Форум Рідного Міста

Найкращий жіночий вокал-2

Максим Стюфляєв - 4-2-2008 у 15:12

У якої із цих виконавиць, на Вашу думку, найкращій вокал?

Серж Петренко - 7-2-2008 у 11:22

Максиме, нагадай іще про всяк випадок, доки триватиме голосування.
P.S. Очі розбігаються... в різний час трьох із цього списку вважав найкращою, а ше ж скільки достойних сюди не потрапили!

Максим Стюфляєв - 7-2-2008 у 11:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Максиме, нагадай іще про всяк випадок, доки триватиме голосування.
Та ми ще не визначалися, подивимося. Я думаю є сенс десь раз на три місяці голосування оновлювати. Чого довго тримати? Але це лише моя думка, треба порадитись. Мене інше непокоїть- голосування щось не дуже активне. Схоже, справджується прогноз Дми, що номінанток буде більше, ніж голосуючих.

Серж Петренко - 18-2-2008 у 20:14

Якщо не помиляюся, Карпа все-таки Ірена за паспортом.

Серж Петренко - 6-3-2008 у 04:17

Можете вважати мене зрадником власного слова, але... всупереч планам проголосував за Юлю Яремчук (все ж таки сам запропонував!) і решту панства закликаю те саме зробити. Сподіваюся, тут, на відміну від виборів, агітація під час голосування не заборонена.

Серж Петренко - 7-3-2008 у 10:24

Перепрошую, якщо сприймете за рекламу, але до теми таки має відношення. У понеділок, 10-го в Києві можна побачити вживу двох номінанток на одній сцені (причому саме тих, між якими розривається моє серце). Отож якщо хтось має можливість - скористайтеся для кращого уявлення, за кого голосувати!
Ось що з цього приводу мені скинула на мило прес-служба ОЯК:
Цитата:
10.03.2008р. понеділок Київ, клуб «Бінго»
Оркестр Янки Козир, АтмАсфера, Еренеріа, Чарзілля, Ефір, Freddy Marx
Woma'n'roll fest
Час: 18:00. Вхід - 30 грн. Всі бажаючі, хто хоче отримати флаєри зі скидкою (з флаєром вхід коштуватиме 20 грн.), -пишіть завчасно сюди: oleksiy.tkachuk@gmail.com
АКРЕДИТАЦІЯ ТА ДОВІДКА: Продюсерський центр «Габрі» +38 044 3602760; +38 067 4065617 promotion@gabri.kiev.ua
P.S. Вперше на фестивальному форумі виступають два колективи ПЦ "ЛІСА-СТАР" - FREDDY MARX та ОРКЕstР ЯНКИ КОЗИР. Очікуйте годинну програму ОЯК та нової пісні "На Схід". http://oyak.domivka.net/news/data/up...ww.oyak.com.ua

Nazar - 7-3-2008 у 10:43

О! Файна новина. Таке свято жіного вокалу на доволі халявну ціну.
До-речі, Ефір хто має?

Соломія Федушко - 18-7-2009 у 11:34

З всіх претенденток, на мою думку, у Юлії Яремчук найкращий вокал!!!:)

Юрій Сєров - 18-7-2009 у 21:43

Щось я на неї ніяк не можу потрапити... Хотілося б вживу почути.

Соломія Федушко - 19-7-2009 у 19:42

Повірте, не пожалієте! ;) У Вас буде нагода почути на етнофестивалі "Підкамінь" цього року :sing::sing::sing:

Vlad Tenko - 15-2-2010 у 23:39

вокальний дует SwallowS

Кирило Блоцький - 30-3-2010 у 17:52

проголосувала за Ані Лорак, але ще подобається оця:
http://www.youtube.com/user/realkamaliya#p/f/2/OYybbDiGYuY

Серж Петренко - 31-3-2010 у 00:01

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кирило Блоцький
який я Вам бот, шановні?
російською написав, щоб увагу звернути, є рєзонанс від поста, значить все чинив правильно.

Кириле, а від імені особи жіночого роду навішо писав/писала?
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Кирило Блоцький
проголосувала за Ані Лорак, але ще подобається оця:
http://www.youtube.com/user/realkamaliya#p/f/2/OYybbDiGYuY

Теж заради резонансу? Сподіваюся, там хоч не рекламний ролик за цим посиланням?

Dmy - 31-3-2010 у 00:42

Або за Кирила пише його дівчина, або хтось тут флешмобчик на підтримку Камалії організовує.

Кирило Блоцький - 31-3-2010 у 13:27

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Або за Кирила пише його дівчина, або хтось тут флешмобчик на підтримку Камалії організовує.

насправді, ні. дівчина терпіти не може попсу як таку, я більш толерантно до неї ставлюсь.
мені ця баришня імпонує тим, що як-не-як конкурс виграла, хоч трошки престиж підняла (країни)
а так важко когось виділити. Свого часу пишався Русланою, вона молодчинка, але наразі здала сильно

Кирило Блоцький - 31-3-2010 у 13:29

Цитата:

Теж заради резонансу? Сподіваюся, там хоч не рекламний ролик за цим посиланням?

та ні, кліп собі як кліп ;)

Ігор Домін - 1-6-2010 у 21:03

а який інструмент грає у композиції Лами Тримай? щось схоже на трембіту. як у Руслани. як зветься та як виглядає? не знав в якій темі це запитати, тому вибачте:saint:

Юрій Сєров - 1-6-2010 у 21:35

Ну Ви вибрали тему, де про таке запитати....
Краще б нову створили.
Не бачив кліпу Лами, а в Руслани була трембіта.

Елена Войтович - 4-9-2011 у 18:07

Пісні Лами і мені дуже подобаються. Не всі правда, більшість. І голос в неї гарний, оригінальний, і стиль супер.

Ігор Мацевич - 5-9-2011 у 11:32

Ах! Пригадайте Руслани "Тиху Ніч" на Юрмалі... Як ми були переповнені гордості за Львів"янку...
... Жаль, що немає прод"юсера, чи достойного композитора-пісняра, котрий зміг би забезпечити постійний ріст цієї солов"їної чарівності, що має в собі потенціал бути на вершині не тільки Українського, а й світового співочого мистецтва...

Оксана Пилипей - 5-5-2012 у 20:34

Мені Ані лорак найбільше подбається

Dmy - 7-5-2012 у 20:37

Сьогодні померла Тетяна Боєва - мабуть, справді, "Найкращий жіночий вокал" України:(
Дует з Ольгою Пірагс

Ирина Карбенина - 18-12-2014 у 21:50

А мені дуже подбається Тіна Кароль, вона так ніжно співає))

Горбей Стицько - 20-3-2015 у 23:36

Тіна Кароль! Найкраща!

Олена Петрова - 18-3-2016 у 22:41

Іра Швайдак з "Один в каное". Наш львівський гурт, дивно, що ніхто не згадав.