Форум Рідного Міста

"Наше Різдво", 10 - 11 січня. Супер проект!

Odarka - 24-12-2007 у 13:16

10 та 11 січня 2008 року, 19:00
Палац Спорту, м. Київ
Проект «Наше Різдво»
Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії»
та

Гості проекту:

Піккардійська терція
Дивні
Мертвий Півень
Олександр Пономарьов
Гурт «Тартак»
Хор «Дударик»
Аль Ді Міола

Odarka - 24-12-2007 у 13:17

Два концери кардинально відрізнятимуться один від одного!

Юрій Сєров - 24-12-2007 у 13:40

А у Львові?

Odarka - 24-12-2007 у 15:04

На жаль, у ЛЬВОВІ НЕРЕАЛЬНО ЗНАЙТИ ГРОШІ НА ТАКІ ПРОЕКТИ:(

Катерина Задорожна - 24-12-2007 у 16:34

А детальніше про проект можна? - Хоча би ссилку якусь...

Odarka - 24-12-2007 у 18:24

Яка саме детальна інформація потрібна?

Квитку продаються у касах Палацу Спорту

10 січня - це буде концерт Плачу Єремії у супроводі Піккардійської терції, Віртуозів Львова та гуцулів, також проект Аль Ді Міоли з українським бандуристом романом Гриньківим

А 11 січня - вже буде ШОУ з вищеперчисленими виконавцями

Лєна Дадукевич - 24-12-2007 у 19:41

А чим це супер проект?:rolleyes:

Dmy - 24-12-2007 у 20:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А чим це супер проект?:rolleyes:
Ну як же - Пономарьов буде!
А взагалі, певно, його так позиціонували організатори - наліпка така.

Доречі, мені здається, що Меола ніякий не "аль". Здається, його звати Олександром (як Пономарьова! :o), тобто по нюйоркски "Ел" (іноді кажуть "Ал", але це вже - не по нюйоркски). В будь-якому випадку "л" - тверде, бо гамериканці не в курсах, що воно буває і м'якеньким, як морозиво у Свазиленді.

Максим Стюфляєв - 24-12-2007 у 20:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
А чим це супер проект?:rolleyes:
А що Ви маєте проти?!:o "Плач Єремії", "Пікардійська терція", "Півні"- оце СУПЕР!!!:sing: Пономарьов тільки якось не на місці.

Лєна Дадукевич - 24-12-2007 у 20:11

Ну знаєте, Максиме, мені як професійному класичному музиканту, в цьому, звичайно, не розібратись... На інших цінностях вчилась...;)

Максим Стюфляєв - 24-12-2007 у 20:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ну знаєте, Максиме, мені як професійному класичному музиканту, в цьому, звичайно, не розібратись... На інших цінностях вчилась...;)
Я розумію, що Ви хочите сказати, але не можу погодитись, що тільки академічна музика (яку, між іншим, теж дуже люблю) має право на існування. Музика має бути різною, як і все у нашому житті. Класика- це чудово, але якісний рок- теж класно!;) І мені завжди здавалося, що між класикою та роком багато спільного, хоч, може, це дивно звучить! Я вважаю ми маємо пишатися тим, що у нас є такі виконавці, як Т. Чубай, який самотужки робить для нашої культури більше, ніж 10 міністерств вкупі! СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ РОКУ! І слава класичній музиці!

Юрій Сєров - 24-12-2007 у 20:50

Цитата:
"На жаль, у ЛЬВОВІ НЕРЕАЛЬНО ЗНАЙТИ ГРОШІ НА ТАКІ ПРОЕКТИ:( "

"Ну як же - Пономарьов буде!"

Пономарьов - спонсор? :baddevil:

Максим Стюфляєв - 24-12-2007 у 21:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
"На жаль, у ЛЬВОВІ НЕРЕАЛЬНО ЗНАЙТИ ГРОШІ НА ТАКІ ПРОЕКТИ:( "

"Ну як же - Пономарьов буде!"

Пономарьов - спонсор? :baddevil:
Чому спонсор?:o Він простий учасник, гість. Коли Dmy згадував Пономарьова, то просто з притаманною йому іронією відповів на питання Лєни, чим то супер концерт.:lol:

Юрій Сєров - 24-12-2007 у 21:06

Це теж була спроба пожартувати :)
Він у ту "западенську" ;) компашку "не вписується". Там Руслана б дуже пасувала, Віктор Морозов, Скрябін на крайняк :)

Максим Стюфляєв - 24-12-2007 у 21:12

Згоден! Пономарьов у тому концерті не до місця. Морозов - це було б значно природніше.:D

Рост - 24-12-2007 у 22:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ну знаєте, Максиме, мені як професійному класичному музиканту, в цьому, звичайно, не розібратись... На інших цінностях вчилась...;)

Як на мене, то основна цінність музики в тій душевній енергії, яку музикант вкладає у свою творчість, і в тому, як високо за ним можуть піднятись слухачі.
А то, як вас послухати, то раз професійний класичний музикант, так одразу на дві голови вище. Як би то так просто було...

Odarka - 25-12-2007 у 00:27

Бо це є СУПЕР проект...

Нарешті, у Києві робиться щось справжнє...справжнє Різдво без Рускіх звьозд...
Це проект ТАРАСА ЧУБАЯ у ньому беруть участь його друзі до яких також входить і Пономарьов (він, доречі співатиме лишень одну пісню)
Щодо Морозова - він поїхав до Канада і не зможе виступити на цьому концерті і дуже про це жаліє.
Щодо Скрябіна, я думаю його з етичних міркувань не взяли до проекту, з відомих причин, адже цей проект фінансується не Пономарьовим, а Президентом України.
Хоча Тарас та Кузьма залишаються хорошими друзями. Руслана в ці дні також не зможе.
Ще зібрати разом Дивних, Піккардійців, Плачів, Віртуозів, Півнів, Тартаків, Скрипку і Аль Ді Міолу, Дударик та гуцулів з Ворохти та Верховини - це вже СУПЕРОВО!!! Тому що це справжнє. Нарешті, вам хочуть подарувати не проросійський проект, а справді український...а вам це не подобається...Мені прикро...

Odarka - 25-12-2007 у 00:31

Кайф в тому, що вони всі разом колядуватимуть і не тільки Нову радість стала...а й багато інших забутих колядок.
Чому ми не вміємо цінувати НАШОГО???
Проблема в тому, що ми вчимося на інших традиціях, а зараз вони проросійські, чи проамериканські, але не проукраїнські...
Цей проект - це нарешті, прорив в українській культурі, чи вам подобається на новий рік спостерігати за Вєрками Сердючками?

Юрій Сєров - 25-12-2007 у 00:53

А хто сказав, що не подобається.
Спеціально перечитав ще раз все перечитав і не знайшов нічого такого. Пані Лєна ставить під сумнів частку "супер", але це вже від смаків залежить, кожному своє.
Не знаю як кому, а мені в цьому проекті не подобається лише те, що я не зможу на нього потрапити. :(

Цитата:
Цей проект - це нарешті, прорив в українській культурі, чи вам подобається на новий рік спостерігати за Вєрками Сердючками?

А що покажуть і по ТВ?
УТ-1 час від часу розроджується таким. Гадюкіних показували, ВВ ніби покажуть. Правда час підбирають... після 24:00. Але це вже офф-топ.

