Форум Рідного Міста

Яким мобільним телефоном користуєтеся?

Користувач Олесь - 18-2-2003 у 15:28

А також які маєте застереження до виробника чи моделі - щоб знати, що ліпше купувати і не повторювати чужих помилок.

Теодор - 19-2-2003 у 09:42

Так сталось що користуюсь моторолою.
Спочатку чомусь ( тепер і не можу пояснити ) мені дуже імпонувала, тоді ще зовсім нова, модель Т2288. На той час вона була досить легка, невелика, з WAPом та іншими прибамбасами, які я зрештою для своєї користі не використовував. Ходив я з нею десь 2,5 роки. І мущу визнати , що аккумулятор витримував 3 доби навіть в кінці періоду.
Але мене не задовільняли 3 компоненти.
1. Батарею потрібно було повністю розряжати і не переривати процес зарядки, доки вона повністю не зарядиться.
2. Не було вібродзвінка
3. Коли приходило SMS, я бачив номер від кого воно прийшло, але не бачив самого абонента, навіть якщо він був прописаний в телефонну книжку.

На прикінці 2001 року УМЗ проводив акцію, з терміналом Т250 - я і підключився. Чесно сказати я задоволений. Єдина проблема трохи підсіла батарея. Тримає тільки 2 доби. Але вона літієва ! Тому проблем з дозарядкою немає жодних.
І всі 3 вищеописані проблеми Т2288 в ній вирішені.

Користувач Олесь - 19-2-2003 у 10:42

Також маю Моторолу і маю з нею власне проблеми з батареєю. В сервісі нічого мудрого не сказали, пояснили, що справа не в самій батареї, але в режимі зарядки, який здійснює телефон. Думаю перейти на Еріксон.

Nazar - 19-2-2003 у 18:54

Маю Моторолу, дуже задоволений всіма функціями, після Сіменсу вона більше сподобалась.
Проблему з батарейкою вирішив просто - купив нову -15 вічнозелених з значно більшою ємністю ніж базова.
Проблема визначення відправника повідомлень існує.
Виробник її пояснював так: Всіх потрібно ще раз прописати(не редагувати старих) через +3, тоді все визначає.
Зараз переходжу на Нокію 3510, вона більша, але співвідношення ціна - надійність мене цілком задовільняє.

Теодор - 20-2-2003 у 15:29

Олесь не спіши міняти моторолу , спочатку зайди на сайт
http://www.motorulez.ru/
Це є сайт любителів моторол , може щось і порадять ;)

Користувач Олесь - 20-2-2003 у 16:32

Цитата:
Першим відправив користувач Теодор
Олесь не спіши міняти моторолу , спочатку зайди на сайт
http://www.motorulez.ru/
Це є сайт любителів моторол , може щось і порадять ;)

Дякую, сайт файний. Взнав цікаві речі про приховані можливості Мотороли. Шкода тільки, що вони ПРИХОВАНІ.

Прошу тих, хто в голосуванні вибирає "інше", за можливістю писати назву виробника Вашого телефону.

Vlotsk - 20-2-2003 у 17:22

Юзаю міцубісі Арію і всім рекомендую. Вигляд - на любителя, але функціонально дуже зручна. Ще й дешево.

Ярема - 21-2-2003 у 13:41

В мене алкатель 310 - дешевий маленький. І взагалі не жаліюся.

Теодор - 21-2-2003 у 16:15

Тішусь що став комусь у пригоді.:sing:

Тим в кого є трохи грошей я б радив брати Нокію. Хороший, стабільний апарат. А надійність + марка багато про що говорять.

Цікавим виглядає новий бренд Соні+Еріксон. Але там треба ще більше грошей. Та й не раджу спішити. Нехай трохи інші їх поюзають. От тоді і побачим яке вони місце на ринку займуть.

І ще - колись ( правда досить давно ) мій хороший знайомий юзав Міцубісі Марс. Був дуже задоволений. І ціна його була досить скромною.

Ігор+ - 21-2-2003 у 23:03

У мене був Еріксон по кличці "танк", потім Моторола i85s, зараз Нокія 3360. Моторола була найкращою, жінка зараз користується.

