Форум Рідного Міста

Допоможіть з вибором приміщення для організації весілля

Тарас Ільчишин - 11-1-2008 у 12:28

Шукаю приміщення, щоб відсвяткувати весілля. НЕ можу найти таке, щоб дійсно сподобалось і щоб ціна не так дуже кусалась. Хотілось би щось цікаве в українському стилі. Бажано на 2 зали, щоб в одному пили, а в іншому танцювали)). Розказуйте хто де був і де сподобалсь. Орієнтовно шукаю на вересень.

Тарас Задорожний - 11-1-2008 у 12:49

Ми гуляли в кормушці Політеху. Там ніякого українського стилю, зате є 2 зали. Точніше навіть не 2. лише на першому поверсі, де кафе, є великий зал (трохи совковий) і малий, т.зв. фуршетний, з новим ремонтом, фонтанчиком і !кондиціонером. Ціни нормальні. Краще витратити більше грошей на якусь декораційну хвірму ніж на який супер-друпер зал. До речі, - готують там дуже смачно

Юрій Сєров - 11-1-2008 у 13:05

Якщо не дуже багато людей, то є "Золотий вепр" на Дорошенка, вгорі.

Demyan - 11-1-2008 у 13:07

На скільки людей? і який всетаки бажаний розрахунок на чоловіка??

Роман Голощук - 11-1-2008 у 13:14

Ще я два зали "Вертеп" та "Вертеп-2" на Чорновола.

Demyan - 11-1-2008 у 13:27

Та залів є ціла купа і ресторанів: Діва, Від А до Я, Шекспір, на Патона в технікумі, Глина наварія", "В олени", Колибі, "Екран", Еліт, на Високому замку багато пропозицій недалеко від міста....

Моя порада для конкретизації хоча б сказати кількість людей, та максимум суми, інакше це всеодно що спитати "Шукаю машину, скажіть яку краще"...:)

Лєна Дадукевич - 11-1-2008 у 14:44

Ґєніальна ідея - ресторанчик в Олеському замку. І не дорого, і смачно, і 2 зали, і в українському стилі, та ще і в старовинному дусі. "Гридниця" називається. Сайт їх є в інеті - можна меню подивитись, може щось і інше замовити.
Бо ті всі Колиби, Глинні Наварії, Шекспіри, 7 поросят, то дуже вже дорого. Особливо як велика компанія - то не реальна ціна взагальному виходить.

Тарас Ільчишин - 11-1-2008 у 17:27

людей приблизно 80. Розрахунок - десь до 200грн. Наразі найбільше сподобалась Гуцульська гражда.

Ярема П. - 11-1-2008 у 19:35

http://www.sviatoslav.com.ua/ - то то про що я казав (останнє оновлення 10.12.2007):

ЦІНИ НА СВЯТКУВАННЯ ВЕСІЛЬ,ВИПУСКНИХ БАЛІВ,НОВОГО РОКУ Є НАЙНИЖЧИМИ У ЛЬВОВІ! (Весілля - від 120 грн. з персони)
Риба по-монастирськи (в горщику) 300 г.
(картопля,філе риби,гриби,помідори,сир твердий,соус) - 13,00 грн.
Картопля пікантна (в горщечку) 350 г.
(картопля,шпондер,квашені огірки,маслини,каррі) - 9,20 грн.
Закарпатський делікатес (в горщечку) 300 г.
(Свинина,картопля,цибуля,печериці,квашені огірки,яйця,сметана,твердий сир) - 16,00 грн.
Горщечок "Смакота" 350 г.
(Картопля,гриби,свинина,соус) - 14,00 грн.
Свинина запечена "Фантазія" 100 г.
(Свинна відбивна,печериця,цибуля,горіхи,сир твердий,майонез) - 15,60 грн.
Ребра "Медок" 100 г.
(Свинні ребра,мед,соєвий соус) - 17,00 грн.

Тарас Гулка - 11-1-2008 у 22:22

О! Святосла - це просто супер. 1,5 роки тому був там в колеги на весіллі. Від вражень не відійшов до сьогодні :) В ресторані на 2 поверсі пили, на вулиці на танцмайданчику гуляли. Гостів на ранок не могли розігнати :)

І, до речі, про Гуцульську Гражду. Був і там, правда не на весіллі, але сподобалось. Приємна обстановка, гарна кухня, гарна обслуга.

Лєна Дадукевич - 13-1-2008 у 19:59

А де ця Гуцульська Гражда?

Тарас Ільчишин - 13-1-2008 у 20:39

Це на Володимира Великого, відразу за видавництвом Вільна Україна. Зупинився саме на ній - вже й завдаток за зал внесли )

Павло Жежнич - 14-1-2008 у 22:51

Я натрапив на цікавий історичний документ на тему святкування весіль.

"...Коли хтось захоче святкувати чи відзначити шлюб, повинен мати 16 гостей і чотири страви, а не більше, і двох жартунів, а не більше, під загрозою штрафу чотирьох гривен."

УХВАЛА РАДИ МІСТА ЛЬВОВА ПРО ПОРЯДОК СВЯТКУВАННЯ ВЕСІЛЬ ГОРОДЯНАМИ від 1353 р.

Якщо б весілля організовувалося відповідно до цієї ухвали, то проблем з приміщенням не повинно було б бути:).