Максим Стюфляєв - 25-12-2007 у 10:00

Одарко, Ви справді усе сприйняли занадто близько до серця. Якщо Лєна скептично сприйняла ідею проведення концерту, то тільки тому, що їй взагалі не подобається цей музичний напрямок. Інші відгуки були, здається, винятково схвальними.:)

Odarka - 25-12-2007 у 10:31

Так, вибачте дійсно занадто близько до серця сприйняла. Сорі:)
Поважаю "Львівські менестрелі", але деколи потрібно розуміти, що люди, які беруть участь у цьому проекті пропагують саме українську НЕПОВТОРНУ культуру, а не західну.

1+1 мають транслювати ці концерти, але не в повному обсязі.

Максим Стюфляєв - 25-12-2007 у 10:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka


1+1 мають транслювати ці концерти, але не в повному обсязі.
КЛАС!!!:sing::sing::sing: Одарко, о котрій годині? Я готовий сидіти навіть до другої ночі!

Odarka - 25-12-2007 у 12:00

Ой, це ще уточнюється. Як тільки знатиму зразу ж повідомлю.

Dmy - 25-12-2007 у 17:40

Ой, ну розмазали Лєну, як хотіли
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Бо це є СУПЕР проект...
Нарешті, у Києві робиться щось справжнє...
зібрати разом Дивних, Піккардійців, Плачів, Віртуозів, Півнів, Тартаків, Скрипку і Аль Ді Міолу, Дударик та гуцулів з Ворохти та Верховини - це вже СУПЕРОВО!!! Тому що це справжнє. Нарешті, вам хочуть подарувати не проросійський проект, а справді український...
а вам це не подобається
Правду кажучи, не зовсім він буде "справді українським". Чи, може, нюйоркський смуглянчик Ді Меола має родичів ув Одесі? (і ще раз, дуже прошу, ну не "Аль" він, попри свою креолістість)..
Та і субтітул "суперпроект" правдиво українській вечірці якось не пасує.

А щодо, як з'ясувалося, евентуальної участі Кузьми, то й справді - нехай уже краще Пономарьов.

Odarka - 25-12-2007 у 18:19

Аль ді Міола гратиме з українським бандристом УКРАЇНСЬКІ колядки...:)))

Лєна Дадукевич - 26-12-2007 у 10:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Нарешті, у Києві робиться щось справжнє...справжнє Різдво без Рускіх звьозд...
Нарешті, вам хочуть подарувати не проросійський проект, а справді український...

Ну хіба з цього міркування.

Лєна Дадукевич - 26-12-2007 у 10:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Я розумію, що Ви хочите сказати, але не можу погодитись, що тільки академічна музика (яку, між іншим, теж дуже люблю) має право на існування. Музика має бути різною, як і все у нашому житті. Класика- це чудово, але якісний рок- теж класно!;) І мені завжди здавалося, що між класикою та роком багато спільного, хоч, може, це дивно звучить! Я вважаю ми маємо пишатися тим, що у нас є такі виконавці, як Т. Чубай, який самотужки робить для нашої культури більше, ніж 10 міністерств вкупі! СЛАВА УКРАЇНСЬКОМУ РОКУ! І слава класичній музиці!

Максиме, мені джаз подобається, і дуже багато спільного знайшла між джазом та старовинною музикою - і там і там ідея побудована на імпролвізації.
Але не в тому справа.
В жовтні місяці була велика всеукраїнська прем"єра найдавнішої пісенної збірки "Карміна Бурана". Хоть один (крім мене і Романа Стельмащука, організатора) про це написав де чи сказав? Ні. Люди поняття про ці збірку не мають. Хоча був дійсно Супер проект!
Недавно приїзжав з концертом шикарний диригент, суперовий музикант, Фуат Шокірович Мансуров. Про нього хтось писав, що Супер проект готує оркестр Львівської філармонії? Теж ні. А був Супер концерт! З Суперовим музикантом.
А як якась ще одна попсова тусовка збирається - зразу всі в курсі і то Супер-пупер проект зразу!
От це мене заділо! Підміна цінносей!
У Німеччині звичайний пересічний німець дома і в машині Баха, Гайдна і Генделя слухає. Ау нас що слухає пересічний українець? От вам і порівняння культури... І цим все сказано.

Максим Стюфляєв - 26-12-2007 у 12:05

Лєно, а я хоч і не писав, але "Карміну Бурану" слухав!:sing: (правда, не наживо- радіо транслювало у запису), отримав велике задоволення і цілком згоден- жовтнева СУПЕР прем"єра заслуговувала більшої уваги! Непересічна була подія! Але як я міг про неї повідомити, якщо тоді ще навіть не був зареєстрований? А ось Вашу оцінку проекту "Наше різдво" не сприймаю.:mad: Він НЕ ПОПСОВИЙ! У тому то й річ! Це відродження наших культурних традицій у сучасній формі! Так, я люблю рок! І, хоч убийте не розумію, чому дехто вважає тільки класику справжньою музикою, а рок апріорі відкидає! Як на мене, це цілком сумісні речі.

Dmy - 26-12-2007 у 15:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
В жовтні місяці була велика всеукраїнська прем"єра найдавнішої пісенної збірки "Карміна Бурана". Хоть один (крім мене і Романа Стельмащука, організатора) про це написав де чи сказав? Ні. Люди поняття про ці збірку не мають. Хоча був дійсно Супер проект!
Недавно приїзжав з концертом шикарний диригент, суперовий музикант, Фуат Шокірович Мансуров. Про нього хтось писав, що Супер проект готує оркестр Львівської філармонії? Теж ні. А був Супер концерт! З Суперовим музикантом.
А як якась ще одна попсова тусовка збирається - зразу всі в курсі і то Супер-пупер проект зразу!
От це мене заділо! Підміна цінносей!
У Німеччині звичайний пересічний німець дома і в машині Баха, Гайдна і Генделя слухає. Ау нас що слухає пересічний українець? От вам і порівняння культури... І цим все сказано
Попри те, що я писав, що "суперпроект" - це така фамілія, визначення "ще одна попсова тусовка збирається" мене теж конкретно зачепило.

Класні концерти в Україні наразі трапляються. Можу ще додати, як про джаз зайшло, тріо Авішаї Коена (на яке я так і не потрапив, хоча був у Києві :(). В січні буде Ерік Моріентел (теж у Києві).
Але йшлося про супер ПРОЕКТ, що за визначенням містить не лише гарного музиканта з гарною музикою та ще й організацію всього цього діла, його подачу. Не знаю, наскільки буде відповідати ознакам суперовості "Наше Різдво" (ще є час - можна все зіпсувати або навпаки), але те, що "В жовтні місяці була велика всеукраїнська прем"єра найдавнішої пісенної збірки "Карміна Бурана". Хоть один (крім мене і Романа Стельмащука, (організатора) про це написав де чи сказав?" - уже свідчить, що ПРОЕКТ-то виявися не супер. Збірка - супер, прем'єра - супер, а проект - ні. Те саме - Мансуров. Вірю, що " був Супер концерт! З Суперовим музикантом". А питання щодо того, що Суперконцерт з Супермузикантом вилився у суперпроект, якщо про нього ніхто не знав - є сумнів. І т. д.