Рост - 4-4-2003 у 13:27

Користуюсь уже біля року Ericsson T20e.
Вибирав свідомо.
Кодеки дуже якісні, таке враження, що розмовляєш зі стаціонарного телефону.
Гучність така, що коли включити на повну потужність і віднести трубку від вуха на метр, все рівно будеш чути співрозмовника.
Час роботи - від 5 до 7 діб від однієї зарядки (саме це послужило основним чинником при виборі). Час повної зарядки від 3 до 4 год. Акумулятор Лі-Іон, 1140 мА год.
Телефонна книжка - 200 номерів + пам`ять сім-карти.
Чутливість - по 10-бальній шкалі на 8. Тобто, там, де ще з останніх сил тягне моторолка, він уже мережу втратить. Але в межах міста жодної проблеми не виникає.
Кирилізований (правда, тільки російська). Можна відсилати/приймати СМС-ки на кирилиці.

З мінусів - відсутність календаря і оргенайзера. Ну, це на мій погляд мінуси.

bobik - 21-6-2003 у 12:21

В мене Моторола V 50 вже майже рік. Я нею повністю задоволений. Нічого не поробиш, немає поліфонічного виклика і всяких там Самсунговських штучок. Батарея тримає 6.5 діб(24 години, бо на ніч не виключаю) без перезарядки. Не радив би брати Соні Самунги і Елджі. Ці мобвльники хоч і мають гарний вигляд і гарні функції не є надійними як на свою ціну. Згадаємо, що вищезгадані фірми не є чисто мобільними фірмами і на цьому ринку відносно недавно. А Еріксон Моторола і Нокія займається виключно телефонами, тому ці бренди є найбільш оптимальним вибором.

Наталка - 5-7-2003 у 17:24

Маю "Сіменс" S-45. В принципі, задоволена, але якість зв’язку у "Мотороли", наскільки я знаю, краща. Я би теж перейшла на "Моторолу", але у маленькій файній моторолці :) немає диктофону, а він мені потрібен. Шеф дуже хвалить Нокію, та тут я можу тільки вірити йому на слово.

jin - 24-1-2004 у 11:57

Я користувався різними телефонами, і ось мій висновок (усе IMXO):
Nokia -- хороші телефони, дещо дорогуваті (платите за "марку";). Варто звернути увагу на телефони 6xxx, 7xxx, 8xxx, навіть не нові моделі;
Motorola -- не дуже я люблю цю марку, що про них можу сказати -- кнопки "підняти трубку" і "покласти трубку" розташовані якби "навпаки" :) Тато ходить з моторолкою, каже не поміняє ні на що;
Samsung -- ця хвірма вже випускає усе, включно з автомобілями :) Про телефони -- стикався з R210, N500 та С100. Мій висновок -- незважаючи на молодий вік компанії на ринку стіьникового зв'язку, телефони вийшли ненайгірші, вони привертають до себе увагу і заслуговують на неї. Щодо надійності - не знаю, я проходив з самсунгом усього біля тижня, по чутливості - вона на висоті. Дещо сирий софт (тут вже про C100), кожна версія прошивки має якусь проблему, а то і кілька, слабенький і неповноцінний інфрачервоний порт. Але спробуйте знайти таук ж по функціональності нокію за еквівалентну ціну. + своє зробила акція УМЗ, завдяки чому телефон став дуже популярним;
Про соні-еріксони та еріксони свою думку говорити не буду, оскільки з нічим крім еріксона T29s (такий маленький з фліпом) не стикався, цей апарат мені сподобався.
Siemens -- програють ці апарати тим, що у своєму класі трохи "пасуть задніх" по функціональності. Подобається у них -- надійність, простота підключення до компа (навіть у бюджетних моделях є апаратний модем). Досить довго я ходив з C35i, який "відтюнінговав" (програмно) до неможливості (графіку меню в пейнті малював ;), знайомий тим часом меню українською перекладав).

Зараз моїм телефоном є Siemens MT50, з недоліків:
- мата телефонна книга (50 номерів в апараті);
- відсутність калькулятора, секундоміра (про це нижче), голосового набору;
- відсутність можливості роботи з пам'яттю телефона на компі (програмний лок, легко знімається, що я і зробив через 10 хв після придбання, отже для мене це вже не недолік, хоча для когось це може видатися важливим).
Плюси апарата:
- Java2ME (завдякт якій я поставив програмний калькулятор, секундомір, і найкращу забавку - Prince of Persia :)
- GPRS;
- наявність модема.

