Форум Рідного Міста

Шукаю пісні!

Ярослав Нікітін - 23-1-2008 у 15:29

Пропозиція: усі "пошукові" дискусії об'єднати ось у цьому розділі :rolleyes: Адже гуртом і чорта легше знайти! :baddevil:

Отже, тут будемо запитувати і відповідати на приблизно таке:

1) Де взяти певну пісню (альбом) певного співака (гурту)?
2) Хто співає і як називається пісня зі словами "........"?
3) Що це за твір? - Слів, автора та виконавця, на жаль, не пам'ятаю, мотивчик приблизно такий "...ля-ля..."? :saint:

І тому подібне... Ну, щодо п. 3, це, звісно жарт (хоча можна наспівати і викласти файлик десь у мережі, а тут подати лінк, та це буде приблизно як "Рабінович по телефону" :sing: ), а от щодо перших двох - шанси для "шукачів" непогані, особиво якщо робити все це централізовано :cool:

P.S. На започаткування цієї гілки форуму мене наштовхнули, зокрема, безрезультатні пошуки пісень, що звучали свого часу на радіо "Промінь" і які досі мені так і не вдалося ідентифікувати. :(

Юрій Сєров - 23-1-2008 у 15:35

І яку саме пісню ви шукаєте?

Ярослав Нікітін - 23-1-2008 у 15:46

Отже, шукаю лінки на:

1) Тарас Петриненко "Там, за обрієм" (перший варіант)
2) Віктор Морозов - альбом "Скриня"
3) Анжела Вербицька - усі пісні та альбоми
4) Ольга Нека - пісня "Біла мелодія"
5) Лілія Безугла (?) - "Зіронька" (?) (тема є на форумі ;) )

Ярослав Нікітін - 23-1-2008 у 15:55

Хто виконує пісню "Різдво" на слова Степана Галябарди?

"Різдво. Зірок крижинки на ялинці,
Вже батько дідуха приніс до хати.
І я беру торбинку на гостинці,
Душа бринить — іду колядувати.

Дивная новина:
Нині діва сина
Породила в Віфлеємі —
Марія єдина."

Ярослав Нікітін - 23-1-2008 у 16:00

Пісня "Мамо". Шукаю автора і виконавця.

"Мамо, чуєш як кожну ніч
Там, за вікном шумить смерека?
Мамо, то я, надія твоя.
До тебе долаю дорогу далеку"
....................................
"І коли на зорі
Ми до вас, матері
Двері рідної оселі прочиняєм
Із безсонних ночей
Світло ваших очей
..................................."

Звучала в хітпараді "12-2" на Промені. Дуже гарна, майже хард-рокова балада :)

Ярослав Нікітін - 23-1-2008 у 16:18

... Записи гурту "Анейрос", зокрема пісню "Сон". Звертався навіть до хлопців з "Хвилю тримай" (екс-учасники "Анейросу"). Залишається надія, що хтось на касетку писав і оцифрує :)
............. гурту "Лівий берег" (Прилуки), друге місце на ЧР-91

Максим Стюфляєв - 23-1-2008 у 16:18

Ярославе, щодо пісень, які звучали у "12-2", звісно, Вам треба звертатися до Ольги Смоляр, адже вона працює на "Промені"! Напишіть Олі, які саме пісні Вас цікавлять і, якщо вона знає, думаю, відповість.

Ярослав Нікітін - 23-1-2008 у 16:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Вам треба звертатися до Ольги Смоляр, адже вона працює на "Промені"!


А писати на її e-mail (де дістати??), чи тут на форумі, в розділі "Радіо "ПРОМІНЬ"? ;)

Максим Стюфляєв - 23-1-2008 у 16:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярослав Нікітін
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Вам треба звертатися до Ольги Смоляр, адже вона працює на "Промені"!


А писати на її e-mail (де дістати??), чи тут на форумі, в розділі "Радіо "ПРОМІНЬ"? ;)
Як Вам зручніше! Звісно, краще на форумі, привселюдно;) Мейл Ольги Смоляр є у її профілі прямо на цьому форумі. Але, повторюю, я хотів би, щоб Ви писали тут.

Тарас Сокальський - 23-1-2008 у 16:54

Біла мелодія десь на касетці валяється -- без початку і в жахливій якості (трансляція в релейці змішувалася з відеосигналом:mad: ). Давно збираюся реанімувати якийсь мафон і оцифрувати свої завали, може нарешті цього року прийде натхнення :rolleyes:

пс. До речі, нічого не маючи проти існування даної теми на РідМісті, нагадаю про
http://mp3forum.com.ua/showforum15.html,
зокрема, там мелькала Ольга Нека власною персоною :rolleyes:
http://mp3forum.com.ua/showtopic46880st0.html

ппс. Оля Смоляр, звичайно, може щось стареньке-гарненьке-цікавеньке пошукати, але не факт, що:
а) воно збереглося
б) в Олі буде на то час
Втім, спробувати можна (маю невеличкий досвід) ;)

Dmy - 23-1-2008 у 18:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
ппс. Оля Смоляр, звичайно, може щось стареньке-гарненьке-цікавеньке пошукати, але не факт, що:
...
б) в Олі буде на то час
Так отож! Тіпа, Олі вже настільки нема чого робити, що вона, бідаха, мається, все гадає, де б іще чого пошукати в архівах хіт-параду 12-2.

Може, тоді вже прямо на Сашка Єфімова виходити, якось?

Odarka - 23-1-2008 у 18:10

http://www.mo-productions.com/index.html - ось сайт і всі альбоми Віктора Морозова

Ярослав Нікітін - 23-1-2008 у 18:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський
щось стареньке-гарненьке-цікавеньке пошукати, але не факт, що... воно збереглося


Щодо Олі, - то вже як вона сама вирішить.
А що могло не зберегтися, то є дуже сумно :( Не скажу, що раніше і сніг був біліший, а тепер все новеньке-поганеньке... Але як можна було відправити у небуття цілу епоху початку 90-х, маю на увазі творчість "малих отих", хто не вибився у гранди. Тай сучасні метри часом не дуже дбайливо до своєї ранньої творчості ставляться (бувало, й вийдеш на "першоджерело", а "воно"(він/вона) пише, що записи десь там поділися)... :(

Максим Стюфляєв - 23-1-2008 у 18:50

Про "Промінь" 90-х так часто із захопленням розповідають... На жаль, я тоді був ще малявкою і УР-2 почав слухати пізніше- у 2002 році, коли він був уже... дещо не той. Цікаво, може в інеті є якийсь сайт, на якому можна послухати бодай окремі записи старих програм? Було б дуже цікаво послухати!

Dmy - 23-1-2008 у 18:52

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
http://www.mo-productions.com/index.html - ось сайт і всі альбоми Віктора Морозова
Скажімо так: "Дале-еко не всі" :(

Nazar - 24-1-2008 у 09:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярослав Нікітін
... Записи гурту "Анейрос", зокрема пісню "Сон". Звертався навіть до хлопців з "Хвилю тримай" (екс-учасники "Анейросу"). Залишається надія, що хтось на касетку писав і оцифрує :)
............. гурту "Лівий берег" (Прилуки), друге місце на ЧР-91


В мене десь касетка має бути з їхніми демками. Альбому записано не було, це я пам'ятаю, а от на мінідиску в нас було (хоча тоді для мене оті диски космосом вважалися, а пройшло всього 12 років).
Якщо знайду її, то оцифрую.

Odarka - 24-1-2008 у 11:55

Ой, і мені потрібно познаходити купу касет і пооцифровувати, а то пропадуть:((

Юрась Кириченко - 25-1-2008 у 07:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Сокальський

зокрема, там мелькала Ольга Нека власною персоною :rolleyes:
http://mp3forum.com.ua/showtopic46880st0.html


це та що повідомлень - 2 :)

Юрась Кириченко - 25-1-2008 у 07:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Про "Промінь" 90-х так часто із захопленням розповідають...


Я тоді був не зовсім мальок, тож дещо памятаю, хоч і слабенько. Зокрема заставку до "Гарячий кампот", заставку чи не до УРНР в якій звучала мелодія Сестрички Віки. Доречі, треба буде запитати в "декого" :)
Спогади давні і приємні, як щасливе дитинство в Радянські Україні :)

Nazar - 25-1-2008 у 10:04

Вчора поверхово оглянув сховище касет і не виявив Анейросу :(
Ще є величезний мішок для сміття на 90л. з касетами на горищі, але не обіцяю, коли до нього доберусь. Зате виявив з 20 касет, які писались з Ініціативи. Серед них 9 касет з програмою "Ексклюзив" Ю. Шаріфова (нью-ейдж, етно, ворлд, ло-фі, лаунж, даунтемпо, целтік, електро-п'єси). Треба буде якось то все перекинути на хард.

Дмитро Аусянікоу - 25-1-2008 у 23:40

Мені подобається ця тема. Мабуть тому що багато слухав програму "12-2", записував на магнітофон у нічному радіоефірі міста Москви, потім вранці слухав, коли їхав на роботу. Пісні та авторів записував у книжечку, узнав багато нових талановитих імен...
Щодо пісні Тараса Петриненка, то вона у мене є, але вважаю, що це не перша версія. Тут, звичайно, повинен прослухати знавець.

Максим Стюфляєв - 26-1-2008 у 08:26

Дмитре Аусянікоу, я давно хотів Вас спитати, але все забуваю. Яким чином Ви ловите "Промінь" у Москві?! Певно, використовуєте якусь спеціальну техніку? Я ось у Луганську живу, а "Промінь" упіймати не можу, навіть після увімкнення низки передавачів на середніх хвилях.:(

Юрась Кириченко - 27-1-2008 у 14:34

Постав супервеличезну антену і будеш на сх та дх ловити увесь світ

Максим Стюфляєв - 27-1-2008 у 21:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Постав супервеличезну антену і будеш на сх та дх ловити увесь світ
"Супервеличезну"- це яких розмірів конкретно? І як таку антену прилаштувати до компактного приймача? Ти пробував? До речі, від 1 січня "Промінь" у Вінниці знову можна слухати на СХ. Пробував упіймати? Як чутність?

Ярослав Нікітін - 28-1-2008 у 10:15

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Дмитро Аусянікоу
Пісні та авторів записував у книжечку, узнав багато нових талановитих імен...

Який ти молодець! А я не зважав на те, що пам'ять псується з віком, і не додумався так робити, а тепер от маю - пурхають у голові привиди мелодій, а "оживити" їх не знаю як :rolleyes: .
Мабуть, таки треба буде зайнятися спеціяльним сайтом, нехай дизайном він спочатку не буде набагато гарніший за відому бібліотеку Машкова, потім поступово можна облагородити. Яку б назву от тільки дати йому? Відразу чомусь на думку приходять усілякі рослини. РУТУ відкидаємо, бо фестиваль :), ЧЕРЕМШИНУ.орг.уа теж маємо :) ЄВШАН.... теж ні, - ми ж не про Родіну, а про музику, як казав Юркеш :)) . То мо' - NEZABUDKA ? Попсово якось :sing: ... Хто має варіанти? :cool:

Максим Стюфляєв - 30-1-2008 у 09:19

Ярославе, на форумі "Домівка" також є тема, подібна до цієї http://www.domivka.net/forum/showthread.php?t=3239 Той форум загалом активніший, тож, якщо хочите, зверніться ще там. Хоча, з іншого боку, шанувальників "Променя" тут більше, ніж там. Такий висновок можна зробити хоча б порівнявши активність обговорення програм Ольги Смоляр.;)

Юрась Кириченко - 9-2-2008 у 00:40

До Ярослава Нікітіна
«На вас уся надія» - то не правда. Людьми з цього форуму не закінчується коло зацікавлених (обраних- якщо тобі подоб «Матриця» )
Заглянь на гілку http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=4565 – з якого ресурсу можна найоперативніше черпати музичні новини, хоча ти її напевно бачив.
http://www.odtrk.if.ua/ - отут в розділі фонотека є багато «екзотичних» та рідкісних пісень, але радіокомпанії їх тобі просто так не віддасть (як в мультику Простоквашіно), проте можна подивитися з якого альбому пісня, як називається, хто автор.
http://nashe.com.ua/ - отут багато текстів пісень і можна шукати по уривку тексту

Навіяне Ярославом. Хоча, трохи і не по темі.

Юрась Кириченко - 9-2-2008 у 00:51

Меломанам, ентузіастам, колекціонерам, музикознавцям, фольклористам, небайдужим, та просто дивним людям присвячується цей опус.


А чи знаєте ви, мої друзі, що Україна посідає перше місце у світі за кількістю ЗАПИСАНИХ народних пісень – це я чув по якомусь радіво (як ще можна стверджувати, якщо немає ні каталогу, ні реєстру). І це незважаючи на те, що державна політикою тут і не пахне. Якщо культура в Україні розвивається, то скоріше всупереч, а не завдяки. А ще є сусідні держави, які дивляться на розвиток медійного ринку у нас і тішуться. В Польщі, наприклад, існує іституція, що збирає, записує, систематизує, видає, популяризує, якій на це виділяються великі кошти (навіть, якщо порівнювати з її західними сусідами). В великих розвинених державах старі народні пісні вмерли, вони лишилися (кому повезло) записані і, можливо, в сучасних інтерпритаціях. Кримчаків били козаки, Катерина, Сталін. Де наш кримсько-татарський мелос, він не зберігся навіть в чарівних Кримських горах, тільки почасти залишились назви топонімів. З українськими піснями ситуація краща, але руки і голову є до чого прикладати.

Січнева теза від Юрка Кириченко: українцям – пісню.
- кожна пісня українського виконавця на будь-якій мові
- кожна пісня українською мовою
- кожна пісня , що будь-коли була наспівана, написана, записана в Україні (УРСР, УНР, «Малоросії», гетьманщині, Київській Русі…)
повинна бути збережена в найкращому можливому стані.

Для цього створити … фінансувати… залучити інститути… організації… фахівців… вільний доступ… відповідальність покласти…

Колись, надіюсь, таке станеться. А покищо – слава рукам, що пахнуть хлібом, або ріспєкт і поважуха дивним людям.

Рост - 9-2-2008 у 00:55

О, а я все шукаю "Вікенд до Калуша" Очеретяного Кварку, але не той, що на кожному фтп лежить, покусаний, ні, пожертий мп3, а хоч в якійсь трохи терпимій якості. Не попадався кому?

ПС. Я тут відкрив для себе Граціелу Сузану. Не скажу, що усі пісні, але деякі беруть за душу, чи за що там... Є в мене її один диск в дуже хорошій якості. Якщо кому цікаво.

Юрій Сєров - 9-2-2008 у 01:20

Згадав і я одну пісеньку, яку може хтось з Вас чув. Шансів мало, але все ж таки.
Чув давненько на затертій касетівці, співає хор(?). Пісня про Надвірну (є таке містечко в Івано-Франківській области).
Там є слова, наскільки пригадую "Наша Надвірна сяє вогнями".
Буду вдячний, якщо хтось щось підкаже.

Ярослав Нікітін - 13-2-2008 у 10:44

Під ясним шатром небес,
поміж тихих сонних плес,
Човен плив у край чудес.

А в тім човні малюки
наслухали залюбки,
Як казали їм казки...

Це Пікардійська Терція, "Колискова для Аліси".
Але - спершу була пісня на ці ж самі слова, однак інша музика. Звучала у 12-2, єдине що пам'ятається - гурт начебто кіровоградський і записано на місцевій студії
"Елема".
P.S. А мелодія гарна ж була, на мій смак - краща за варіант ПТ, нехай вже дарує мені пан Якимець ;)