Форум Рідного Міста

Чи є карти доріг міст України з дорожними знаками?

Андрій Пелещишин - 20-1-2008 у 12:06

Цікаве питання.
Чи є десь карти міст України (зокрема Львова) де би були вказані дорожні знаки? Звичайно, в ідеалі такі карти мали б бути електронними.

Тарас Задорожний - 21-1-2008 у 10:22

Ой, дуже сумніваюсь. В нас знаки ростуть як гриби після дощу... Тому не думаю, що хтось їх наносить на карту

Андрій Пелещишин - 21-1-2008 у 20:30

Ну я мав на увазі лише ті знаки, які визначають можливий маршут (типу заборони проїзду і тп). А я думаю, що їх міняють досить рідко.

Hanor Narasson - 21-1-2008 у 21:04

п. Андрію, Вам потрібні "шашечки, или ехать"? В сенсі знаки, чи маршрут? Бо якщо маршрут, то Гугль Земля прокладає маршрут цілком нормально і автоматично.

Павло Жежнич - 22-1-2008 у 21:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Ой, дуже сумніваюсь. В нас знаки ростуть як гриби після дощу... Тому не думаю, що хтось їх наносить на карту

А гриби після дощу грибники збирають, а дорожні в нас часто зникають: хтось зробить собі лопату для відгортання снігу, хтось дашок для комена, хтось ще для чогось. Тому якби їх і наносили на якусь карту, то ця карта не відповідала б дійсності, бо знаків вже давно нема!

Andreas - 22-1-2008 у 21:35

Для ТОМ-ТОМ навігатора є, точніше, були. На сайті 4pda.ru були посилання на рапідшару, пошукайте, кому цікаво. Ну і, звісно, коли є КПК з томтомом...

Андрій Пелещишин - 22-1-2008 у 21:42

Цитата:
п. Андрію, Вам потрібні "шашечки, или ехать"? В сенсі знаки, чи маршрут? Бо якщо маршрут, то Гугль Земля прокладає маршрут цілком нормально і автоматично.

Що, і односторонній рух по вул. Карпінського у Львові тоже врахує при прокладці маршруту?
Взагалі, цікаво, я не дуже бачу як Google Earth прокладає маршрут.

Ярема П. - 22-1-2008 у 22:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Бо якщо маршрут, то Гугль Земля прокладає маршрут цілком нормально і автоматично.


Ну я б міг тому заперечити, їхня прокладка маршруту далека від ідеалу. Кілька разів він мене вів невідомими шляхами.

Юрій Сєров - 23-1-2008 у 00:07

Спробував і я собі прокладати шлях в Ерзі. З летовища в центр. Запропонований варіант:проїхати навколо Львова і несподівано закічити подорож на Галицькому перехресті. Центр Львова воно взагалі "не хаває".

Hanor Narasson - 23-1-2008 у 10:47

В гугль-ерс (чи то пак в гугль-мапс), як я зрозумів, закладена ідея транзитного проїзду через міста. Можливо, якщо це початок або кінець маршруту, то "доведе до точки". В Європі доводить... :rolleyes:

Відносно невідомих шляхів, то прошу уточнити: невідомими Вам, чи неправильними?