Наступним моїм апаратом планується Mitsubishi M320. По класу -- середній рівень, по ціні -- майже бюджетна модель, яка проте має кольоровий екран та інфра-червоний порт, та слабеньку поліфонію (цей параметр телефону мене на теперішньому етапі не цікавить).

Станкевічас Сергій - 24-1-2004 у 17:39

На днях йшов купляти телефон у подарунок. Налаштований був однозначно вибирати між фірмами Nokia і Siemens.
А вибрав Motorolу V150. Модель - "жабка" за 910 грн включаючи 350 контрактних хвилин на рік. Враження - надзвичайно позитивні. Декілька знайомих оцінили телефон і вирішили придбати такий собі.

Asmera - 26-1-2004 у 01:13

Нещодавно змінила звичний Сіменс С45 на Самсунг А800 -"жабка". Чарівна жіноча іграшка :) Але ж і функціональна - все, що треба має і дуже стійка до ударів, як не дивно. Єдиний мінус -чоловікам взагалі не пасує та ціна досить висока- 200 американських гривень.

ЗОРЯНА - 26-1-2004 у 14:52

Найпершим моїм телефоном була Нокія 3310, по тому було ще дві Нокія. Загалом тцими телефонами задоволена була дуже. Тепер маю Сіменс SL50 здається, манюсінька така жабка. Гарний на вигляд, але до меню досі звикнути не можу. У Нокія воно видавалося простішим.

Asmera - 26-1-2004 у 18:12

То є CL50 :) Я його дуже довго шукала, так і не знайшла :( і тому купила того самсунга

Станкевічас Сергій - 26-1-2004 у 18:58

Питання до користувачів з досвідом: "Коли Вам набриднув Ваш телефон? Після 6 місяців, року, двох?".

Нормалайзер - 26-1-2004 у 20:39

Перший мій мобільний - Алькатель Ван Тач Ізі - ото хороший апарат був, прийом мав - супер. І доречі, він вже перейшов в четверті руки і далі працює, а то - три роки вже точно, батарея підсіла конкретно, але прийом - на висоті й досі...

Другий - Алькатель 410, здається, недовго був, чогось не юзався мені. Прийом, в порівнянні з Ван Тачом був значно гірший...

Третя - Моторолка 930. Найкращий прийом зі всіх, які я бачив і юзав. Меню - жахливе. Стійкість до ударів - вище всяких похвал. Вкрали його мені, на роботі. Шкодував дуже...

Далі - Нокія 8210. Прийом - так собі. Але протримав більше року, хоч для мене - незручний: замаленький :)

Тепер - Самсунг S300. Якщо "НОкія" - то Мерседес серед телефонів, то Самсунг - крайслер. Відтворення звуку - перфект. Прийом - так собі. Крайслер, одним словом, що з нього взяти...

Висновок: при першій же можливості знову пересяду на Мерседес :)

Asmera - 26-1-2004 у 22:24

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій
Питання до користувачів з досвідом: "Коли Вам набриднув Ваш телефон? Після 6 місяців, року, двох?".
Тобто коли вперше я скрикнула "Якого біса створила собі ще одну проблему і купила той телефон?!", чи просто коли захотілося поміняти одну іграшку на другу?

Олекса Мандрівник - 30-1-2004 у 14:35

В грудні змінив свій старий добрий Siemens ME45 на Nokia 7650 - таку собі жабку-розумницю :). З недоліків - розміри, особливо після Сіменса. Але до них швидко звикаєш, зрештою це є плата за досить таки чималенький повнокольоровий дисплей. Також відносно слабкий акумулятор - при інтенсивному використанні вистачає приблизно на 2 доби... Щодо позитивних моментів, то їх набагато більше: по-перше ця Нокіа має справжню операційну систему (Symbian 6.0), під яку на сьогоднішній день написано досить багато цікавих додатків. І кожен користувач може обрати і встановити собі саме те, що йому потрібно. Наприклад, можна зкачати з Інтернету і встановити драйвер відеозапису і знімати відеоролики. Або автовідповідач. Або МР3 плейєр. Або ще щось - програм в Неті під Symbian існує багато. По-друге, надзвичайно легко "познайомити" телефон з комп`ютером: для обміну файлами через інфрачервоний порт навіть непотрібно нічого інсталювати, ніякого софту! Достатньо просто покласти телефон біля ІЧ порту комп`ютера, і все! Але CD з фірмовим софтом і драйверами до різних ОС таки постачається в комплекті. Загалом я надзвичайно задоволений новим комунікатором, і можу радити всім тим хто бажає мати щось таке подібне ;).
Щодо Нокій взагалі, то я мав колись давно, в 1999-му Нокію 650, це ще стандарт NMT 450. Досить надійна машинка була, та й дизайн на той час досить непоганий. Але не можу на 100% погодитися з тим що Нокіа серед телефонів як Мерседес серед машин :). Я вважаю що в кожного виробника є вдалі і невдалі моделі.

ЗОРЯНА - 30-1-2004 у 15:00

Цитата:
Originally posted by Станкевічас Сергій
Питання до користувачів з досвідом: "Коли Вам набриднув Ваш телефон? Після 6 місяців, року, двох?".


Перед цим Сіменс у мене була (і ще досі є, але лежить у шухляді) Нокія 5510. Користувалася нею досить довго і вона мені не набридала, (на відміну від попередніх) Але коли побачила Сіменс CL50 мені просто дуже захотілося цей малесенький телефон.

Рост - 30-1-2004 у 15:01

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій
Питання до користувачів з досвідом: "Коли Вам набриднув Ваш телефон? Після 6 місяців, року, двох?".


Що означає - набриднув? Перестав влаштовувати за функціональними можливостями, чи перестав подобатись дизайн?
Не знаю, півтора року користуюсь Т20 (я вже тут писав про нього) і можливо через якийсь час поміняю на якусь більш "бізнесову" модель, бо трохи бракує оргенайзера, та і хотілось би мати записну книжку як мінімум того ж об`єму, але інакше організовану. А як телефон він мене на всі 100 влаштовує.

Користувач Олесь - 30-1-2004 у 15:42

Nokia 3510i. На роботі дали. Всім. Щоб дзвонили одне одному. Тільки я ще не придумав, як той телефон носити, наразі тягаю в кишені. Функцій ріжних багато, але я і так ними не користуюся. Добре але що батарейка тримає довго, до двох тижнiв, якщо не дзвонити/не відповідати на дзвінки.

Громов Сергій - 27-7-2004 у 14:38

Шановні !!!! Хто носився з Сіменсом Ц35 - підкажіть, як активізувати код захисту самого апарату ???? Дуже треба малому трубу дати, але з обмеженнямі, які власне через цей код тільки вмикаються :(

Галина Лев - 15-8-2005 у 22:46

Цікаво з висоти 2005-го озирнутися і порівняти наш мобільний досвід та вподобання.
Осбоисто я починала з Panasonic 90, далі були Trium- и, котрі на той час були досить розумними, тягучими і хвункціональними, особливо Aria. На день народження якось придбала Trium Eclips. Ото був грандіозний провал Мітцубіші. За перших два місяці три рази у мобілки трапився заворот мозґів із втратою пам'яті, і двічі доводилось міняти процесор, хоча візуально і функціонально телехвончик мене влаштовував, там один дисплей чого був вартий. Якийсь місяць побавилася некольоровим Samsung- ом, а потім мені спрезентували NOKIA- 6310i !!!
Зручність меню
зручність самої труби і розташування клавіш
надзручне меню
багатофункціональність
добра батарейка
непогана тяга
і багато-багато позитивних вражень...

Не розумію лише чому Nokia ще не додумалась випустити таку ж модельку з трохи продовженим кольоровим дисплеєм і поліфонією. Прихильників було б ще більше, ніж у моєї улюбленої моделі. Тре їм лист-прохання написати у їхню Фінляндію.

