Форум Рідного Міста

Ощадбанк приймає платежі за комунпослуги в цьому місяці?

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 15:56

Сьогодні проходив повз ощадкасу - жахлива черга.
Питання - заплатити квартплату і інші послуги можна чи треба стояти в тій черзі?
Якщо так, то проплата в цьому місяці буде мінімальна

Тарас Задорожний - 14-1-2008 у 16:50

Для того щоб заплатити за телефон у минулий четвер я потратив хвилин 15... Тобто була ця черга за виплатами, але всі лише реєструвались, а каси працювали в нормальному режимі. Тому думаю, що ті, хто захочуть - заплатять

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 17:03

але ж вже почали видавати й гроші...

Андрій Пелещишин - 14-1-2008 у 19:43

Казали по новинах, що видача грошей буде по понеділках-вівторках-середах, а решту днів (четвер-субота) ощадбанк обслуговуватиме звичайних клієнтів.

Юрій Сєров - 17-1-2008 у 21:53

Мав нині "щастя" оплачувати послуги ВВІРу. Черги в ощадкасах жахливі. Працівники на нервах.
Понеділок-середа - виплата заощаджень, четвер-субота - реєстрація "тисячників".
Щоб заплатити за комунпослуги треба вистояти майже годину.
Думаю, треба виділити окремі дні для оплати комунпослуг, бо будуть серйозні заборгованості.

Рост - 17-1-2008 у 21:59

А я, відкриваючи новий картковий рахунок в банку Львів, трусив їх на предмет оплати комун.послуг. Казали, що вони незабаром куплять необхідне обладнання і через НСМЕП ( http://www.nsmep.com/ ) можна буде робити ці платежі. Радує.

Hanor Narasson - 17-1-2008 у 22:42

А що, на Ощадбанку "світ клином зійшовся"? :rolleyes:

За телефон - краще платити в Укртелекомі (і то взагалі завжди).
ВВІР (і інше держмито) - в будь-якому банку (єдино, що треба знати, де поменше коштує послуга банку, бо в Авалі - 6 грн! :mad:, причому ще й дуже тупорило, бо навіть на Авалівські рахунки :mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad::mad: ) Для власників кредитних карт Приватбанку (але тільки кредитних, не "зряплатних") - комісія 2 грн за платіж, якщо гроші вносяться готівкою і безкоштовно, якщо списуються з картрахунку (після чого, "не відходячи від каси" :lol: можна внести готівку на той же картрахунок).

В деяких містах ПІБ і УкрСоцБанк також не беруть комісії за "комуналку". В ПравексБанку комісія за кожний платіж - 1%, але не менше 1 грн.

Юрій Сєров - 17-1-2008 у 22:54

Не знаю чи зійшовся. Але у ВВІРі на власні вуха чув вимогу платити в ощадкасі, крім мешканців інших міст, яким чомусь треба було користуватися Приватбанком?
Не знаю чи це 100% правда, за що чув, за те продаю.
Відносно інших банків - мені ощадбанк по-дорозі, а іншими ніколи не цікавився. Бачу, що варто поцікавитися.

Hanor Narasson - 17-1-2008 у 23:17

ОВІР нехай іде "в еротичну подорож":baddevil:, ця вимога є незаконна.

Єдине, щоб заплатити, треба чітко знати:

1. Код ЄДРПОУ і назву бенефіціанта.
2. Його рахунок і МФО банку, в якому той рахунок відкрито. (Держказначейство Льв. обл- 825014)
3. Вміти правильно сформулювати "за що платіж", наприклад "за спожиту Юрієм Сєровим в грудні 2007р за адресою .... електроенергію згідно рахунку №... від .... поч.показник-кінц.показник, піьги такі-то" і прослідкувати, щоб операціоніст це все вірно набрав.


upd "згідно рахунку №... від ....@ та виправив МФО (дякую, Росте)

Рост - 18-1-2008 у 01:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
(Держказначейство Льв. обл- 829014)

ГУДК у Льв.обл. - 825014

Руслан Кравець - 18-1-2008 у 11:09

Комунальні послуги можна оплачувати ще й на пошті.

marco - 18-1-2008 у 11:58

Приватбанк для оплати на рахунок юр. особи в тому ж Приватбанку бере 20 (!) грн. за послуги :mad: якщо немаєш їхньої кредитки (зарплатна не рахується). Або гвалтує на оформлення кредитки з дурнуватими умовами...

