Форум Рідного Міста

Новий супермаркет Арсен

Павло Жежнич - 18-12-2007 у 23:59

Сьогодні 18 грудня по вул.Патона відкрили новий супермаркет Арсен. Відповідно Інтермаркет від сьогоднішнього дня вже не працює.

Yuriy Mandzyak - 19-12-2007 у 16:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Павло Жежнич
Сьогодні 18 грудня по вул.Патона відкрили новий супермаркет Арсен. Відповідно Інтермаркет від сьогоднішнього дня вже не працює.

Тобто як не працює Інтермаркет?

Tempika - 19-12-2007 у 19:52

ой, я була на відкритті.. що сказати, навіть не знаю... дикі черги до камери схову, потім на вхід, потім до кас... ну і не секрет, що Арсен - найдорожчі супермаркети...

Інтермаркет не працює, так, причому на Сахарова - закритий вже давно... власники ж ті самі.

Павло Жежнич - 19-12-2007 у 22:56

Сьогодні вже табличку "Інтермаркет" зняли!
А вчора на відкритті Арсена черги дійсно були дикі - усюди, де тільки можна створити чергу. Хоча вже після 10 год. вечора можна було спокійно зайти і вийти.

Nazar - 19-12-2007 у 23:22

Вчора черги були усюди - корки на дорогах аналогічні.
Ото вчора у Арсені на Чорновола черги були також метрів на 20, і авто не можливо було забрати з-під магазину - заставили зі всіх сторін...
Сьогодні значно спокійніше.

Demyan - 20-12-2007 у 09:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
ну і не секрет, що Арсен - найдорожчі супермаркети...

А звідки така інформація? Наприклад ряд продуктів у Вам дорожчі. Звісно якщо рахувати Метро або рукавичку, то можливо.
Але в Арсені завжди теж є акції на будь-які продукти. Якщо дешево продають гречку я завжди куплю собі, надругу акцію наприклад майонез або олію...Плюс в тому що Арсен біля мене близько, тому знаючи що де і почому завжди дивлюся і купляю те щопотрібне і на те що є акція. В результаті ціни можуть бути дешевші ніж в рукавичці.

Tempika - 20-12-2007 у 19:39

щось десь і дешевше і у Арсені, наприклад, чай Ліптон.. але загалом, на найпростіші продукти ціни вищі, причому на деякі на гривню і больше... найдешевший - це Барвінок.

Demyan - 21-12-2007 у 08:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
на найпростіші продукти ціни вищі, причому на деякі на гривню і больше... найдешевший - це Барвінок.

Можна для прикладу якісь ціни на такі найпростіші продукти з Барвінку?

Юрій Сєров - 21-12-2007 у 10:26

Цитата:
Можна для прикладу якісь ціни на такі найпростіші продукти з Барвінку?

Булочка канапкова - 0.68
Гречка - 4.82
Сік Виноградно-Яблучний (Садочок) - 4.59
Майонез Провансаль (200г) - 2.29

Ще від тих цін можете відняти 3%, бо більшість відвідувачів мають картку знижки.

Барвінок справді найдешевший, але вибір і рівень сервісу нижчий ніж в Арсені. Ще й пиво Шинкар перестали продавати :(

Demyan - 21-12-2007 у 10:54

В Арсені зараз
Корона 100г в асортименті - 2,99
Сік Садочок 2 л в асортименті - 8,07
Майонез Форес 1 кг - 12,88 (доречі непоганий мені дуже подобається) Львівський забув...скілкьи.
Вино одеський степ - 10,78
Це те що памятаю решту треба дивитися...але я щось не бачу різниці в гривню це точно.

Юрій Сєров - 21-12-2007 у 18:40

Мені "барвінок" зручніший відстанню, ціни там лише трохи нижчі.

Лєна Дадукевич - 21-12-2007 у 18:58

Була в Арсені на 700 -ліття на днях. Вибір невеликий. Якість і ціни не влаштували.

Павло Жежнич - 25-12-2007 у 22:04

Побував я декілька разів у новому Арсені на Патона - декілька незручних для мене моментів:
1) Занадто навалено товару, часто в проходах стоять ящики і коробки з товаром, що утруднює переміщення магазином
2) На зважуванні овочів/фруктів стоїть лише одна вага з одним працівником, що створює постійні черги
3) Не зовсім зрозуміла концепція розташування товару - якщо брати м'ясні продукти, то для потрапляння безпосередньо до каси необхідно пройти через відділи з різним одягом, де проходи напевно є найвужчими
4) Якщо продають верхній одяг, то напевно мали б бути примірочні кабінки, яких я з першого погляду не побачив (може вони десь і є).
Поки-що зазначені недоліки списую на недавнє відкриття магазину, яке поспіхом прив'язували до свята Миколая.

Nazar - 26-12-2007 у 09:12

По третьому пункті - то якраз витримана концепція у всіх проявах мерчендайзингу. Найпривабливіші товари розміщувати у віддалених місцях, щоби йдучи по них і від них ви змогли пройти повз більшу кількість товару. Є там таке правило трикутника.
В тому, що поруч зі мною (на Чорновола) примірочна кабінка є.
Розміщення товару у всіх львівських Арсенах однакове (у Франківську дещо по-іншому, та й Арсен там здоровезний).
Вибір мене цілком задовольняє, хоча по деяких групах є конкретні провали, не раз товар "випадкових" постачальників з'являється лише раз, і потім зникає.

Demyan - 26-12-2007 у 09:30

А я взагалі не розумію, Арсен - це продуктовий магазин, як правило я там купляю ті речі які необхідні і які там будуть обовязково. Якщо шукати раритет ну то звісно що це не той магазин.
Я наприклад дуже задоволений. Живу в кілька хвилин від Арсену, ходжу туди бо економлю аніж брати на тому ж базарі. Беру як правило на тиждень всяких там майонезів, макаронів..ну те що неохідно і щоб не бігати за тим кожен день.
Сервіс..я не розумію тут того слова, бо це самооблсуговування...пішов вибрав, набрав в касі розрахувався і все. Якщо щось спитати завжди скажуть, хоча якщо вже не перший раз то сам все знаєш де що лежить.

Павло Жежнич - 20-1-2008 у 11:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
В тому, що поруч зі мною (на Чорновола) примірочна кабінка є.

Як я вже трохи походив до Арсену на Патона, то виявив що примірочні також є (у тісноті спочатку їх не зауважив). Вибачаюся за помилкове враження.

Будівництво супермаркета

Павло Жежнич - 20-1-2008 у 11:30

В кінці травня 2007р.



В кінці серпня 2007р.



В кінці вересня 2007р.



Після відкриття (січень 2008р.)