Tempika - 15-8-2005 у 23:19

...а я б знов купила трео 600, якби хтось продавав.. поникалася по
салонам, потицяла кнопочки, ті ж нокії пощупала... ні, все не те :-(((
якісь вони недороблені як на мене... не думала, що мене той телефон так
зачепить... :-))))))))

Галина Лев - 15-8-2005 у 23:42

:mad: А за "Недороблені" "атвєтіш":baddevil:

Ну як можна на НОКІЮ так говорити?! Це ж справа смаку!
У мене той смак зайшов так далеко, що й телевізор Нокія придбала, вживаний, але "качєство". Темпіко, не кажіть так більше.:saint:

Tempika - 16-8-2005 у 01:26

...ну коли тре постійно тиснути і тиснути на кнопочки замість того щоб
разок тицьнути стилусом – це дико дратує... :-))

Галина Лев - 16-8-2005 у 01:51

Ну а мене стилус дратував би, а так однією рукою справляєшся з телефоном, іншою, для прикладу, горішки закидаєш. От.

А в позашляховику 5140і є ще й ліхтарик, компас, фітнес-тренер і таке інше. Колись його теж матиму. Одна бизнес-клас, інша- в гори і на море.:P

Юрій Сєров - 16-8-2005 у 02:12

ІМХО, Трео - гарна бізнес модель, аналогічна нокія (якщо існує) коштує набагато більше. Все залежить від того як ви користаєтеся мобілкою. Тому сперечатися нема про що...

Галина Лев - 16-8-2005 у 02:18

А хто сперечається? Просто кожен висловив свої мобільні пристрасті.

Tempika - 16-8-2005 у 07:05

...справа в тому, що в трео можна і без стилуса справлятися :-)) а в нокії
вибору нема.

Галина Лев - 16-8-2005 у 12:50

Є всякі блатні нові Нокії, але я мову вела про класику жанру. Рівних моїй того ж класу у конкурентів просто нема. І зауважу, востаннє їх випускали у 2002-му, а зараз котрий?

Tempika - 16-8-2005 у 15:44

...та ніби нема нокій зі стилусами.. хтось поправте мене, якщо я неправа, і
вкажіть модель... якщо вона коштуватиме до 300 у о, то я б придбала :-))
так і бить... але нема, наскільки я знаю.

Олександр Дєдик - 16-8-2005 у 17:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...та ніби нема нокій зі стилусами.. хтось поправте мене, якщо я неправа, і вкажіть модель...

7700 і 7710,
по характеристикам 7710 набагато кращий (за 7700), але судячи з і-нету ціни на нього пристойні (> 450$)

Tempika - 16-8-2005 у 17:57

...дякую, але ціна, ціна!! :-))

Tempika - 16-8-2005 у 18:03

http://cgi.ebay.com/NOKIA-7710-WIDESCREEN-SMARTPHONE_W0QQitemZ57985...

...ну не подобається він мені, довгий, широкий, як маска аквалангіста :-))
і ціна досить висока, багато фіч, що особисто мені і близько не потрібні...
а 7700 очевидно дуже застарілі, не знайшла їх там :-((

Андрій Пелещишин - 16-8-2005 у 18:04

Ще є таке чудо Нокіа 9500
Без стилуса але зате є Лінукс

MartinkaDP - 16-8-2005 у 21:56

У мене Алькател ОТ 320. Гранично простий, але подобається - мені потрібні не навороти, а зв`язок.

Ярема П. - 17-8-2005 у 00:54

А в мене Самсунг R225M - простий, без наворотів, якими ніколи не користуюся, лиш би можна було дзвонити, відправляти есемеси, і є будильник з розкладом, ну і звичайно записна книжка. Ще щось потрібно хіба в повсякденному житті?

Tempika - 17-8-2005 у 07:16

...дик, у людей різні потреби... особисто мені, наприклад, був потрібен
GPRS, і не вважаю це наворотом... :-)

Ярема П. - 17-8-2005 у 09:19

Кому що треба, той то і вибирає. Був би мені потрібен GPRS позаріз, мав би я єнший телефон.

Captivitas - 17-8-2005 у 11:12

Навіщо так не любити Самсунги? :)
Вже півроку користуюсь С100 . Цілко задовольняє: будильник, записник. Час від часу GPRS.

Сергій Бєляєв - 18-8-2005 у 09:17

Користуюсь Моторолами. Основна перевага - якісний зв'язок практично скрізь, навіть там, де покриття не дуже.

Nazar - 18-8-2005 у 18:53

До-речі, хтось юзає Сіменса ЦеІкс-70?
Якщо так, то підкажіть як вимкнути клацання затвору на фото, щоби воно беззвучно фотографувало?
А то мучусь...