Тому квитанції за стоянку звичайно оплачую в Ощадкасі - там послуга 1,5% від суми. Але в цьому місяці ще не робив спроб пробитися :-)

Хоча нині на Руській бачив що черга до дверей Ощадбанку стоїть, але двері не блокує. Тобто кому в інші віконечка - собі заходять і виходять.

Hanor Narasson - 18-1-2008 у 12:59

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Приватбанк для оплати на рахунок юр. особи в тому ж Приватбанку бере 20 (!) грн. за послуги :mad: якщо немаєш їхньої кредитки (зарплатна не рахується). Або гвалтує на оформлення кредитки з дурнуватими умовами...


Так давно пора мати їх кредитку... :lol: На початку умови і не були дурнуваті... А що саме на Вашу думку "дурнувате"?

marco - 18-1-2008 у 18:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Так давно пора мати їх кредитку... :lol:


Маю досить кредиток і не потребую їхньої (ну не люблю я цього банку) :baddevil:
На сім'ю мою є вже 5 чи 6 карточок ПБ - зарплатних і пенсійних, але вони хочуть втулити ще кредитку якусь... По примусовому "окартковуванні" населення ПБ давно вже в лідерах :lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
На початку умови і не були дурнуваті... А що саме на Вашу думку "дурнувате"?


Був я погодився давніше щоб не мати проблем на оформлення такої картки (щоб рахунки оплачувати). Дали мені заповнити величезний бланк на обидві сторони. Кажу - я у вас в базі ж є, зі всіма потрохами, нащо ще раз то саме? Ні, - треба заповнити. Добре, заповнюю...
Як дійшов до полів: кількість присадібних ділянок, наявність авто, нерухомості, активів, місце праці дружини, батьків - питаю я для чого це все??? Я ж не податкову декларацію заповнюю... Зі скрипом погодилися що паспортних даних, інд. коду і адреси мало б вистарчити...

Потім дєвочкі мені кажуть що знимку(!!!) треба зробити :D
Але можна тут в них на місці... Питаю скану знимки в паспорті не досить, я ж не Visa platinum виробляю... Вломав щоб зробили для мене якнайпростішу картку, без знимки....

Тоді дали мені ознайомитись з умовами і підписати. Але документ чомусь виявився російською :o Кажу: я слабо володію російською, дайте мені переклад :mad: - А нема в нас, відповіли, ми внутрішній документообіг з Дніпропетровськом російською ведем. Ну внутрішній най би собі хоч китайською вели, а це зовнішній документ для клієнта. Одним словом розказав начальниці відділення все що думаю... обіцяла перекласти. Але я більше туда не ходив, як хто буде на Гуцульській - збадайте як в них там з перекладами ;)

Стосовно умов, було там пару моментів які насторожували, всього вже не пам'ятаю. То що збереглося в пам'яті:
- якщо нема руху коштів протягом 3х (здається) місяців - штраф 30 грн.
- овердрафт - теж якісь драконівські проценти
- відсоток за позитивний баланс на рахунку 0%

Одним словом, як ви певно зрозуміли, клієнта вони втратили назавжди :sing:

Лєна Дадукевич - 18-1-2008 у 18:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Казали по новинах, що видача грошей буде по понеділках-вівторках-середах, а решту днів (четвер-субота) ощадбанк обслуговуватиме звичайних клієнтів.

Казяли-мазяли... Спробувала сьогодні прорватись в Ощадбанк заплатити за світло - ага, вже!..
Такі дикі черги - і не тільки за вкладами! Жах!:(

Hanor Narasson - 18-1-2008 у 22:04

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Так давно пора мати їх кредитку... :lol:


Маю досить кредиток і не потребую їхньої (ну не люблю я цього банку) :baddevil:
На сім'ю мою є вже 5 чи 6 карточок ПБ - зарплатних і пенсійних, але вони хочуть втулити ще кредитку якусь... По примусовому "окартковуванні" населення ПБ давно вже в лідерах :lol:



Не зрозумiв: маєте кредитки інших банків, чи маєте просто багато "пластика" від ПБ? Хоча "ітс нот май бізнес...":rolleyes:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco


Як дійшов до полів: кількість присадібних ділянок, наявність авто, нерухомості, активів, місце праці дружини, батьків - питаю я для чого це все??? Я ж не податкову декларацію заповнюю... Зі скрипом погодилися що паспортних даних, інд. коду і адреси мало б вистарчити...



Якщо присадибна ділянка пару гектарів, а сама садиба на Липках (ті, які Печерські), то пропонують не просту Візу класик, і тим більше не дурну "Кредитку", а щось посолідніше... Хоча ясно, що "з нуля" "Візу Інфініті" навряд чи запропонують.:lol:

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco


Потім дєвочкі мені кажуть що знимку(!!!) треба зробити :D
Але можна тут в них на місці... Питаю скану знимки в паспорті не досить, я ж не Visa platinum виробляю... Вломав щоб зробили для мене якнайпростішу картку, без знимки....



Скан знимки з паспорту має погану якість. Знимкування зводиться до того, що перед вами на стойку ставлять відеокамеру і знимкують. Остаточно, колєзі знимок "вирізали" із великої фотокартки, де він в колі друзів, просто треба, щоб було "ан фас" і площа "морди лиця" трохи більша, ніж у паспорті. А дєвучки хотіли, як краще... Картка з фото знімає багато проблем, аж геть до того, що можна показати міліції замість докменту (моєї "Візи Ґолд" їм вистарчило)

Богдана Курилюк - 19-1-2008 у 22:53

Щось я таке чула, що заощадження на книжках можна використати як погашення кредитів на товари вітчизняного виробництва. Зокрема чула що можна взяти собі машину (рідненьку - вітчизняну) в кредит і погасити цей кредит своїми збереженнями.... Виникає питання - на які ж машини це поширюється? На Таврії і Ланоси, чи як? :( Хто щось таке чув напишіть...

marco - 20-1-2008 у 16:03

2 Hanor Narasson:
Кредитки/дебетки маю інших банків.
Вся справа в тому, що ПБ нав'язував мені свій сервіс для того, щоб я міг зекономити 20 грн., які вони ж з мене намагались зняти додатково.
Я погодився, і якби вони це оформили за 5 хв. "без шума і пилі" - ну то мали б ще +1 карткового клієнта. А так не мають, а я маю упередження щодо ПБ.
Але це вже офтоп.

Hanor Narasson - 20-1-2008 у 20:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від marco
2 Hanor Narasson:
Кредитки/дебетки маю інших банків.

Гммм... :rolleyes:А чому ж Ви до Привату платити пішли, а не до того банку, де у Вас кредитка?.. :rolleyes: :lol:

marco - 21-1-2008 у 13:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Гммм... :rolleyes:А чому ж Ви до Привату платити пішли, а не до того банку, де у Вас кредитка?.. :rolleyes: :lol:


Дурна розмова....
Бо кредитки валютні (крім дебетки зарплатної ПБ яка ПБ чомусь не влаштовує), а мені треба було оплатити 120 грн на рахунок фірми в ПБ, а ПБ був по-дорозі і 120 грн. в кишені ;), до тогож в фірми була якась там "угода на обслуговування" з цим відділенням ПБ, тому рекомендували оплатити там.