Форум Рідного Міста

Виставляю та продаю товари на e-bay

Demyan - 25-12-2007 у 09:14

Якщо хтось має будь-який непотріб дома, його можна продати на аукціоні. До цього може відноситися:
відкритки, значки, будь-яка воєнна атрибутика, будь-які вироби з дерева, різного роду радіоелектронна апаратура (конденсатори, потенціометри, лампи....)...
одним словом якщо ви наводите порядок і хочете щось викидати, порадьтеся я вам скажу і може вдасться продати.
Ніяких грошей за це платити не треба, товар навіть залишиться у вас. Домовляємося за вашу ціну, якщо дану річ можна продати, я виставляю оплачую всі необхідні внески, коли продаю, приношу вам гроші і забираю товар.

Юрій Сєров - 25-12-2007 у 17:19

Шлеш з України? Якою поштою?

Demyan - 25-12-2007 у 17:25

Варіантів є багато і залежно що відсилати. А також як домовитися з покупцем. Чи потрібна оголошенна цінність на всю вартість, яку суму дати за пересилку.....

Юрій Сєров - 25-12-2007 у 17:31

Цитата:
Чи потрібна оголошенна цінність на всю вартість

Це для страхування чи розмитнення?

А що звідси возить Федекс? чи є ще щось?

Який відсоток успішних доставок?

Demyan - 25-12-2007 у 17:44

Оголошенна цінність - це коли втрачається багаж тобі повернуть ті гроші.
Взагалі ще залежить куди.
Можна скористатися EMS TNT DHL...
Деякі служби дають трек-номер і на сайті ви відслідковуєте відіслану посилку.
Втрат наразі не було.

Лєна Дадукевич - 28-12-2007 у 16:34

О! Коли прийдете за ДВДішками поспілкуємось на цю тему. Деякі не потрібні речі здалось би туди заслати :lol: А ви давно цим займаєтесь? Я в сенсі досвіду...а не кількості зароблених грошей. ;)

Юрій Сєров - 29-12-2007 у 00:36

А скільки коштує пакунок в USA? Підозрюю немало...
Потенційних клієнтів не відлякує велика вартість шиппінгу?
Якщо товар ніхто не купить - це щось коштує?

Tempika - 29-12-2007 у 11:40

...а чи можна через вас щось купити там?... наприклад, смартфон, або щось того ж калібру і вартості?

Demyan - 29-12-2007 у 12:13

1. Щодо вартості шипінгу...це вже треба домовлятися, якщо ви продаєте дорогу річ і дійсно варту уваги...то вартість в 30-50 доларів за доставкуне відлякує нікого.
Якщо товар не продався за це треба буде платити.

2.Лєна, написав в аську, немав можливості вчора, позвоню до вас в неділю домовимся.

3. Доставати можна буде, але цим я займуся не швидше весни. Орієнтовна вартість всього вам обійдеться - помноживши вартість за яку ви купляєте товар в два рази. Якщо виграєте лот за 20 доларів за все заплатите 40 (доставка до вас додому, у разі якщо товар не відповідає тому що було описано- гроші повертаютсья). Це якщо товар не буде підлягати розмитненю.