Треба в Андреаса спитати, може він знає, що слухають в машині пересічні німці. Бо щось мені підозріло, що кожен пересічний німець ... - гендЕлів не вистачить. Інакше кажучи, звідки береться німацька попса (яка там теж є), якщо на неї немає попиту, бо "пересічний німець..." (див. вище). Хоча рускій шансон вони однозначно слухають не достатньо, це правда.

Nazar - 26-12-2007 у 15:21

Є такий вираз "затамував подих" - це якраз про зараз.

Олексій Мачехін - 26-12-2007 у 15:27

Погоджуюсь з Дмитром.
Аналогічна ситуація, скажімо, з різдвяними виступами у київській філармонії. Щороку під старий Новий Рік там відбуваються пречудові концерти з Ніною Матвієнко. Торік мене туди витягла мама, яка дістала запрошення. Концерт разом із хором Київ видався неперевершеним, незважаючи і на дрібні недоліки. Але це не супер проект — це супер концерт для близького кола за запрошеннями.

Іншими словами - вміла готувати, та не вміла подавати.

Лєна Дадукевич - 26-12-2007 у 18:56

Андреасе, розкажіть наріду форумівському що слухають пересічні німці, бо коли це говорить львівьянка, яка добре поїздила по "загниваючій" Європі, їй не вірять...
Dmy , не Супер Проектами ці концерти не поставали тільки по тій причині, що їх ніхто не рекламує, а не тому, що це не Супер Проекти.
Музикант і не має вміти подавати, для цього є люди, які це вміють робити і які за це гонорари отримують.
Просто в таких проектах такі люди не зацікавлені. Вони не вважають, що цю музику дуже хтось розуміє і на ній він заробить одним махом страшенно великі гроші. Така людина не думає про музичний рівень чи про рівень культури, вона рахує гроші, які заробить на проекті.
Тому у нас радіо Шонсон і крутять ... І судячи з усього і будуть крутити...

Odarka - 26-12-2007 у 19:47

У мене склалося враження, що Лєна не надто слухала "Плачів", "Півнів", "Дивних"...
Лєно - рекомендую і навіть наполягаю, стягніть з інтрнету хоча би "Світло і сповідь" у виконанні Плачу Єремії, тоді ми поговоримо про попсовість.
Чи будь-який альбом Півнів...Дивних, чи перші альбоми ВВ

Я жила у Німеччині понад рік і не чула в жодній машині класичної музики.

Якщо ви справжній музикант і професіонал, ви ПОВИННІ розбиратися у всіх музичних напрямках...
Я організовую джазові, фолькові, класичні фестивалі...рок фестивал також...і вважаю себе людиною, яка розбирається в музиці і проект "Наше Різдво", я ніяк не можу назвати попсовим, хіба колядки - це попса??? Чули "Що то за предиво в обробці Ленонтовича? Це попса? Чи "Тешуть теслі", яку виконував Василь Жданкін?
Я, шалено захоплююся класичною музикою і у мене з чоловіком в машині грає Гендель, Бах і Моцарт...
Але тут ідеться про "СЛУХАЙ УЦКРАЇНСЬКЕ", ви ж УКРАЇНКА???

Odarka - 26-12-2007 у 20:02

Щодо "Карміни Бурани". організатори 750-ліття Львова хотіли, щоб вона відбулася під час святкування Дня міста перед Оперним театром. Дійсно, мені прикро визнавати, але на це не знайшлося грошей.
Також на "Форум видавців у Львові" чи "Міжнародний фетсиваль "Джаз без"...
Бо це Львів...на жаль, тут можуть дати максимум 2 000 у.о. на проект...а це крапля в морі.
Щодо реклами, дійсно суперових проектів, які перечислила вище Лєна - це реальна проблема організаторів. Повірте мені, що концерти класичної музики можна рекламувати безкоштовно, про них почують всі, просто цього треба хотіти.
"Леополіс" чи "Віртуози", якось роблять свої проекти і їх фінансують, доречі наше управління культури і про них чують.

Катерина Задорожна - 27-12-2007 у 10:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Dmy , не Супер Проектами ці концерти не поставали тільки по тій причині, що їх ніхто не рекламує, а не тому, що це не Супер Проекти.

Колись була мода і на класику... тепер не дуже. От тільки чому були зацікавлення у рекламуванні Паваротті, а на його концертах були аншлаги і дорогезні квитки...

Цитата:
Музикант і не має вміти подавати, для цього є люди, які це вміють робити і які за це гонорари отримують.

Якщо музикант (і не лише музикант) не вміє подати себе, то він просто не знайде людину, яка в ньому зацікавиться.

Загалом, вважаю, що не можна порівнювати класику і популярну музику. Те, що частина нашого суспільства не сприймає класику, далеко не свідчить про безкультур"я...

Captivitas - 27-12-2007 у 11:08

Сподіватимуся побачити хоча би шматочок телетрансляції!

Лєна Дадукевич - 27-12-2007 у 14:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
У мене склалося враження, що Лєна не надто слухала "Плачів", "Півнів", "Дивних"...
Лєно - рекомендую і навіть наполягаю, стягніть з інтрнету хоча би "Світло і сповідь" у виконанні Плачу Єремії, тоді ми поговоримо про попсовість.
Чи будь-який альбом Півнів...Дивних, чи перші альбоми ВВ

Я жила у Німеччині понад рік і не чула в жодній машині класичної музики.

Якщо ви справжній музикант і професіонал, ви ПОВИННІ розбиратися у всіх музичних напрямках...
Я організовую джазові, фолькові, класичні фестивалі...рок фестивал також...і вважаю себе людиною, яка розбирається в музиці і проект "Наше Різдво", я ніяк не можу назвати попсовим, хіба колядки - це попса??? Чули "Що то за предиво в обробці Ленонтовича? Це попса? Чи "Тешуть теслі", яку виконував Василь Жданкін?
Я, шалено захоплююся класичною музикою і у мене з чоловіком в машині грає Гендель, Бах і Моцарт...
Але тут ідеться про "СЛУХАЙ УЦКРАЇНСЬКЕ", ви ж УКРАЇНКА???

1.Я записувала диски Чубаю,ще за часів моєї співпраці з "Віртуозами", так що трошки наслухалась і награлась...
2.Я декілька разів жила в німецьких (різних) сім"ях під час гастролей і мала змогу подивитись послухати і порозмовляти на тему що слухають німці.
3.Я з польського роду, мій чоловік, як я вже писала, росіянин, але ми хотіли б, щоб країна, громадянями якої ми є, процвітала, і по мірі своїх сил і можливостей докладаємося до цього.
4.Це абсолютно не та "Карміна Бурана", про яку я говорю. Ви говорите про Карла Орфа, а я говорю про середньовічну збірку, автентичну, на тексти якої писав музику Орф. Запис з цієї прем"єри знаходиться тут http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5494

Dmy - 27-12-2007 у 18:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
1.Я записувала диски Чубаю,ще за часів моєї співпраці з "Віртуозами", так що трошки наслухалась і награлась...
2.Я декілька разів жила в німецьких (різних) сім"ях під час гастролей і мала змогу подивитись послухати і порозмовляти на тему що слухають німці.
3.Я з польського роду, мій чоловік, як я вже писала, росіянин, але ми хотіли б, щоб країна, громадянями якої ми є, процвітала, і по мірі своїх сил і можливостей докладаємося до цього.
4.Це абсолютно не та "Карміна Бурана", про яку я говорю. Ви говорите про Карла Орфа, а я говорю про середньовічну збірку, автентичну, на тексти якої писав музику Орф
І яке все це має відношення до того, чи "Наше Різдво" є суперпроектом, ачи "ще одна попсова тусовка збирається"?
Але, між тим,
"Я записувала диски Чубаю,ще за часів моєї співпраці з "Віртуозами", так що трошки наслухалась і награлась"
Ну і як, ті диски звучали дуже попсово?

