Форум Рідного Міста

Літні канікули довшатимуть

Андрій Пелещишин - 4-1-2008 у 20:46

З наступного навчального року в Львівській політехніці планується розпочати навчання не з перших чисел вересня, а з 20-х (22-го? вересня).
Смисл такий - збільшити студентам літні канікули, давши можливості підзаробити собі на заробітках, взяти участь у наукових конференціях (вересень - місяць конференцій), двійочникам - доздати хвости.
На загальній тривалості навчання це не дасться чути. Буде стиснуто зимовий графік - практично щезнуть зимові післясесійні канікули, залишиться лише різдвяний тиждень. Цілком імовірно, що буде ще два тижні навчання після НР та Різдва.

Враховуючи, що Львівська політехніка часто буває полігоном змін для вищої освіти, не виключаю, що подібний навчальний календар у скорому часі почне впроваджуватися в інших ВНЗ

Роман Голощук - 4-1-2008 у 21:14

Поживемо-побачимо :)

Hanor Narasson - 5-1-2008 у 09:43

Як розказував мій тато, у Львівському університеті до 1939-го навчання починалося взагалі 1 жовтня...:rolleyes:

Юрій Сєров - 9-1-2008 у 15:30

А коли буде закінчуватися весняний семестр?

Андрій Пелещишин - 9-1-2008 у 16:22

Як звичайно - в кінці червня, початку липня.

Тарас Задорожний - 10-1-2008 у 11:02

Ото побував ві Львові, наслухався про Оболонські зміни. Навіть не знаю. Як випускнику Політехніки, модульна система мені близька і рідна, а моментами просто невід"ємна частина навчання. Тому її скасування викликає певний спротив. А от з канікулами... Є два моменти, звиати прийдеться- а це завжди важко. А літом довше - то студенти більше поїздять чи попрацюють. Палка на два кінці

Ореста Тимчишин - 29-3-2008 у 13:23

У сусідній Польщі і, напевно, в цілій Європі літні канікули тривають з початку липня до кінця вересня.
Але зимові канікули є коротшими, державних вихідних НАБАГАТО менше.
Думаю на початку, як і все нове, такі зміни можуть викликати хвилю спротиву, враховуючи "від Романа до Йордана - українське рамадана" і т. д.
А загалом ідея хороша.