Форум Рідного Міста

Меблі в кімнату

Тарас Ільчишин - 4-1-2008 у 15:59

От вирішив собі робити нові меблі в кімнату і не можу визначитись з проектом. Знаю точно, що хочу велику шафу купе, бо тої, що в іншій кімнаті не вистарчає. Також хочу гарну тумбу під телевізор і аудіосистему (правда її ще нема ))). І ще ніяк не можу визначитись з кольором - стіни пофарбовані в оливкрвий колір..

Спочатку думав піти купити, але щось нічого в око не впало. Думав брати з натурального дерева, але ціна кусається. Одним словом я щось хочу і не знаю що хочу ((((

Люда - 4-1-2008 у 17:58

в таких випадках шукають жінку: або з дизайном порадить, або бажання меблюватись відійде, або гроші на меблі зникнуть... ;):lol::sing:

Ярема П. - 4-1-2008 у 19:22

Слухай, Тарасе, що жінка скаже, і зроби навпаки :D

Лєна Дадукевич - 8-2-2008 у 19:27

Тарас Ільчишин , послухати Ярема П. можна, але меблі від цього не з"являться :lol:
А якщо серйозно, то ті люди, що на замовлення меблі роблять і з дизайном і з практичністю порадити можуть. Провірено. ;)

Тарас Ільчишин - 9-2-2008 у 09:32

не сподобалось те, шо порадили! зараз правда часу немаю тим займатись.

Андрій Пелещишин - 9-2-2008 у 09:53

Є ще варіант купити собі пару журналів по дизайну інтерєрів і погортати їх. Зараз таких журналів вистачає.

Тарас Ільчишин - 9-2-2008 у 15:52

я вже остаточно визначився, що буду робити велику шафу купе, на 3 дверки, на всю ширину. визначився з матеріалами, але зараз багато роботи і не встигаю сісти і намалювати собі що я хочу. Ще не знаю чи є в нас такі цоколі на 3м довжиною. Хтось мені казав, що максимально це 2.7м

JumpingRat - 9-2-2008 у 19:59

2.7 - макс. довжина плити. А що таке "цоколь"?