Odarka - 27-12-2007 у 20:00

Дякую DMY, я те ж саме хотіла спитати...
Щось я Лєну не пригадую в проекті з "Віртуозами"...альбом записувався у нас вдома і в горах...дивно.
Але, якщо ви полька за походженням, можливо, у вас дійсно немає відчуття, що таке українське, хоча я знаю море інозмеців, які захоплються нашою музикою, а особливо музикантами, які беруть участь у проекті "Наше Різдво".
Можливо, ви, нарешті, поясните, чому ви назвали їх попсовиками? Мені дуже цікаво.

Лєна Дадукевич - 27-12-2007 у 21:40

Цей проект з "Віртуозами", в якому я приймала участь і записувала музику з Чубаєм, записувався точно не у вас вдома. Не робіть з мене дурня і не видумуйте. Він записувався в Хоткевича. В класі Пікардійців, де часом репетує Чубай. Цей клас знаходиться просто під моїм. :mad:
Я і не знала, що ви краще за мене знаєте чи я співпрацювала з цим колективом. Ви вже звиняйте, але це точно занадто. :mad:

Odarka - 27-12-2007 у 22:28

я не знала, що це так вас розізлить, дійсно я забула про приміщення в Піккардійців...:rolleyes:
Але ви так і не можете пояснити, чому ці виконавці для вас попсовики?:cool:

Максим Стюфляєв - 28-12-2007 у 15:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka


1+1 мають транслювати ці концерти, але не в повному обсязі.
КЛАС!!!:sing::sing::sing: Одарко, о котрій годині? Я готовий сидіти навіть до другої ночі!
Як я щойно дізнався, уривки з концерту справді покажуть на 1+1 13січня о 13.15. Телевізійна версія складатиметься з двох 45-хвилинних частин. На жаль, у мене якраз в цей день починається сесія:( але якось спробую подивитися! Не часто ТБ тішить нас такими речами! До речі, проект "Наше різдво" планується зробити щорічним!:sing:

Олексій Мачехін - 28-12-2007 у 23:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Як я щойно дізнався, уривки з концерту справді покажуть на 1+1 13січня о 13.15. Телевізійна версія складатиметься з двох 45-хвилинних частин. На жаль, у мене якраз в цей день починається сесія:( але якось спробую подивитися! Не часто ТБ тішить нас такими речами! До речі, проект "Наше різдво" планується зробити щорічним!:sing:


Шкода, я якраз в цей час веду заняття :(
Але то нічого — виявилось сьогодні що 10 і 11 я таки в Києві і тому купив 8 квитків на концерт 10 січня.
А відео запише мій магнітофон.

Юрій Сєров - 29-12-2007 у 00:57

Цитата:
Як я щойно дізнався, уривки з концерту справді покажуть на 1+1 13січня о 13.15. Телевізійна версія складатиметься з двох 45-хвилинних частин. На жаль, у мене якраз в цей день починається сесія:( але якось спробую подивитися! Не часто ТБ тішить нас такими речами! До речі, проект "Наше різдво" планується зробити щорічним!:sing:

Яка сесія в неділю?
Нагадайте, 12 увечері :)
Щорічним - це дуже добре, але ще б хотілося і у Львові. На старий Новий рік наприклад. Навіть у Гната Хоткевича чи Галана.

Максим Стюфляєв - 29-12-2007 у 08:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров

Яка сесія в неділю?
Я теж здивований. У нас сесія завжди починалася в суботу. Певно, в університеті щось наплутали і насправді сесія почнеться 12-го. Я ще буду уточнювати.

Odarka - 29-12-2007 у 12:38

Цитата:
Щорічним - це дуже добре, але ще б хотілося і у Львові. На старий Новий рік наприклад. Навіть у Гната Хоткевича чи Галана.


Це занадто малі зали на такі проекти.
Поки у нас у Львові не збудують нормального залу, про такі проекти ми зможемо лишень мріяти:(

Люда - 29-12-2007 у 13:43

Ура-ура-ура!!!!
Чоловік купив квитки на 10 і ми йдемо!

Odarka - 1-1-2008 у 22:28

http://www.biletik.com.ua/ - тут можна замовити квитки

Наталка - 2-1-2008 у 11:32

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Лєна Дадукевич
Ну знаєте, Максиме, мені як професійному класичному музиканту, в цьому, звичайно, не розібратись... На інших цінностях вчилась...;)


Прочитала геть усю дискусію. Пригадався старий анекдот:
Везе таксист двох панів з вечері. Обидва сидять на задньому сидінні. Перший пан:
- Жахлива вечеря! Ні, ну ви уявляєте, друже, у цих Петренків на столі стояли таці з різних сервізів!
Другий:
- Жах просто! А ще я помітив, що в самого Петренка краватка була на півтона світліша, ніж то належало б до його сорочки, а сама сорочка геть не пасувала до костюма.
Перший:
- Так, і каву у них подали занадто гарячу.
Водій, напівобертаючись:
- Перепрошую, панове, то нічого, що я до вас спиною сиджу?!

А що до німців, які геть усі слухають свою класику - то це все одно, що сказати, що всі українці слухають шансон, бо він гримить у маршрутках, у таксі, по більшості радіостанцій...
Якась така зверхність прослизнула, мені не зрозуміла... Трохи прикро було.

А на концерт усе ж надіюся потрапити. Дуже б хотілося.

Максим Стюфляєв - 2-1-2008 у 12:26

До теми про те, що слухають німці. У суботу "Німецька хвиля" повідомила, що напередодні свят у Німеччині шаленою популярністю користуються пісні Майкла Джексона. Яка гидота!:P

MartinkaDP - 4-1-2008 у 10:44

бррр, ну чого знову в тому гидотному Києві... :mad: і на жодному сайті, де продають квитки, неможливо зрозуміти, які місця і на який день за якими цінами. бардак. я так розумію, що нормально замовити через сайти неможливо.
якби ще не Київ, може би й поїхала. але надто вже те місто мені псує нерви...

Максим Стюфляєв - 4-1-2008 у 10:54

Київ- столиця, там більше грошей крутиться. Десь у Житомирі чи Франківську подібний концерт організувати дуже складно. Спробуйте звернутися до Ахметова- можливо, він допоможе зробити "Наше різдво" в Донецьку.:lol:

Odarka - 4-1-2008 у 17:45

Мартінка, хочеш я куплю тобі квиток, а ти приїдеш з Фішкою до Києва:)

MartinkaDP - 6-1-2008 у 04:09

нєєєє, не поїду я до того Києва!
ще й придумали ж - у Палаці спорту!.. там що, після Євробачення акустика завелася?

Юрась Кириченко - 6-1-2008 у 16:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Спробуйте звернутися до Ахметова- можливо, він допоможе зробити "Наше різдво" в Донецьку.:lol:


Я б зняв шапку перед тією людиною, яка б щось подібне втворила;)

Олексій Мачехін - 6-1-2008 у 22:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від MartinkaDP
нєєєє, не поїду я до того Києва!
ще й придумали ж - у Палаці спорту!.. там що, після Євробачення акустика завелася?


Після того, як Чубай зумів зробити акустику в палаці з'їздів КПРС , я вірю в звук в Палаці спорту.

Odarka - 8-1-2008 у 13:15

Мартінко, я не пригадую. щоб колись на концертах Чубая був дуже поганий звук. Повір, там будуть працювати професіонали і вони поставлять хороший апарат і звук буде хорошим.

Олексій Мачехін - 10-1-2008 у 23:02

Що сказати? Даруйте на слові — дуже роздратований.

Концерт — г..но
Звук — г..но
Режисер — г..нюк
Одарка не дасть збрехати.

Канал 1+1 винен мені сто баксів, які я витратив на те, щоб вся моя родина попрацювала масовкою при зйомці телепередачі.

Максим Стюфляєв - 10-1-2008 у 23:15

Що, невже аж так погано було? :o :( А я тут зі шкіри випинаюся, щоб під час сесії зуміти подивитися трансляцію і вже дочекатися не можу... :(:(:(

Юрій Сєров - 10-1-2008 у 23:19

А детальніше можна?

Олексій Мачехін - 10-1-2008 у 23:33

Трансляція, можливо, буде цікава, адже все, як виявилось, влаштовано лише заради зйомок.

Концерт, який почався на пів години пізніше запланованого, поділявся на дві частини. У першій грав джаз Ал... як він там. Нічого так грав, навіть добре (для ресторану як фонова музика під каву). Але грав він цю музичку більше години. Під кінець цієї частини половина глядачів вийшла з зали. Які лишались — кілька разів безрезультатно намагались зігнати музикантів зі сцени передчасними оплесками і свистом. Із тих, хто вийшов, більшість поїхала додому. Дурний я був що лишився.

Друга частина зйомок (після «короткої перерви» у 40 хвилин) почалася з концерту плачів з віртуозами за програмою київського концерту 2003 року. Пісні ті самі, люди ті самі (без Ярки і без пікардійців тільки), тільки звук гірший і Чубай злегка лажає.
Пікардійців або не було, або я їх не дочекався. Вже по десятій я вийшов із зали так і не почувши жодної колядки під жарти охорони що варто б було двері зачинити, бо всі повтікають.
Люди, які приходили сім'ями, з дітьми, налаштовувались на різдвяний настрій, на співання колядок і т.ін. були вкрай розчаровані.

Режисури не було ніякої взагалі. Відбувались зйомки телепередачі. Тільки чому при цьому масовка (яку незалежно від квитків просили посуватись ближче до сцени, бо ж ми знімаємо) винаймала за власний кошт Палац спорту — велике питання.

Наталка - 11-1-2008 у 00:37

Дивно, ми з чоловіком повернулися з того самого концерту, але з діаметрально протилежними враженнями.
І піккардійців ми дочекалися, і колядок. І додому встигли повернутися, дуже втішені.
Особисто нами г... було помічене тільки серед публіки. Особливо "потішив" крик якогось в дупу п’яного глядача "сделай... в натуре!". Може, хтось думав, що тут грає група Рукі ввєрх :baddevil:

Олексій Мачехін - 11-1-2008 у 01:32

З хорошого концерту можна повернутися і пізно.
А лишатися на технічних зйомках (це видно і по організації, і по відсутності виразного початку, сценарію, взагалі будь-чого концертного, і по поведінці учасників — і сам Чубай до цього так, очевидно, і ставився, заявляючи «ну зараз теж будуть частини із Марії, так що будемо вважати що ви не аплодували, а в тіві-версії оплески виріжемо») нема ніякого сенсу, особливо коли дитину час вкладати.

Власне, нас було семеро, ми всі просто приголомшені рівнем організації і якістю заходу. У всьому секторі панував подібний настрій.

Nazar - 11-1-2008 у 16:25

Ну та, мене б також роздратували організаторські проколи у перервах у 40 хв та затримками з початком.
Хоча я так і не второпав, навіщо тобі було так злитись і йти з концерту. Можливо дійсно ваш сектор був якийсь лівуватий, і його настрій так на тебе передався, чи ти пообіцяв більше своїм, аніж відбулося...
Менше з тим, у мому ЖЖ є й хороші відзиви:
http://soyuzniza.livejournal.com/60722.html

Пам'ятаєш (та певно, шо пам'ятаєш) той концерт 2003, коли всі в один голос казали, що то був найбільший осередок українства за всю історію Києва. Можливо охочих побачити це виявилось набагато більше, аніж самого осередку?

Наталка - 11-1-2008 у 16:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ну та, мене б також роздратували організаторські проколи у перервах у 40 хв та затримками з початком.
осередку?


Назаре, власне, навіть перерва у 40 хв. нас не дуже роздратувала - бо музиканти не каву з пивом пити ходили, а налаштовували апаратуру. І те, що комусь треба вкладати дитину, а комусь - як нам, приміром - їхати до чорта на роги після концерту, то не є проблеми організаторів, а проблеми глядачів. Ну що я можу сказати - пішли ті, хто мусили піти. Лишились ті, хто знали, куди вони йшли. Врешті-решт, такий концерт не кожного дня буває. І навіть не кожного року.

Напишу все ж таки коротенько про свої враження. Попри сподівання, мені дуууже сподобався Ал Ді Міола - він, гадаю, усе ж заслуговає на те, щоби його називати повним ім’ям, а не як-його-там... :mad: Музика чудова, місцями нагадувала саундтрек із "Дзеркальної маски", місцями - щось середнє між танго та українськими мотивами... Треба чути, одним словом. Я у захваті. Хоча не є великою шанувальницею інструментальної музики, але талант - він талант і є. Якщо це музика для ресторанів, то нам до таких не потрапити, це вже точно.
Тепер далі. Я не знаю, де і коли Чубай "трохи лажав" (с) Я не маю музичного слуху, але абсолютно точно можу визначити, коли музикант викладається на всі 100%, а коли відпрацьовує гроші. Тарас і друзі виклалися на 150%. Наявність пісень на вірші Грицька Чубая у Різдвяному концерті, як на мене, цілком природня. Різдво - це не лише народження Спасителя, а ще й час єднання з тими, кого ми любимо, а також із тими, кого вже немає з нами, і я би дуже здивувалася, якби не почула від Чубая пісень на вірші його тата.
Були, до речі, і новинки - "Пісня про кота Мефодія" особисто нас із чоловіком привела у захват. "Золота трава" - те саме. Пікардійці були дуже кумедними у в’язиних шапочках та шаликах, і співали традиційно - тобто прекрасно. Звук - як на мене - був цілком на рівні. Ніде не різав вухо, ніде не дратував... Що ж до фрази Тараса про телеефір - то, перефразуючи старий анекдот, можу лишень сказати, що деколи жарт - це усього лише жарт, і не більше того.
Чудовий концерт. Чудове свято. Як на мою (і мого чоловіка) думку.

