимо, бо те що є це вже занадто. У нас на роботі закрили жіночий туалет, бо там вода замерзла в трубах...

Цитата:
2. ІМХО гарна фігура має бути велика.:saint:

Щоб букву "Д" було видно тільки збоку? :)

Соломія Федушко - 27-1-2010 у 22:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Цитата:
2. ІМХО гарна фігура має бути велика.:saint:

Щоб букву "Д" було видно тільки збоку? :)

Це що тонкий натяк на товсті обставини? :lol:

Соломія Федушко - 27-1-2010 у 22:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
1. Їжте тільки курку, без хліба, і тільки в ті дні, коли виходите на мороз. Коли не виходите - не їжте. Взагалі. Нічого.:lol:

Та яка курка? ;) в такий холод хочеться чаю тепленького попити:)
Та й я вже починаю звикати до цієї 'екстремальної' зими :)

Юрій Сєров - 27-1-2010 у 22:27

Ні, це жарт з приводу Ханорового статусу :)

Соломія Федушко - 27-1-2010 у 23:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Ні, це жарт з приводу Ханорового статусу :)

ну і жарти у вас двозначні ... :)

Юрій Сєров - 27-1-2010 у 23:49

До речі, якщо на губах замерзає блиск, то рот відкрити можна чи треба дома в гарячій воді відігрівати? :)

Соломія Федушко - 27-1-2010 у 23:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До речі, якщо на губах замерзає блиск, то рот відкрити можна чи треба дома в гарячій воді відігрівати? :)

гаряча вода? :( думаю, що набагато приємніші є варіанти. :)

Ірина Матвіїв - 30-1-2010 у 20:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До речі, якщо на губах замерзає блиск, то рот відкрити можна чи треба дома в гарячій воді відігрівати? :)



А хто дав тому блиску там замерзнути ? ;)

Соломія Федушко - 1-2-2010 у 22:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
До речі, якщо на губах замерзає блиск, то рот відкрити можна чи треба дома в гарячій воді відігрівати? :)



А хто дав тому блиску там замерзнути ? ;)

там - то на губах? :lol: Але вже, на щастя, не замерзає, чи може через те, що помадою користуюсь зараз, чи зима ласкавішою стала :)
Сьогодні вже сонечко світило, хоч не гріло. Чекаю весни!!!

Hanor Narasson - 2-2-2010 у 22:42

Стало вже настільки тепло, що можна навіть пити горілку з алюмінєвого горнятка. :cool:

Hanor Narasson - 9-2-2012 у 20:24

Пад ґалубимі нєбєсамі вєліколєпнимі каврамі, блєстя на сонце, снєґ лєжит... Повбивав-би!:baddevil: