Форум Рідного Міста

Буняк повертається?

Андрій Пелещишин - 18-12-2007 у 15:49

Натрапив на інформацію, що наш колишній (?) мер виграв судовий процес, і фактично скасував своє звільнення з посади мера.
Він твердить, що в нього є ще 6 місяців для роботи на посаді міського голови Львова. І він твердо налаштований скористати своїм правом.

Цікаво, чим то закінчиться.
У руслі незадовільного стану підготовки Львова до Євро-12 та нового прем'єра я не виключаю теоретичної можливості якогось сценарію "порятунку честі держави" та "залучення перевірених кадрів"

Юрій Сєров - 18-12-2007 у 19:04

Якщо я не помиляюся, то кааліція мала не меті переобрання мерів Києва, Харкова та Львова
Так що все можливо.

Сергій Бєляєв - 19-12-2007 у 18:57

Цей виграш для Буняка може принести лише моральне задоволення. Таке рішення є з серії таких, які законні, але не можуть бути виконанні. Якби теперішній міський голова переміг на позачергових виборах, тоді можна було б оскаржити законність проведення таких виборів, їх результати тощо. Але позачергові вибори тоді з огляду на наближення чергових не проводились. Отже, повноваження Буняка як обраного міського голови завершилися із вступом на посаду нового голови. Крапка! (як полюбляє говорити один відомий Політик :lol: )

Роман Голощук - 19-12-2007 у 22:10

Та вирішив хлоп нагадати про себе, а то вже всі призабули :)

Лєна Дадукевич - 23-1-2008 у 17:15

А чим він взагалі займається? Він взагалі десь працює? Чи він мер за покликом духу?:lol:

Hanor Narasson - 23-1-2008 у 20:13

Він вже пенсійного віку, не мусить працювати.

Лєна Дадукевич - 26-1-2008 у 11:38

Ну, мером він теж не мусить бути.:lol:, але ж хоче...

Юрій Сєров - 4-3-2008 у 21:20

Цитата:
Екс-мер Львова Любомир Буняк повернувся в політику
«До мене звернулися представники політичних і безнесових кіл і запросили повернутися у політику. Я прийняв їхню пропозицію. Назвати, хто саме, – це наразі передчасно. Водночас я вважаю, що Українська держава в небезпеці і я маю чіткий радикальний план, як врятувати державу. Йдеться не тільки про рівень Львова, а й загальнодержавний», – про це у коментарі ЗІКу заявив екс-мер Львова Любомир Буняк.

«Я бачу два шляхи. Перший – створювати новий політичний проект, не обтяжений минулим. Але це довгий шлях і дорогий. До того ж, відкрито і прозоро створити в Україні нову партію – це не тільки дорого, а й складно. Другий шлях – поєднатися із відомою полічною силою. Наразі я схиляюся до другого варіанту. Йдеться про загальноукраїнський проект. При цьому я не претендую на посаду, а тільки на те, щоб ідеї, які я поділяю, були б реалізовані. Я бачу як кучми, корнілови і табачники зневажають Україну, як свої і чужі щодня грабують її, але спинити їх нікому. Ні Тимошенко, Ющенко того не зроблять, бо вони всі вже пов’язані між собою. Я не вірю, що вони наведуть лад в Україні. А почати треба з того, щоб засудити комунізм, і не на словах, а в суді. Знаєте, мені розповідали, що зі села Стара Сіль, що поблизу мого рідного села (Страросамбірський район) в бандерівці пішло до 300 осіб. Ніхто їм гроші не платив. Я також готовий працювати за ідею вільної, демократичної і заможної України», – зазначив Любомир Буняк.
http://zik.com.ua/ua/news/2008/03/04/128312

Оце так-так :)
Цікаво, хто ж це до нього звернувся, Юля і Димінський?
І з ким він планує об'єднуватися.

Юрій Сєров - 1-6-2009 у 22:51

Будете сміятися, але...
Суд остаточно поновив Буняка на посаді міського голови Львова. Він просить Садового посунутися.
http://zik.com.ua/ua/news/2009/06/01/182971

Андрій Пелещишин - 2-6-2009 у 12:09

Ага, це вони з Садовим навмисно. Зараз Буняк півроку порулить, потім будуть вибори. А потім Садовий поновиться по суду :)

Марія Вибранівська - 2-6-2009 у 14:32

Взагалі то, що таке почуття гідності для державного мужа? Йому плюють в очі - він каже, що дощ іде...

Андрій Пелещишин - 2-6-2009 у 14:51

Не згоден. Якщо він впевнений, що з ним поступили не по закону, то чому би не захистити свої права чи ту саму гідність? Які ще є механізми захисту гідності - на дуель викликати чи що? :)


Юрій Сєров - 4-6-2009 у 15:47

Маразм крєпчал.
Буняк не проти керувати містом разом з Садовим по черзі :lol:

http://zik.com.ua/ua/news/2009/06/03/183288

Роман Голощук - 10-8-2010 у 17:15

Буняк уявив себе Поплавським
Колишній міський голова Львова Любомир Буняк записав диск із народними піснями у власному виконанні. Як повідомляє «Львівська хвиля», до цього диску увійде 14 треків.

«Пісні такі, які я любив співати, і які я взагалі дуже люблю. В тому числі одна російська пісня. Це мій голос, бо я колись, скажемо так, мав певний талант, залишки якого ви будете мати можливість послухати», - Любомир Буняк.

Диск із своїми піснями Любомир Буняк планує дарувати. У продаж він швидше за все не надійде.

Джерело: http://portal.lviv.ua/news/2010/08/10/134805.html