Люда - 11-1-2008 у 17:14

Та воно, б, може, так і було, якби так позиціонувалося. А йти на одне і отримати зовсім інше - не завжди позитив.
Не маючи музичного слуху я рішуче не помітила у джазових наробках АДМ нічого українського, окрім двох бандур, які періодично вступали, абсолютно музикантам не заважаючи, бо їх і чути практично не було. Але фен-шуй я зацінила: у білявки бандура світла, і брюнетки - темна, і сиділи вони красиво так... А якщо посадити негра з маракасом, буде африканська імпровізація... Креатив!
І не тішить, що проект"НАШЕ РІЗДВО" став марафоном для відсівування людей, неспроможніх висидіти 3 години, щоб дочекатися того, з чого так тішилося серце, чого так чекалося... Що ж , вочевидь, це наші проблеми...
Якщо летиш на концерт, передчуваючи радість спілківання і єднання великих Свят, не встигаєш повечеряти, і посилаєш свій гастрит подалі а потім, приїхавши за 15 хв, ще пів-години після сьомої чекаєш початку... Коли нудишся від джазу, який не до місця і явно забагато ( чомусь думалось, що АДМ гратиме українські колядки..). Коли нидиш 40 хв перерви і йдеш о 22 вечора так і не дочекавшись справжньої коллядки...
Що ж, мабуть, те, що ми по простоті душевній очикували іншого і пішли на концерт з дитиною - просто помилка. :(

Олексій Мачехін - 11-1-2008 у 17:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Ну та, мене б також роздратували організаторські проколи у перервах у 40 хв та затримками з початком.
Хоча я так і не второпав, навіщо тобі було так злитись і йти з концерту. Можливо дійсно ваш сектор був якийсь лівуватий, і його настрій так на тебе передався, чи ти пообіцяв більше своїм, аніж відбулося...
Менше з тим, у мому ЖЖ є й хороші відзиви:
http://soyuzniza.livejournal.com/60722.html


Правильно, людина вперше на концерті Чубая, тож приємно вражена.
А я не вперше і тому вражений неприємно.

Ось, будь ласка, у моєму жж коментар ще одного, не такого роздратованого як я, шанувальника:

«Думаю, квитків здавати не варто. "Завтра", тобто, сьогодні, все буде круто.
У мене, правда, враження, що вчора я ходив на якусь репетицію, із якої потім будуть вирізати найвдаліші кадри, і заміняти ними невдалі, зняті 11 січня.

Вважаю, що якщо це просто концерт, то не варто було його позиціонувати як різдвяний. "Приємно" вразили майже півтори години джазу. Ні, ви не подумайте, - люблю і джаз, і виконавця. Просто був не час і не місце такому об'єму і такої музики.

Колядки почалися о 23 годині. Це при тому, що концерт почався офіційно о 19, проте із півгодинним запізненням. До того часу складалося враження, що піккардійці працюють на "підспівках" і "підтанцьовках" у Тараса Чубая. Як було далі - не знаю.

Люблю Чубая (Грицька і Тараса), Плач Єремії. Посидів, згадав молодість. Проте від відчуття того, що був присутній на репетиції так і не вдалося позбавитися. Надто вже..
»

Наталці нічого не відповідатиму, бо до Чубая вона завжди ставиться необ'єктивно.

Nazar - 11-1-2008 у 17:51

Та в мене також вроджене Чубайолюбство, я скоріше піддамся на тортури, аніж щось криве десь скажу чи напишу:)

Тобто, зваживши все прочитане, я зрозумів, що:
- Ай Ді Міола з колядками не двало поєднаний;
- апаратура таки звучала добре після антракту;
- е... мені б сподобалось:)

Олексій Мачехін - 11-1-2008 у 17:58

Ні, у АДМ звук був кращий ніж у Чубая. Можливо тому, що там не передбачався вокал.
Просто АДМ був на 150% недоречний в цьому місці на цей час в такій кількості.
Іншими словами, на концерті«Наше Різдво» найменше було саме Різдва, яке відсунули наостанок десь в куточку для проформи. А от чого взагалі не було - саме концерту. Знімалась телепередача.
Концерт 2003 року був на два порядки кращим за всіма параметрами.

Dmy - 11-1-2008 у 18:52

З усього написаного
Я ЗРОЗУМІВ, що ті, хто Чубая підтримують - підтримують його завжди за будь-яких обставин і завжди скажуть, що він був найкращий, навіть, якби його взагалі не було або він лише на вході квитки продавав. І нема на то ради ;);

Я НЕ ЗРОЗУМІВ - про кавалок ді Меоли. Й ось чого (із преамбулою):
на Радіо Ері 2 рази на тиждень йде передача Олексія Когана "Тема з варіаціями". Про джаз. 2-3 останніх тижні Коган щоразу анонсував "Наше Різдво", але позаяк він із джазу не збочується, то анонсував приблизно так: "Якщо ви хочете в солянці під назвою "Наше Різдво" послухати Ела ді Меолу з Романом Гриньківим, то приходьте 10 або 11 січня в Палац спорту". Десь так. (До цього Одарка теж пояснювала, що Меола з Гриньківим гратимуть українські колядки)
Вчора об 11 вечора Коган сказав щось таке: "Я на концерті не був, але, ось, люди повернулися, кажуть, що Гриньківа практично не було, ну і ... (пауза, схоже, ретельно добирає культурні слова) грали гірше, ніж на диску."
То після преамбули маю запитання до тих, хто був: "Так що там із Гриньківим? І що з колядками? (бо інакше, як пояснити присутність хай тричі видатного гамериканця на проекті "НАШЕ! РІЗДВО!"? Хіба, як "єднання з тими, кого ми любимо"? Останнє - за грубі гроші)

Десь на межі 1 та 2 сторінок ми дискутували, чому "НР" - суперпроект. У підсумку випадає, що Лєна була права: ким би там не був Чубай, але ОСЬ ЦЕ - явно не суперпроект.

Максим Стюфляєв - 11-1-2008 у 19:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
З усього написаного
Я ЗРОЗУМІВ, що ті, хто Чубая підтримують - підтримують його завжди за будь-яких обставин і завжди скажуть, що він був найкращий, навіть, якби його взагалі не було або він лише на вході квитки продавав. І нема на то ради ;);

Dmy, не узагальнюйте! Я- фанат Чубая, але якщо на концерті "НАШЕ РІЗДВО" справді півтори години грав джаз, то хороших слів з цього приводу я не знайду і не збираюся співати оди лише тому, що у концерті брав участь Чубай!:mad: Я зовсім не проти джазу, але у даному концерті він, перепрошую, такий же доречний, як сідло корові.:baddevil:

Dmy - 11-1-2008 у 20:28

Може, я і не точно висловився, хоча і не знаю, що таке "фанат" стосовно музики. Мені ПЄ теж подобається, я свого часу купував "Двері" і "Добре" грн за 50-55 (можна порівняти з чинними цінами та чинними зарплатами - тоді платили разів у 5 менше). Але іноді навіть по відношенню до власних симпатій буває корисно трохи відійти в бік і подивитися "крізь скло". І не боятися потім сказати про свої враження, а не дзюряти регулярно у стелю під гасло: "Пасіба, что ви єсть у нас!"
Щодо джазу, то в ньому ніц злого нема, навіть на Різдво. Тут, певно, інша ситуація. Люди або собі, або оточенню прагнули довести, що спроможні запросити навіть САМОГО - отже, круті (чит. СУПЕРПРОЕКТ). Або це було побажання спонсорів, фінансових чи інформаційних. У будь-якому випадку ще раз було доведено аксіому: якщо тулиш горбатого до шпалер, ніц путнього не вийде - все мусить бути природньо.

Максим Стюфляєв - 11-1-2008 у 20:39

Фанат- це те саме, що і "ті, хто Чубая підтримують":lol: Можливо, до музики справді не дуже пасує, перепрошую.

Nazar - 11-1-2008 у 20:41

Все мусить бути природньо...
Так. Нам слід дійсно не бути СУПЕРпрогресивними, а вважати на реалії та на власного слухача.
Можливо вчергове робити однакове "Наше різдво" не вкладається у митецькі рамки, і хочеться подати людям щось нове, культурно-передове і ще якесь незвичне.

Про джаз - то це таки мабуть вікове, бо моє ставлення до нього постійно змінюється в користь останнього.

І тут якраз отой момент, що те, за що я люблю Олексія - бо його справедливість є завжди безсентиментною - мені здалась дещо перегнутою.

Максим Стюфляєв - 11-1-2008 у 20:58

Назаре, та хто проти джазу і новизни?! Ми говоримо лише про те, що все повинно бути на своєму місці! У рекламі постійно наголошувалося, що це буде різдвяний концерт. Ніхто не попереджав, що Меола ПІВТОРИ ГОДИНИ гратиме джаз! Люди заплатили чималі гроші і узяли з собою дітей, щоб насолодитися українськими колядками, долучитися до рідних традицій, а натомість отримали дещо інше. Я розумію їхнє обурення і не хотів би опинитися на їхньому місці... А для "неоднаковості" краще б запросили якісь маловідомі але талановиті вітчизняні гурти з різдвяним репертуаром. Я згоден з Дми, Меола- це понти.

Dmy - 11-1-2008 у 21:18

Цитата:
І тут якраз отой момент, що те, за що я люблю Олексія - бо його справедливість є завжди безсентиментною - мені здалась дещо перегнутою
Як казав генерал Єланський: "Господа офицеры! Бдите, бдите и ещё раз бдите! В нашем деле лучше перебдеть, чем недобдеть!" Це - не про Олексія, просто по аналогії згадалося :lol:
Щодо Меоли, то тут потрібні уточнення у визначеннях. Не відаю, що він там учора грав (і сьогодні теж), але назагал - це не зовсім джаз, так собі - гітарна популярна (але не попсова, не конче проста) музика. Буває, він грає і складніше, джазовіше, а буває - ні. Попсовою, швидше, є його популярність у нас, бо раніше про Меолу, як і про інших не-роббі-вільямсів-енріке-іглесіясів знало обмежене коло людей, які справді цікавилися чимось. А потім він зіграв з Агутіним, це діло пропіарили, і всі в СНГовії почали кричати: "Ел ді Меола! Ел ді Меола!" Лише протягом листопада-грудня в Києві грали кілька джазових людей, з якими пан Олександр і поруч ... І ще десь за тиждень-два будуть класні поляки (з Віталієм Івановим на саксі, який кілька років тому чкурнув до сусідів (чкурнули обидва: і Віталік, і сакс), а також (я вже десь згадував) Ерік Морієнтел зі своїми гамериканськими пацанами. Це вам - не меола і навіть не ді. Гадаю, його все таки запрошували, не в останню чергу, бо має в репертуарі НАШІ колядки із НАШИМ Романом на додачу. Але що з того вийшло?

Nazar - 11-1-2008 у 21:41

Ух ти! Меола (Міола?) грав з Агутіним.
Я цього не знав, та й зараз воно мені не потрібне:)
Максиме, це не понти. У будь-якому контексті. Можливо, це недоречна спроба зробити приємне іншим, але така, на свій мак.

Олексій Мачехін - 12-1-2008 у 02:59

АДМ не грав колядок, лабав звичайні інструменталки. Яж писав — для ресторану якраз що треба, але я не замовляв столик у ресторані — я на різдвяний концерт ішов.
Мій брат, який пішов в кінці концерту, каже що колядок було дві-три штуки. В самому кінці вистави цирку.

Чубай теж нічого нового не представив. Ще роки чотири і його СіС можна буде порівнювати з «поворотом» Макаревича.

Odarka - 12-1-2008 у 15:53

Привіт! Всім! Тільки приїхала з Києва

10 січня буквально за 1 годину до концерту вся програма помінялася і в Чубая і в Ал ді Міоли.
Пояснюю - Ал Ді Меола - рідкісний ..., мав виступати другим після Плачів і мав грати програму з альбому "Вінтер найт".
Потім директор Ал ді Меола сказав, що він хоче грати першим і ковбасив програму зовсім іншу і ще й затягнув її.
У Тараса мала бути програма також інша і мало бути більше колядок. Те що в Тараса не зявилося нових пісень за цей час, також правда, я цього не заперечувтаиму..ну крім 2-3. Нема у нього натхнення у нього малі діти і хату він будував...ну це таке...

10 січня - було провальним на 90 відсотків і я яко організатор це визнаю і не заперечую.
Звук був хороший, я сиділа майже перед сценою по середині і настрій у людей, які сиділи поруч..також був преркасний.

11 січня - концер пройшов на "ура", його саме будуть показувати на 1+1 в телевізійній версії. В неділю, 13 січня о 13:20 запрошую всіх подивитися.

Ми всі проколи врахуємо на наступний рік, і зал виберемо інший, і Тарас нарешті щось нове зробить...

Юрій Сєров - 12-1-2008 у 18:38

Уся верхівка влади прийшла послухати Наше Різдво
http://pravda.com.ua/news/2008/1/11/69605.htm

Odarka - 12-1-2008 у 20:09

Хтось тут є, хто був 11 січня?

Ще хочу додати, що Тарас був не лишень виконавцем, а й людиною, яка відбирала виконавців та й організовувала це дійство і повірте мені, що йому також було несолодко, співати в напівпорожній зал...але чомусь ніхто не зауважив як він сказав "Як прекрасно, що ви у нас Є"...тішучись тим, що люди залишилися послухати Плачів


http://photo.unian.net/ukr/keywords/487 - тут є фото з 11 січня...це дійсно було Наше Різдво:)

Олексій Мачехін - 12-1-2008 у 21:33

Спасибі, Солько, за роз'яснення.
Дуже шкода, що із двох концертів мені випало побувати саме на невдалому.

Юрій Сєров - 12-1-2008 у 22:47

Ще фотки і коментарі концерту
http://tabloid.pravda.com.ua/photos/4787673315727/

Odarka - 13-1-2008 у 00:27

http://www.president.gov.ua/gallery/album/?from=1&paid=936 - тут також багато фотографій

Наталка - 13-1-2008 у 13:57

Боже, ну як усі кажуть, що все було так зле, то я не маю, що заперечити. Хіба що перепрости поштиво, що мені справді сподобався і Ал Ді Міола, і, звісно, виступ Чубая, і заткатися, бо я, як виявилося, з тих, що підтримають "Плач" за будь-яких умов. Фанатка безголова, одним словом, що з такої візьмеш? Вибачте мені, будь ласка, за те, що мені сподобався концерт і 10 січня також. Я більше не буду :mad:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Хтось тут є, хто був 11 січня?

Ще хочу додати, що Тарас був не лишень виконавцем, а й людиною, яка відбирала виконавців та й організовувала це дійство і повірте мені, що йому також було несолодко, співати в напівпорожній зал...але чомусь ніхто не зауважив як він сказав "Як прекрасно, що ви у нас Є"...тішучись тим, що люди залишилися послухати Плачів


Я зауважила, Солю. Це було дуже приємно. Тарас назвав тих, хто лишився, "фантастичною українською публікою", і було видно, що він казав те, що думав. І він чудово грав, неймовірно просто, навіть мій чоловік, повернувшись додому, здер з мого компа усі альбоми "Плачу". Для мене ось цей концерт, як не дивно, і став справді Різдвяним, бо щось у душі збудив... Але то таке. Я була також і 11 січня. Програма справді бездоганна. Тільки закоротка - знову ж таки, як на мене. Але хтось, можливо, скаже, що навпаки, не затягнута, то й добре.
До слова, звук, як на мене, був просто чудовим.
Що ж до того, що усе було "г" - і концерт "г", і звук "г", і режисер "г" і навіть гастрит був "г" - тільки деякі глядачі у б... (тобто у білому) - то мені просто хочеться нагадати Олексію, як років зо два тому він писав мені, що від моєї категоричності та емоційності йому гидко і бридко. Гадаю, деколи такі суворі моральні вимоги не зле було б і до себе застосовувати. То тільки накраще б пішло.

Юрій Сєров - 13-1-2008 у 14:58

Подивився ТВ версію.
Сподобалося.
Перша частина була більше народною (і Дивні, і Тартак, і Мертвий Півень і Скрипка), а друга (Дударик, Терція, Плач Єремії) власне різдв'яною.
Файний концерт. Побільше б таких.
Ющенко підспівував, трохи смішно було спостерігати за Богатирьовою :).

p.s. 1+1 в свому репертуарі: "Далі в програмі "Криве дзеркало"" - аж тіпнуло

Nazar - 13-1-2008 у 15:13

Також вражений (приємно) з телеверсії.
Таких гуртів ще ніколи не бачив по 1+1 :)

Та й недовіряти Олексієві підстав нема - і тут питання, чи дійсно вартість квитків була однаковою на два дні?

Трансляція відмінна. Виявляється, у нас окрім нового року ще й Різдво святкують:)
Дуже кайфував, коли Олю показували у ролі Марії (на санчатах, в яслах і т.д.) з немовлятком.

Наталка - 13-1-2008 у 15:17

Дві репліки стосовно цього концерту від моєї подружки:
"Мабуть, Ющенку навмисне сказали, що концерт починається о 17-00, і він приїхав із запізненням усього на дві години".
"Добре все ж бути президентом - захотів колядок, і ви тільки погляньте, хто йому колядує!".

Юрась Кириченко - 13-1-2008 у 18:18

Телетрансляція зворушила. Може, ми ще залишимось собою в цьому глобалізованому світі. Звичайно, можна було краще організувати фестиваль, бо ж досконалості немає меж. Але поміж українськими ефірами ця трансляція - виключення з правил.

Побільше б нам таких політиків, що полюбляють колядки.

Odarka - 13-1-2008 у 22:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Дуже кайфував, коли Олю показували у ролі Марії (на санчатах, в яслах і т.д.) з немовлятком.


Немовлятком була Іванка - Тарасова друга доця. Їй два місяці:)

Олексій Мачехін - 13-1-2008 у 22:52

Що ж, наступного разу перед тим, як брати квитки, я переконаюсь що на концерт збирається Президент.

Наталка вже не тільки необ'єктивна, але, здається, і неадекватна.
Раніше читав по діагоналі, тепер читатиму лише у розділі, де є модератором.

Odarka - 13-1-2008 у 22:53

Щодо звукових лаж...дуже прошу не забувати, що це був ЖИВИЙ звук, а не фонограма, як люблять робити в інших проектах.

Справді, досконалості не має меж і Фільм Плюс та Михайло Крупієвський, без якого цей проект би не відбувся взагалі врахують все на наступний рік:)

Олексій Мачехін - 13-1-2008 у 23:07

Буду радий у цьому переконатися наступного року :)
Але, мабуть, дитину з собою не братиму і родичам теж радити вже не стану.

Олександр Шевченко - 13-1-2008 у 23:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін

Наталка вже не тільки необ'єктивна, але, здається, і неадекватна.


Коли здається, хрестяться або лікуються.

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 09:25

Мабуть модераторам і шановним академікам варто себе трохи стримувати :)
Бо писати після Різдва таке трохи не той-во :)

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 09:34

Ще фотки з концерту
http://tabloid.pravda.com.ua/photos/4789fb1a4f721/

Мертвий Півень "завів" Богатирьову. Ги-ги :)

Odarka - 14-1-2008 у 10:57

http://tabloid.pravda.com.ua/photos/4787673315727/ - а тут про перший день 10-те січня

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 21:18

А хтось може записав? Хотілося б мати оцифровану версію.

Odarka - 15-1-2008 у 13:45

у мене точно буде запис

Юрій Сєров - 15-1-2008 у 13:52

А ще питання. Що знімали 10-го, якщо по ТВ показували 11-е?

Odarka - 16-1-2008 у 14:45

http://www.umoloda.kiev.ua/number/1081/164/38729/ - день перший НЕКОМЕРЦІЙНИЙ

http://www.umoloda.kiev.ua/number/1082/164/38748/ - день другий

Люда - 16-1-2008 у 20:31

А що значить "НЕКОМЕРЦІЙНИЙ" ?

Максим Стюфляєв - 17-1-2008 у 13:42

Таки зміг подивитися телеверсію. Сподобалося надзвичайно. :)

Odarka - 17-1-2008 у 15:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Люда
А що значить "НЕКОМЕРЦІЙНИЙ" ?[/quote

Це сюдячи з того, скільки людей прийшло на 10 грудня і на 11:))

Nazar - 21-1-2008 у 12:46

Пишуть, що за даним лінком можна стягнути непогане відео з другого дня концерту.
Не знаю, я не товаришую з торентами, але може Вам бути в нагоді
http://torrent.share.net.ua/torrents-details.php?id=4

Nazar - 21-1-2008 у 12:52

О, не побачив фтп лінку,
Отож 873.23 Мб
ftp://video.digka.org.ua/clip/Nashe.rizdvo.by.digka.org.ua.avi

Юрась Кириченко - 13-2-2008 у 10:11

"Наше Різдво" відшуміло і вже почало потроху забуватися. Цікава стаття в Телекритиці http://www.telekritika.ua/media-continent/kritika/column/2008-02-12...
Про наше телебачення і, зокрема, про місце в ньому такого неординарного явища як "Наше Різдво"