Форум Рідного Міста

Склад нового Кабінету міністрів

Роман Голощук - 18-12-2007 у 15:52

У Верховній раді зареєстровано проект постанови Верховної Ради про формування складу Кабінету міністрів.

Цей законопроект внесений на заміну прем’єром Юлією Тимошенко у вівторок.

Так, згідно із постановою, Тимошенко пропонує призначити:

першим віце-прем'єром Олександра Турчинова (БЮТ)
віце-прем'єром Івана Васюника (НУНС)
віце-прем'єром Григорія Немирю (БЮТ)

міністром освіти і науки України Івана Вакарчука (НУНС)
міністром транспорту та зв'язку Йосипа Вінського (БЮТ)
міністром культури і туризму Василя Вовкуна (НУНС)
міністром економіки Богдана Данилишина (БЮТ)
міністром праці та соціальної політики Людмилу Денисову (БЮТ)
міністром оборони Юрія Єханурова (квота президента)
міністром охорони здоров'я Василя Князевича (НУНС)
міністром Кабінету Міністрів Петра Крупка (БЮТ)
міністром регіонального розвитку та будівництва Василя Куйбіду (НУНС)
міністром з питань житлово-комунального господарства Олексія Кучеренка (НУНС)
міністром внутрішніх справ Юрія Луценка (НУНС)
міністром аграрної політики Юрія Мельника (НУНС)
міністром промислової політики Володимира Новицького
міністром юстиції Миколу Оніщука (НУНС)
міністром закордонних справ Володимира Огризка (квота президента)
міністром у справах сім'ї, молоді та спорту Юрія Павленка (НУНС)
міністром фінансів Віктора Пинзеника (БЮТ)
міністром вугільної промисловості Віктора Полтавця
міністром палива та енергетики Юрія Продана (НУНС)
міністром охорони навколишнього природного середовища Георгія Філіпчука
міністром з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Володимира Шандру

Джерело: http://www3.pravda.com.ua/news/2007/12/18/68590.htm

P.S. Цікаво бачити в списку багатьох львів'ян. А що Ви скажете про наші перспективи з таким урядом?

Ярема П. - 18-12-2007 у 16:00

Пинзеник знову?????? ой...

Андрій Пелещишин - 18-12-2007 у 16:06

Що цікаво, минулого тижня на посаду міністра освіти та науки пропонували Кременя. А тепер Вакарчука.

Катерина Задорожна - 18-12-2007 у 16:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Пинзеник знову?????? ой...


І не кажи...

Лєна Дадукевич - 18-12-2007 у 16:59

не в курсі їх внутрішніх течій, але минулий міністр оборони, на мій погляд, був на своєму місці. даремно так з ним повелись зараз.

Андрій Пелещишин - 18-12-2007 у 17:04

Гриценко явно ображений

http://pravda.com.ua/news/2007/12/18/68593.htm

Лєна Дадукевич - 18-12-2007 у 17:10

І він має рацію.

Максим Стюфляєв - 18-12-2007 у 17:40

Цілком згоден. Мене заміна Гриценка Єхануровим також обурила:mad: Гриценко був чудовим міністром, а Єхануров явно не на своєму місці.

tysovska - 18-12-2007 у 17:49

Гадаю, Іван Вакарчук буде на своєму місці. Принаймні, людина має великий досвід керівництва серйозним освітнім закладом.

Лєна Дадукевич - 18-12-2007 у 18:17

Ну, Вакарчук на своєму місці у всіх відношеннях. Але Єхануров...

Юрій Сєров - 18-12-2007 у 22:19

Цитата:
Гадаю, Іван Вакарчук буде на своєму місці. Принаймні, людина має великий досвід керівництва серйозним освітнім закладом.

Пройшов по квоті Святослава :)

Hanor Narasson - 18-12-2007 у 23:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Гадаю, Іван Вакарчук буде на своєму місці. Принаймні, людина має великий досвід керівництва серйозним освітнім закладом.


Так міносвіти - то не тільки університети, а ще йбагато іншого, аж до ясел і будинків школяра...

От Кременя на початку дуже хвалили як "кризового менеджера", потім плювались...

Павло Жежнич - 18-12-2007 у 23:18

Іван Вакарчук - найприємніше враження від нового кабміну!

tysovska - 19-12-2007 у 11:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Так міносвіти - то не тільки університети, а ще йбагато іншого, аж до ясел і будинків школяра...

Ох, тут би хоч із ВНЗ навести лад...

Андрій Пелещишин - 19-12-2007 у 11:12

Цитата:
Ох, тут би хоч із ВНЗ навести лад...

Власне, ректору ВНЗ робити якісь реформи чи просто "наводити лад" у вищій школі буде значно складніше, ніж представнику інших сфер - дуже багато особистих зав'язок.

Думаю, головне, що можна очікувати по цій лінії - це 100% перехід на зовнішнє вступне тестування.

Юрій Ришковець - 19-12-2007 у 11:38

Цитата:
Віктор Пинзеник знову міністр фінансів

Моторошно стає за свої фінансові зберігання та й доходи, які й так невеликі. Не хочеться знову інфляції. Особливо, якщо він займеться швидким поверненням втрачених вкладів ощадбанку.

Юрій Ришковець - 19-12-2007 у 11:57

Цитата:
Юрій Луценко - міністр внутрішніх справ

Моя особиста думка, що ця людина дійсно хотіла навести лад в цій сфері.

Та й зі слів знайомого працівника внутрішніх органів, який займає високу посаду, Луценко дійсно працював і його моральні якості заслуговують високої оцінки, на відміну від Цюшка, який приїхавши одного разу, почав всіх матюкати триповерховими матами.

Анастасія Кулакова - 19-12-2007 у 12:05

міністром оборони Юрія Єханурова (квота президента)- він навіть строкову службу не проходив.

міністром внутрішніх справ Юрія Луценка (НУНС) - вже був, вже показав на шо здатен. це тепер як рімейк "термінатор-2"

міністром фінансів Віктора Пинзеника (БЮТ) - жах!

Сергій Бєляєв - 19-12-2007 у 13:44

Щодо Пинзеника загального песимізму не поділяю - не найгірший міністр фінансів. До того ж на повернення вкладів я б не дуже сподівався. Це технічно складний процес. Думаю, теперішній уряд його до своєї відставки не завершить.

Гриценко за відгуками багатьох представників збройних сил був найкращим міністром оборони в історії сучасної України. Його заміна - політична гра, яка для армії матиме негативні наслідки, оскільки Гриценко завжди відстоював інтереси армії, а Єхануров цих інтересів не знає.

З Вакарчуком складніше. Його призначення загалом, особливо на фоні претензій на крісло у Міносвіті Креміня, безумовно є позитивним фактом. Проте, здається він не збирається полишати інші посади, зокрема ректорську. А це вже, як на мене, явище не дуже позитивне. Тому подивимось.

Юрій Ришковець - 19-12-2007 у 14:27

Цитата:
Повідомлення від Сергія Бєляєва
До того ж на повернення вкладів я б не дуже сподівався.

Я також не дуже сподіваюсь на повернення вкладів, просто не хочеться зараз інфляції.
За обіцянками БЮТ всі вклади будуть повернені, якщо не помиляюсь, за один рік, а тут без інфляції не обійтись.

Hanor Narasson - 19-12-2007 у 14:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від tysovska
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Так міносвіти - то не тільки університети, а ще йбагато іншого, аж до ясел і будинків школяра...

Ох, тут би хоч із ВНЗ навести лад...


Питання дуууже спірне.

Особливого сенсу навчання у вишах для молоді, яка не отримала нормальних базових знань, я не бачу.
Краще б за початкову і середню школу взялися.
Це при тому, що виші мають таку-сяку "автономію", і можуть покращувати роботу і без втручання міністерства.

Ще один цікавий момент: у школах вчаться всі, у вишах - деякі.:baddevil:

Катерина Задорожна - 19-12-2007 у 14:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
До того ж на повернення вкладів я б не дуже сподівався. Це технічно складний процес. Думаю, теперішній уряд його до своєї відставки не завершить.


Цікаво, а як же тоді уряд виправдається за невиконані обіцянки? - Типу не встигли, чи як?

Юрій Ришковець - 19-12-2007 у 14:52

Як-як? Як зажди, скаже, що у всьому винен попередній уряд. Хоча на даний момент в країні важке економічне становище. Згадайте лише кризи з бензином, газом, нафтою, олією, цукром і т.д. Таке враження, що уряд працює не над тим, щоб передбачити і уникнути, а над тим, щоб створити кризи.

Юрій Сєров - 19-12-2007 у 16:16

Всі наші керівники працюють по принципу трьох конвертів. Отак працюватиме і цей, і наступний :)

Сергій Бєляєв - 19-12-2007 у 18:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Ришковець
Цитата:
Повідомлення від Сергія Бєляєва
До того ж на повернення вкладів я б не дуже сподівався.

За обіцянками БЮТ всі вклади будуть повернені, якщо не помиляюсь, за один рік, а тут без інфляції не обійтись.

По-перше, неправильно прямо пов'язувати повернення заощаджень та інфляцію. Заощадження ніхто живими грошима віддавати не збирається.

По-друге, лише великі оптимісти можуть вважати, що очолюваний ЮВТ уряд проіснує рік або довше. Отже, пояснення невиконання обіцянок буде просте - не встигли, тут Катерина Задорожна абсолютна права.

To Юрій Сєров: Як стверджує "Українська правда", Янукович пообіцяв лишити Тимошенко три конверти.
http://pravda.com.ua/news/2007/12/19/68640.htm

Іван Дівеєв - 20-12-2007 у 08:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
По-перше, неправильно прямо пов'язувати повернення заощаджень та інфляцію. Заощадження ніхто живими грошима віддавати не збирається.

А чим же їх віддаватимуть? Цінними паперами? Картоплею? Чи вечірніми телешоу? Думаю останнє :)

Лєна Дадукевич - 21-12-2007 у 19:00

Денними телешоу з засіданнь двох кабінетів міністрів. ;)

Роман Голощук - 24-12-2007 у 11:54

Новий міністр освіти і науки України Іван Вакарчук своїм наказом призначив виконувачем обов’язків ректора Василя Степановича Височанського, першого проректора, кандидата фізико-математичних наук, професора (1946 р. н.). Передача університетської влади відбулася на робочій нараді. …

Виступаючи перед колегами, Іван Вакарчук сказав, що рішення піти в міністри було для нього нелегким. Один з мотивів – бажання зробити надбанням усієї вищої освіти ті реформації, які відбулися за 16 років у Франковому університеті. Це насамперед тестова форма вступних випробувань абітурієнтів, усіляке сприяння незалежному тестуванню, запровадження магістерських програм, органічне поєднання природничої і гуманітарної освіти, міждисциплінарні курси… Міністр зазначив, що всіляко сприятиме утвердженню незалежного тестування у масштабах усієї країни, автономії тих вищих навчальних закладів, які цього прагнуть і мають на це вагомі підстави. “Серцем я з вами, а розумом - з усіма освітніми закладами України”, - зазначив Іван Олександрович.

Докладніше тут: http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=61625

Юрій Сєров - 25-12-2007 у 09:41

Додався ще один віце-прем'єр - з питань підготовки до Євро-2012. Ним став Євген Червоненко.

Dmy - 25-12-2007 у 17:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Додався ще один віце-прем'єр - з питань підготовки до Євро-2012. Ним став Євген Червоненко
Ги! Я гадав, це чемпіонат із футболу, а, виявляється - з авторалі :o. Ну, може, хоч дороги трохи доладнають :rolleyes:

Андрій Пелещишин - 25-12-2007 у 21:19

А чого ж ви ніц не говорите про нового секретаря РНБО? Ця посада ніби й не урядова, але не так вже і далеко від нього.

Юрій Сєров - 25-12-2007 у 21:33

А що говорити про цю секретарку? Ющенко мочить конкурента на майбутніх виборах, вносячи розкол в його політсилу. Схоже Ахмєтов вже "проголосував" на виборах президента 2009 року. :)
Ну і Юлі противага.

Максим Стюфляєв - 25-12-2007 у 21:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А чого ж ви ніц не говорите про нового секретаря РНБО? Ця посада ніби й не урядова, але не так вже і далеко від нього.
Чесно кажучи, був шокований цим призначенням. Якщо коротко- президент намагається створити противагу Тимошенко, послабити її, поставити під контроль. Звідси і Єхануров, і Богатирьова. Мені здається, така "візантійська" політика вдарить найперше по самому Ющенку. Хоча, не все там однозначно. Янукович сьогодні прямо заявив- він проти того щоб Богатирьова очолювала РНБО, бо "регіони" в опозиції. Але його підхід поділяють не всі партійці. То, може, це така вишукана спроба розколоти ПР?! Хоча сумнівно (я не аж такої хорошої думки про інтелект команди Президента).

Лєна Дадукевич - 26-12-2007 у 10:23

Хтось підказав Ющенку просто ґєніальний хід! якщо розколювати регіони - то з голови.:lol:
Але на виборах президента йому це все одно не поможе, йому нічого не світить. Занадто багато дурного понароблював і занадто багато людей поображав.

Роман Голощук - 26-12-2007 у 13:39

Про плюси та мінуси нового уряду, розповідають регіональні експерти газети «День» ось тут: http://day.kiev.ua/192812/

Роман Голощук - 26-12-2007 у 14:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Дівеєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
По-перше, неправильно прямо пов'язувати повернення заощаджень та інфляцію. Заощадження ніхто живими грошима віддавати не збирається.

А чим же їх віддаватимуть? Цінними паперами? Картоплею? Чи вечірніми телешоу? Думаю останнє :)


Кабінет міністрів України наступного року планує виділити на повернення знецінених заощаджень громадян Ощадбанку СРСР 20 млрд. грн.

Про це у середу під час засідання розширеного Кабінету міністрів заявила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, повідомляє УНІАН.

Вона зазначила, що саме ця сума передбачена у проекті держбюджету на 2008 рік, і наголосила на тому, що попереднім урядом пропонувалося виділити на ці потреби лише 750 млн. грн.

За словами Тимошенко, прямими платежами буде виплачено 6 млрд. грн.

"Це дозволить повернути громадянам України до 1000 грн.", - сказала прем’єр-міністр. При цьому, за її словами, кожному громадянину буде пропонуватися не забирати ці гроші і залишити їх на депозиті під суттєву процентну ставку.

2 млрд. грн., за словами керівника уряду, буде виплачено шляхом взаєморозрахунків за погашення заборгованості населення за комунальні послуги.

При цьому, наголосила Тимошенко, 12 млрд. грн., які будуть додатково отримані від приватизації, буде спрямовано на сплату поточних платежів за комунальні послуги.

"Мова йде про те, що ми з вами дійсно зможемо виконати свої зобов’язання, і це дасть людям надію", - додала прем’єр-міністр.

Джерело: http://www3.pravda.com.ua/news/2007/12/26/69093.htm

Сергій Бєляєв - 27-12-2007 у 09:09

У той же час усі експерти в один голос стверджують, що віддаватимуть заощадження цінними паперами.

Катерина Задорожна - 27-12-2007 у 09:52

Цитата:

За словами Тимошенко, прямими платежами буде виплачено 6 млрд. грн."Це дозволить повернути громадянам України до 1000 грн.", - сказала прем’єр-міністр. При цьому, за її словами, кожному громадянину буде пропонуватися не забирати ці гроші і залишити їх на депозиті під суттєву процентну ставку. 2 млрд. грн., за словами керівника уряду, буде виплачено шляхом взаєморозрахунків за погашення заборгованості населення за комунальні послуги.


Загалом, гарно сплановано. Виходить, що заощадження назад отримають лише ті, хто мали невелику суму заощаджень і хто має заборгованість за комунальні послуги (принаймні це ліпше, ніж списувати ту заборгованість...).

До Сергій Беляєв:
А якими цінними паперами можна віддавати заощадження? - Облігації - збільшення внутрішнього боргу держави, акції - просто неприпустимо...

Сергій Бєляєв - 27-12-2007 у 16:55

Чому неприпустимо. Був же ж варіант з приватизаційними сертифікатами: номінал великий - реальна вартість копійчана. Дуже непоганий варіант зняти питання заощаджень - папірцями розрахуватися. А ідея розраховуватись заощадженнями за компослуги взагалі в уряду ВФЯ запозичена, але тоді більшість до того ставилася критично, а зараз говорять як про ноу-хау.

Dmy - 27-12-2007 у 18:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
ідея розраховуватись заощадженнями за компослуги взагалі в уряду ВФЯ запозичена, але тоді більшість до того ставилася критично, а зараз говорять як про ноу-хау.
ідея розраховуватись заощадженнями за компослуги запозичена не в уряду ВФЯ, а в саміх себе. Тобто ідеї, може, взагалі, ще в минулому тисячолітті висловлювалися, але перший реальний крок було зроблено в серпні-вересні 2005 - присилали папірці, за якими людина могла погасити свій комунальний борг рахунком совіцьких заощаджень.
Цікаво, що деякі борги тоді були відверто вигаданими - мені самому 3 штуки принесли, потім ходив розбиратися, що це ще за здирництво?! Розрахунок тонкий: не в усіх є всі квітанції, тобто не всі можуть довести, що боргу нема. Хто має - того перепросять (а то й ні - переді мною, напр., не вибачалися), скажуть, що претензій не мають - і людина вже задоволена. А у кого не вся документація в нормі, той може і повестися: живих грошей майже напевно не отримає, тобто вони, вважай, пропали, а тут така оказія!

Лєна Дадукевич - 27-12-2007 у 21:26

У нас нарід навчений - бодай раз, але думаю
кожен мав якусь проблему з якоюсь конторою - не думаю, що хтось квитанцій не тримає. :lol:

Катерина Задорожна - 28-12-2007 у 14:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Чому неприпустимо. Був же ж варіант з приватизаційними сертифікатами: номінал великий - реальна вартість копійчана. Дуже непоганий варіант зняти питання заощаджень - папірцями розрахуватися.


Нічо собі папірці... Зараз трохи інакша ситуація з акціями, тому і неприпустимо.

А щодо оплати боргами за комуналку... шось таке пригадую. Але, здається, тоді була така проблема - при перерахунку заощаджень виходили смішні суми... Не було навіть сенсу займатися тими справами за якихось пару гривень.

Сергій Бєляєв - 29-12-2007 у 09:48

Бюджет ухвалено. Стало зрозуміло чим віддаватимуть заощадження - за рахунок скорочення певних соціальних видатків. Схема як завжди проста - в одних забрали 6 млрд, іншим віддали 6 млрд.

Лєна Дадукевич - 29-12-2007 у 13:45

головне щоб перестали весь час все віддавати олігархам. Часом і простим людям треба щоб щось перепадало. Інакше не бачити Тимошенко президенства, як своїх вух без зеркала.

Катерина Задорожна - 29-12-2007 у 15:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
головне щоб перестали весь час все віддавати олігархам. Часом і простим людям треба щоб щось перепадало. Інакше не бачити Тимошенко президенства, як своїх вух без зеркала.


А Тимошенко уже і не хоче :lol: