Форум Рідного Міста

Найкращий телеканал:ваша думка

Юлія Гребеньовська - 25-1-2008 у 18:34

Із телеканалу "1+1" спочатку звільнився Костянтин Грубич,потім Ольга Кашпор.Тепер вони на "Інтері".Неліпа перейшов зі державною лотереєю.Причини невідомі.Такий "обмін" відбувається часто.Якби вам пропонували попрацювати на одному із телеканалів,який ви б обрали?

Максим Стюфляєв - 25-1-2008 у 19:02

Немає в Україні нормальних телеканалів. Гидота одна!:baddevil: Я кажу так не тому, що якийсь принципово ворожий до ТБ. Просто майже відсутні програми, які мене можуть зацікавити. Рідко коли можна щось подивитися. Правда, УТ-1 ось планує робити українське "Що? Де? Коли?". Цю програму дивитимусь, якщо вийде цікавою.

Dmy - 25-1-2008 у 19:47

Ну, ми люди від телебачення далекі, подробиць не знаємо: хто, куди, від кого і до кого пішов... Якщо, як ви кажете, "обмін відбувається часто", то, за логікою, всі канали мусять бути однаковими - здається, це називається дифузією.
Тобто, якщо би хтось вирішив зробити з мене журналіста і запросив у якийсь проект, то для мене не нумер кнопки би важив, а умови проекту.

З усіх цих відходів із "Плюсів" мене насправді схвилювала, щоправда, вже досить давня історія, коли така прогресивна Ольга Герасим'юк (яким начальничком вона тоді була? - не пам'ятаю) витурила Вахтанга Кіпіані. При тому що падонаг Славік Пиховшек безпроблемно залишився і має наразі по 2 ефіри на тиждень (чи не тому, що його кохана дружинонька працювала у бригаді п. Ольги?)
Тепер Вахтанг робить "Українців" на Інтері, який я не дивлюся, а нові дрібні перетурбації "1+1" мене вже мало обходять.

Доречі, пані Юлія, а про СТБ ви забули випадково чи навмисно? Начебто нічим не гірший за Новий чи ІЦТВ?

Юрій Сєров - 25-1-2008 у 22:29

Спаскудилося нині ТВ. :( Це стосується усіх каналів. УТ-1 переставши показувати Лігу Чемпіонів взагалі для мене перестав існувати.
Якщо ж вибирати кращий з гірших ;), то мабуть Інтер. Там і Шустер і часом фільми непогані показують. Ну і 1+1 теж так нічого.
А назагал, як казав Юзьо, "Інтернет - сила, телєвізор - могила" :)

Максим Стюфляєв - 25-1-2008 у 22:43

Інтернет справді дає незрівнянно більші можливості. Якщо ж уже обирати "краще з гіршого", то свого часу симпатизував СТБ (за документалістику і класні новини) та 5 каналу (ковток повітря у часи кучмізму). Звісно, треба згадати і ICTV "допінчуковських" часів. Але зараз усі названі канали споганилися і я взагалі не можу назвати жодного бодай трохи задовілного. Шустера теж уже не дивлюся- остогидло. Політична попса з тими самими персонажами.

Роман Голощук - 26-1-2008 у 10:50

Треба було додати до опитування пункт "Не дивлюся телевізора взагалі" :)

Юрій Сєров - 26-1-2008 у 13:11

СТБ - це взагалі цікава історія. Зараз канал "вдарився" у всіляку містику, езотерику, екстрасенсорику і тому подібне. Новини хіба на цьому каналі можна дивитися.

Павло Жежнич - 26-1-2008 у 22:31

Я взагалі не голосував, бо нема з чого вибирати! Дійсно мав би бути ще хоча б один пункт типу "Нема нормальних телеканалів" або "Не дивлюся телевізора взагалі" - ось це мій вибір. Якщо дивлюся новини, то включаю 24 канал, бо там найлегше натрапити на новини:), спорт по Мегаспорту, бо там налегше натрапити на спорт:).

Ярема П. - 26-1-2008 у 23:07

Не проголосував за жоден, як на мене, то найкращі то канал 24 та UBC (український бізнес канал), все решта паскудство.

Богдана Курилюк - 27-1-2008 у 13:01

Особисто для мене було важко визначитися, який з каналів є кращим. Але все ж таки зупинилася на Першому національному. Симпатизую йому через те що там найчастіше і найбільше можна почути українську мову. :saint:

Юрій Сєров - 27-1-2008 у 13:38

Цитата:
Але все ж таки зупинилася на Першому національному

І що ж там можна дивитися? :o

Богдана Курилюк - 27-1-2008 у 14:27

Враховуючи те що ТБ дивлюся рідко, то мене на першому цікавлять новини і ще якісь коцерти, які організовують переважно до Новорічних свят... ;)

Максим Стюфляєв - 27-1-2008 у 19:40

Час від часу (дуже- дуже рідко) на УТ-1 трапляються хороші речі. Ось недавно був чудовий документальний фільм про УПА, що розвінчував деякі міфи. Але загалом якісного продукту там обмаль. На жаль. Все- таки канал державний і утримується з нашого гаманця...

Юрась Кириченко - 28-1-2008 у 01:40

Сумно українським каналам без культури.
Важаю, створення каналу культура на часі вже дуже давно, як і суспільного мовлення.
Серед існуючих каналів виділю УТ1 (слаба трієчка) та "плюси"(якщо дивитись їх лише рано та вночі)

Максим Стюфляєв - 28-1-2008 у 09:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрась Кириченко
Сумно українським каналам без культури.
Важаю, створення каналу культура на часі вже дуже давно
Так телеканал "Культура" у нас існує вже не один рік! От тільки виходить він на УТ-1 глибоко вночі (здається, 3.00-5.00). Та й якість цього каналу ще нижча за загальний рівень УТ-1. Дивитися абсолютно нема чого. Радіо "Культура" значно цікавіше, але його майже неможливо слухати за межами Києва.

Odarka - 28-1-2008 у 10:23

Якщо у нас зроблять в прайм-таймі "Культуру" - то це буде проросійський канал.
Нема України у нас на телебаченні, нікому вона непотрібна.
Дивлюся часто "5-ий канал", за нього і проголосувала.

Максим Стюфляєв - 28-1-2008 у 10:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Якщо у нас зроблять в прайм-таймі "Культуру" - то це буде проросійський канал.
Нема України у нас на телебаченні, нікому вона непотрібна.
Це через те, що у нас відсутня патріотична буржуазія. У всіх країнах саме національний капітал є рушієм націоналізму. Тому Рухові у 90-х свою енергію треба було спрямовувати не на мітинги під прапорами і не на бійки в парламенті, а на становлення українського бізнесу. Тоді уже мали б сьогодні і українську книгу, і культуру на ТБ, і багато іншого. А так ще довго тупцюваимемо на місці...

Odarka - 28-1-2008 у 10:43

Ну, я вважаю, що ми робимо все що можемо робити нашими проектами, але це крапля в морі:)

Проблема в тому, що великі гроші варять всю кашу у нас вкраїні. А гроші не у патріотів...і навіть не в україномовних...зробили Хохляндію і тішаться.:mad:

Максим Стюфляєв - 28-1-2008 у 10:53

Одарко, я саме про це кажу! Якби у нас був патріотичний олігархат, Вам і подібним ентузіастам було б значно простіше реалізовувати свої проекти. Могли б легко зробити "Наше різдво" по всій Україні, а не лише в столиці! На жаль, націонал-демократи на світанку незалежності про це не думали і проспали потрібний момент. Тепер усі за це розплачуємося.

Demyan - 28-1-2008 у 10:59

Якщо всі так говорять погано про ТБ - то чому у всіх стоять телевізори? і я впевнений що раз в день ви включаєте його і щось дивитися.
Проблема в тому що одного каналу в нас нема я дивлюся всього по трошки на багатьох каналах, все залежить від часу і від настрою.
Коли вечеряю зараз включаю кадети по новому - нехай собі ідуть просто дивлюся...
Іноді включу музичний канал якщо хочу щось подивитися музичне...
Часом можу і по СТБ маячню про екстрасенсів і НЛО подивитися просто цікаво до чого доходить і іноді смішно:).
А іноді і включу 24 канал і просто бігаю по хаті можна часом щось цікаве вловити.
Часом і Мегаспорт включаю...теж можна попасти на щось...

Одним словом я клацаю зупинюся на чомусь, хоча постійно нічого не дивлюся просто залежить все від настрої, часу і т.д.

Максим Стюфляєв - 28-1-2008 у 11:07

Для мене ТБ існує головним чином заради футболу. Нема футболу- можу по кілька днів навіть не підходити до "ящика". Але врахуйте ще, що я вдома не сам живу і моя родина телевізор дивиться.:)

Odarka - 28-1-2008 у 12:12

Я дивлюся більше сателіту. Фільми на французьких Мультивіженах англійською. Хороших музичних каналів давно не бачила, але час від часу на Ентер-мюзік щось хороше покрутять (а-ля "Лед Зппелінг, чи "Дорсів").

Так, проукраїнських олігархів з хорошим українським смаком нам бракує і то шалено...

Hanor Narasson - 28-1-2008 у 14:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Для мене ТБ існує головним чином заради футболу. Нема футболу- можу по кілька днів навіть не підходити до "ящика".


(с) Довгоносики: "...а, так ви любітє футбол!? І давно ви за собой замєтілі ето ізвращєніє? :rolleyes:" :lol:

Максим Стюфляєв - 28-1-2008 у 14:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Для мене ТБ існує головним чином заради футболу. Нема футболу- можу по кілька днів навіть не підходити до "ящика".


(с) Довгоносики: "...а, так ви любітє футбол!? І давно ви за собой замєтілі ето ізвращєніє? :rolleyes:" :lol:
Та вже довгих 13 років. Притому, що мені ще немає й двадцяти одного.:)

Dmy - 28-1-2008 у 15:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
(с) Довгоносики: "...а, так ви любітє футбол!? І давно ви за собой замєтілі ето ізвращєніє? :rolleyes:" :lol:

Довгоносики?!! :o
І давно ви, Хонаре, "за собой замєтілі ето ізвращєніє"? ;)

Віталій Теплий - 29-1-2008 у 09:41

Телебачення тепер спаскудилось взагалі. Раз нема шо подивитись.:( ,
але в неділю дивився по СТБ непогані передачі: про Гітлерівську "Дору" та "Слідство вели з Каневським". Цікаві.

Максим Стюфляєв - 29-1-2008 у 12:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka

Дивлюся часто "5-ий канал", за нього і проголосувала.
Я теж раніше любив 5 канал, але його найкращі часи теж явно позаду. Найкращі журналісти (Скрипін, Шевченко та ін.) або самі звідти пішли, або їх Порошенко викинув. Останнє свідчення- звільнення Єгора Соболєва і закриття програми "Час".

Юлія Гребеньовська - 1-2-2008 у 15:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy


Доречі, пані Юлія, а про СТБ ви забули випадково чи навмисно? Начебто нічим не гірший за Новий чи ІЦТВ?


Ні,не навмисно,звісно.Я цікавлюсь всіма каналами-оскільки така професія в мене.Але СТБ не часто дивлюсь.Хоча там гарні передачі...

Тарас Задорожний - 1-2-2008 у 16:16

А де варіант: всі однаково погані?

Тарас Капущак - 20-2-2008 у 13:03

Бракує пункту "інші", або, як сказав Тарас, "всі однаково погані".
З названих дуууже рідко щось дивлюся. Найчастіше Мегаспорт і Тоніс...