Форум Рідного Міста

Де можна купити збірні моделі танків, літаків...

Demyan - 8-1-2008 у 10:51

Памятаю в дитинстві дуже подобалося збирати (клеїти) можельки різних танків, літаків з пласмаси.
А чи продаються вони десь зараз? якщо так то де?

Люда - 8-1-2008 у 11:37

Просто купа, але дорогущі, у дитячих магазинах - що хочеш, були б гроші...

Demyan - 8-1-2008 у 11:45

Я ходив по базарни лоткам з дитячими іграшками ніде не було. Зайду в Антошку подивлюся.
А дорогущі то по скільки?

Люда - 8-1-2008 у 12:18

На лотках навряд чи буде. В Антошці - повинно. І в усяких великих крутих магазинах на кшталт: "Дитячий світ", "Знайка", "Розумна дитина" - нажаль, не знаю, як вони представлені у Львові.
Звичайні паперові - від 30грн і пішло... Тобто, за хорошу модель і 100-200-300 не межа, натомість є і літаки, і танки, і кораблі... Залежно від матеріалів, якості, кількості і ступеню проробки деталей.

Demyan - 8-1-2008 у 12:29

Дякую..піду туди просто відразу не хотів бо знаю що там все дорого шукав на азарі думав може там щось буде...прийдеться іти туди...
Мене цікавлять пласмасові.

Лєна Дадукевич - 8-1-2008 у 15:04

Ой в Антошці такі дикі ціни - жах! Навіть моя 10-ти % знижка не допомогає.
Може краще якісь просто конструктори пошукати?Я сама чого тільки не видумувала з конструкторів. Правда мала не пластмасові, а з металу якогось. І було до фіга різних деталей дрібних. Можна було все прикручувати.

Андрій Пелещишин - 8-1-2008 у 15:11

Я бачив лоток з літаками і гвинтокрилами на радіоринку. Правда, це досить дорогі були вироби - зате працюючі. Тобто то були коструктори, з яких збиралися реально літаючі радіокеровані моделі.

airra - 8-1-2008 у 17:15

На вулиці Шевській поряд з Літерою - музичний магазин. Перший зал диски, а другий моделі.
Є усе. Літаки, танки, залізниці, кораблі, тощо.
Фарби пензлики інструменти...

Сергій Бєляєв - 9-1-2008 у 09:51

Є вулочка між Куліша та пр. Чорновола. Там був такий невеличкий і малопомітний магазинчик спеціалізований з дуже широким вибором.

Demyan - 9-1-2008 у 13:59

Дуже дякую. Буду шукати.
Шукаючи в неті на цю тематику знайшов фірми "Умная бумага" - де без клею ножиць робляться всякі моделі з картону. На фото виглядають гарно.
А реально хтосьбачив щось подібне?

Сергій Бєляєв - 9-1-2008 у 14:39

Щось подібне можна було побачити свого часу у додатку до журналу "Юний технік".

Volodymyr Rybak - 10-1-2008 у 13:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Є вулочка між Куліша та пр. Чорновола. Там був такий невеличкий і малопомітний магазинчик спеціалізований з дуже широким вибором.

Вчора шукав цей магазин, нажаль так і не знайшов! - можна точніше, там таких вуличок 4-ри: якщо рухатися від оперного то на 1-й ДЦ, на 2-й - кінцева тролейбуса 13, а на 3-й і 4-й особливих магазинів нема

Сергій Бєляєв - 10-1-2008 у 14:08

А він як раз неособливий. Майже непомітний. Здається навіть вивіска якась ніяка була. Хіба вже немає його.

Nazar - 10-1-2008 у 14:30

Я бачив магазин з моделюванням (спеціалізований з вигляду) на вуличці за "Магнусом", по якій з Куліша по при в'язницю на Городоцьку виїзжати.

Hanor Narasson - 10-1-2008 у 15:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Volodymyr Rybak
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Є вулочка між Куліша та пр. Чорновола. Там був такий невеличкий і малопомітний магазинчик спеціалізований з дуже широким вибором.

Вчора шукав цей магазин, нажаль так і не знайшов! - можна точніше, там таких вуличок 4-ри: якщо рухатися від оперного то на 1-й ДЦ, на 2-й - кінцева тролейбуса 13, а на 3-й і 4-й особливих магазинів нема


Здається то Медова.... Але якось не пам'ятаю, чи бачив там останнього разу там той магазин. А колись навіть до нього заходив. Попробуйте зайти на гуртівню "Мультисвіт" поруч, на Газовій, хоча там переважно дешевий шмельц.

Volodymyr Rybak - 11-1-2008 у 09:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Я бачив магазин з моделюванням (спеціалізований з вигляду) на вуличці за "Магнусом", по якій з Куліша по при в'язницю на Городоцьку виїзжати.

там колись був і то було давно - пізніше там була вивіска куди вони переїхали, нажаль я не запамятав!

Demyan - 11-1-2008 у 09:50

Бачу тема цікавить людей, я йду в суботу на розвідку..як щось десь знайду відразу напишу. Якщо хтось буде теж мати якусь інфо- пишіть бажано з цінами де що є і т.д.

dr.Trollin - 11-1-2008 у 12:12

угу. цікавить.
зокрема цікавить - чи є у них "малорозмірна" механіка
тяги, моторчики керування, сенсори мо.
то в основнеому може/має бути для "радіокерованих" пристроїв...
а мене цікавить у якості використання у якості складових моделей обладнання, котре ото монтуємо.

Тарас Сокальський - 11-1-2008 у 15:12

Цитата:
тяги, моторчики керування, сенсори мо.
..............................
а мене цікавить у якості використання у якості складових моделей обладнання, котре ото монтуємо.

Якщо в невеликих кількостях і без претензій на фірмовість, то можна наколупати такого добра зі старих відеомагнітофонів/CDплеєрів. Пошукай, хто ремонтом займається і гарно попроси.

Volodymyr Rybak - 11-1-2008 у 15:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від dr.Trollin
угу. цікавить.
зокрема цікавить - чи є у них "малорозмірна" механіка
тяги, моторчики керування, сенсори мо.
то в основнеому може/має бути для "радіокерованих" пристроїв...
а мене цікавить у якості використання у якості складових моделей обладнання, котре ото монтуємо.

або ще один варіант! у львові є декілька кантор які поставкою радіодеталей із каталогів (типу Elfa) займаються - гадаю там є щось цікаве!

Demyan - 21-1-2008 у 10:37

Знайшов. На шпитальній - ціни дуже дорогі в середньому 150 грн.
http://www.modeli.com.ua - дешево! і вибір великий! і ходити ніде не треба:)

Роман Голощук - 10-2-2008 у 11:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
А він як раз неособливий. Майже непомітний. Здається навіть вивіска якась ніяка була. Хіба вже немає його.


Якщо ще когось цікавить - знайшов рекламу в газеті:
Масштабні моделі з пластику - вул. Куліша 21, тел. 80973026532