Форум Рідного Міста

Заначка в автомобілі, або для чого возити зі собою 5 мільйонів гривен...

Тарас Задорожний - 31-1-2008 у 13:04

Учора в 11 годині ранку на вулиці Прорізній (буквально в двох кроках від Хрещатика) трапилося зухвале пограбування. Четверо невідомих застали зненацька водія «Шевроле Авео» і забрали з машини кейс з 5 мільйонами гривень (близько 1 мільйона доларів).

Події розвивалися таким чином. Коли машина зупинилася на світлофорі, до неї підбігли декілька чоловіків і постукали у вікно з боку водія. Опустивши скло, чоловік тут же «виключився», навіть не встигнувши збагнути, що відбувається. Коли прокинувся, його обличчя виявилося розбитим, руки приковані наручниками до керма, а кейс з грошима і ноутбук зникли.
УНІАН

Поясніть мені хтось, якщо можете, як власник Авео, може возити по місту кейс з мільйоном баксів, і головне - нашо?...
Ше як раніше сперли сто тисяч паперів з Лєксуса, - я не надто здивувався, але з Авео і таку суму...

Demyan - 31-1-2008 у 13:46

Тут пояснень немає...адже є випадки коли і більше перевозиться в звичайній копійці з мужиком в солярі і прімою без фільра в зубах.

Andreas - 31-1-2008 у 16:09

Брехня чи "очепятка", 5 млн. в жоден кейс не влізуть. Правда, я не знаю, яка найгрубша купюра у гривні. Але вже пораховано, 1 млн. долларів в сотенних купюрах важить близько 15 кг. Питання - якого розміру кейс має бути? 5 млн. гривень, думаю, займають об"єм не меньше

Demyan - 31-1-2008 у 16:22

є 500 грн...але і кейси бувають різними:):D

Hanor Narasson - 31-1-2008 у 16:29

В пластмасовий "куферок" часів мого студентства влізало 16 пляшок пива, тобто тих самих 15 кг.... А 500 гривнева банкнота - це і є майже 100 доларів. А кейс міг бути і більший трошки.

Юрій Сєров - 31-1-2008 у 16:57

Прикол в іншому. Я щось не чув, щоб в інших країнах хтось носив готівкою 1 млн. баксів за вийнятком випадків, коли йдеться про щось нелегальне.
Усі великі транзакції виконуються через банк.
Тобто підозрюю, що ці гроші не надто "чисті".
А ми вже настільки буденно сприймаємо такі ситуації, що більше хвилюють розміри валізки.

Олексій Мачехін - 31-1-2008 у 17:04

Тю, що тут дивного? Людина везла гроші міняти в один з кишенькових банків, які на цьому і живуть.
Хтось навів.
Не виключено, що свої підставили, бо міняти зазвичай возять по двоє.

Юрій Сєров - 31-1-2008 у 17:06

Що? Отак возять без охорони?

Олексій Мачехін - 31-1-2008 у 17:10

Чим сіріша машинка, чим менше людей знають — тим краще, Юрко.
Я чув про «сервіси» перевезення подібних сум. Вони відсоткові, тобто охорона бере певний відсоток. Не всі хочуть його втрачати.

Юрій Сєров - 31-1-2008 у 17:13

Тоді це чергова наочна демонстрація приказки:
"Скупий платить двічі".
І ще одне. А по безготівковому хіба не можна обміняти гроші?

Рост - 31-1-2008 у 21:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Andreas
Брехня чи "очепятка", 5 млн. в жоден кейс не влізуть. Правда, я не знаю, яка найгрубша купюра у гривні. Але вже пораховано, 1 млн. долларів в сотенних купюрах важить близько 15 кг. Питання - якого розміру кейс має бути? 5 млн. гривень, думаю, займають об"єм не меньше

500-гривневими в банківській упаковці поміщається, кажуть.

Рост - 31-1-2008 у 21:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Тоді це чергова наочна демонстрація приказки:
"Скупий платить двічі".

А щедрий тричі...
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
І ще одне. А по безготівковому хіба не можна обміняти гроші?

Невже, якщо можна було, то цього не зробили б?

Юрій Сєров - 31-1-2008 у 22:06

Та власне, якби все легально, то зробили б. :rolleyes:

Рост - 31-1-2008 у 23:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Та власне, якби все легально, то зробили б. :rolleyes:

Будь-які безготівкові операції обкладаються різними супутніми поборами. Просто ти не звертав на це уваги - з невеликих сум відсотки невеликі. А з 5 мільонів нещасний 1% - це 50000. Думаю, ти б теж не захотів ділитись такою скромною сумою, чи не так?
До великих сум математика фінансового обігу рядових громадян не застосовується. Без вміння розпоряджатися подібними сумами величезні гроші просто прослизають крізь пальці...

Юрій Сєров - 31-1-2008 у 23:52

Мабуть ти правий. Відносно відсотків. Але невже за якісь менші гроші не можна було найняти 2-3 охоронців зі зброєю?

ZT - 1-2-2008 у 03:52

Це ж могла бути просто інсценуація. Для отримання страхівки, розводу партерів чи ще для чогось...

Рост - 1-2-2008 у 09:20

Звичайно, бо ким треба бути, щоб відкрити вікно на стук незнайомого мужчини в такій ситуації?