Форум Рідного Міста

Снопківський парк

JumpingRat - 28-12-2007 у 11:26


Роман Голощук - 28-12-2007 у 11:32

А де він знаходиться?

Чирка Олег - 28-12-2007 у 12:31

наскільки розумію то напевне десь поблизу вул. Снопківської, а це є район трамваю №4 за Стрийським ринком.

Лєна Дадукевич - 28-12-2007 у 16:20

може то той, що знаходиться за вул Кубійовича? Ззаду Труша?

JumpingRat - 28-12-2007 у 17:36

Футбольний стадіон "Україна", це там.

Юрій Сєров - 29-12-2007 у 00:29

Класна знимка

JumpingRat - 29-12-2007 у 18:23

Дякую :)

Nazar - 30-12-2007 у 13:05

Приєднююсь до "класна знимка".
Це зі штативу?

JumpingRat - 31-12-2007 у 11:29

Та де, з рук. Експобрекет на 3 кадри, щоб захопити небо одночасно із деталюванням в тінях. ISO100, f11, 1/20-1/80-1/320, 22mm*1.6. Збірка в HDR, тонування.

Також звідтам

JumpingRat - 31-12-2007 у 11:31



Олесь Дудка - 4-1-2008 у 11:38

Цитата:
Оригінальне повідомлення від JumpingRat


Гарна фотка.
Чи можети Ви, JumpingRat, трішки детельніше розказати як це Ви зробили.
Що таке експобрекет ?
Ви робили три окремих знімків з різною витримкою ?
Що таке збірка в HDR ?

JumpingRat - 4-1-2008 у 14:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олесь Дудка
Що таке експобрекет ?


Це комплект з трьох кадрів, які відрізняються тільки експонуванням, переважно через зміну швидкості затвору (витримка) з певним кроком. Також, деякі камери дозволяють робити брекет по балансу білого або навіть точці фокусування :)

Цитата:
Що таке збірка в HDR ?

HDR = High Dynamic Range, розширений динамічний діапазон. Отримані брекетуванням кадри треба якось поєднати, використовуючи максимум корисної інформації з кожного. Це можно зробити в різний спосіб, я в даному випадку скористався з вбудованого в фотошоп механізму для автоматичного поєднання. Хоча це не є принциповим, те саме можно зробити через нескладну маніпуляцію із шарами і масками.
P.S. маю підозру, що не варто створювати дописувачам зайвий трафік, повторюючі фото в квотації :)

Олесь Дудка - 4-1-2008 у 16:01

Чи можете Ви викласти тут ті три фотки з яких зроблена ця фотографія ?

JumpingRat - 4-1-2008 у 21:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олесь Дудка
Чи можете Ви викласти тут ті три фотки з яких зроблена ця фотографія ?


Вам RAW-и 1:1, або як? :D

Один
Два
Три

Рост - 5-1-2008 у 11:23

Чотири рази пробував подивитись верхнє фото - воно все рівно вантажиться в мене навіть не до половини. Чого б це?

Стосовно описаної технології - вона призначена для фотографування повністю нерухомих об`єктів, якщо необхідно отримати динамічний діапазон завідомо ширший, ніж може забезпечити камера одним кадром.
Тобто, коли є дуже велика різниця між тінями і світлом. Тобто, при одному знімку або будуть пророблені тіні і пересвітлення, або нормальне світло і темрява в тінях. Наприклад, фото інтер`єру кімнати при природньому освітленні, але й щоб пейзаж за вікном був теж якісно промальований.

JumpingRat - 5-1-2008 у 17:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Чотири рази пробував подивитись верхнє фото - воно все рівно вантажиться в мене навіть не до половини. Чого б це?


Можливо якась проблема між провайдером і хостером?
Спробуй тут.

Цитата:
Стосовно описаної технології - вона призначена для фотографування повністю нерухомих об`єктів, якщо необхідно отримати динамічний діапазон завідомо ширший, ніж може забезпечити камера одним кадром.


Саме так. Взимку часто трапляється значна різниця між темними стовбурами дерев, світлим снігом та не надто контрастним, але достатньо світлим небом. Охопити всі ці перепади тонів в одній експозиції - для цифри досить проблематично.

Рост - 5-1-2008 у 23:53

Стягнулася.
Ріжуть очі тіні... Біда з ними по центру фото, десь від середини вверх, а вони вже прихопили за собою і дальню групу дерев. І ще трохи зліва. Не знаю, чи це через фотографування з рук, тобто, кадри виявились не ідентичні, чи десь в цифровій обробці бяка закралася... Потягав трошки курвами, не дуже надається виправитись. Може наслідок неточного співпадіння шарів?

JumpingRat - 6-1-2008 у 07:31

Не знаю, мене така тональність цього фото задовільняє :rolleyes:

Олесь Дудка - 10-1-2008 у 15:50

Цитата:
Оригінальне повідомлення від JumpingRat
Вам RAW-и 1:1, або як? :D

Один
Два
Три


Дякую.
Зібрав Ваші фотографії в HDR і мені сподобалось те шо вийшло:).
Чув що замість того щоб робити експобрикет, можна зробити одну фотографію в raw, а вже потім з неї можна зробити три для збірки в HDR. Як Ви, JumpingRat, вважаєте наскільки цей метод практичний ?

JumpingRat - 10-1-2008 у 22:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олесь Дудка

Чув що замість того щоб робити експобрикет, можна зробити одну фотографію в raw, а вже потім з неї можна зробити три для збірки в HDR. Як Ви, JumpingRat, вважаєте наскільки цей метод практичний ?


Він саме що "практичний": тобто, якщо немає 3-х кадрів з різною експозицією, можно тягнути з одного. При цьому збільшується імовірність отримання артефактів, але в цілому результат теж може вийти непоганий.