Форум Рідного Міста

Тролейбуси

Тарас Задорожний - 29-1-2008 у 17:46

Не знаю, чи існує така проблема у Львові (колись наче не було такого), але у Києві тролейбуси почали кучкуватися. Мається на увазі конкретний маршрут №43. Щоранку і щовечора я спостерігаю наступну картину:

Їде переповнений тролейбус. За ним з інтервалом прямої видимості інший того ж маршруту, лише трохи пустіший. А інколи ще й зовсім порожній третій. Таким караваном вони і заїжджають на зупинку. Ця картина спостерігається і в зворотньому напрямку. Це все при тому, що до кінцевої 2 зупинки, тому якимись пробками, які би звели розведені в графіку машини, пояснити це не можу. Інтервал руху між двійками-трійками хвилин 15.

Пояснити можу хіба тим, що багато водіїів не знають маршруту і бояться їздити самими, або тим, що так на них впливають позитивні космічні сили.

В кого будуть які думки?

Dmy - 29-1-2008 у 18:09

Терористи, однозначно. Можуть угнати в Туреччину або Швецію, а у водіїв із собою немає закордонного паспорту.

Роман Ромашка - 29-1-2008 у 18:54

2 Тарас Задорожний
А Ви коли небудь зранку пробували через міст Патона добиратись?

Demyan - 30-1-2008 у 09:38

На ск. я колись чув - так роблять бо один тролейбус замало для потоку. Тобто вивчили потік і виячснили що потрібно два тролейбуси разом в одному інтервалі (фактично як два вагони). Зменшення інтервалу і якщо не вагонами будуть їздити - буде гірше, бо багато людей іде на роботу наприклад на 9 00 - тому треба в 8 45 пригнати два вагони. Відоповідно в інтервалі в 15 хвилин потік троха зменшується бо наступний очікуваний потік буде тих хто йде на 9 30.
Ось таке міркування я десь колись зустрічав.

Роман Ромашка - 30-1-2008 у 19:52

Ну поверше велий проффесор Омельченко сказав що трамвай Києву не потрібен і міст Патона став тим місцем де рейки нафіг забрали під вибом боротьби з пробками. І замінили трамвай 51м автобусом і 43м тролейбусом. В результаті жителі Березняків получили велике западло, бо і тепер в пробках мусите стояти всі.

Hanor Narasson - 30-1-2008 у 21:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
що так на них впливають позитивні космічні сили.



Факт! Льоня-Космос впливає! :lol:

Тарас Задорожний - 31-1-2008 у 11:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Роман Ромашка
В результаті жителі Березняків получили велике западло, бо і тепер в пробках мусите стояти всі.

Щиро співчуваю і радію, що там не живу.

Тарас Задорожний - 31-1-2008 у 11:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
На ск. я колись чув - так роблять бо один тролейбус замало для потоку. Тобто вивчили потік і виячснили що потрібно два тролейбуси разом в одному інтервалі (фактично як два вагони). Зменшення інтервалу і якщо не вагонами будуть їздити - буде гірше, бо багато людей іде на роботу наприклад на 9 00 - тому треба в 8 45 пригнати два вагони. Відоповідно в інтервалі в 15 хвилин потік троха зменшується бо наступний очікуваний потік буде тих хто йде на 9 30.
Ось таке міркування я десь колись зустрічав.

Напевно зле вивчили. Добре спостерігати за 2 зупинки до кінцевої, де гіпотетично рух мав би бути активним... Перший - битком набитий, другий - так-сяк, третій - вільні сидячі місця