Форум Рідного Міста

Хороші курси водіння у Львові?

Odarka - 5-2-2008 у 10:39

Підкажіть та порадьте, де є хороші курси водіння у Львові?
Дуже хочу навчитися їздити на машині. А права купувати не хочу.

Demyan - 5-2-2008 у 11:10

Взагалі непогані курси на конотопській.
Але навчити їздити інструктори не зможуть. Як на мене знайти хорошого інструктора важко. Це я чув не від одної особи. Бо - в інструктора реакція набагато швидша і він вже вижав щеплення в себе а ви раз і немає...тобто не можете зрозуміти...а якщо якийсь попадеться вони будуть мол що ти робиш що не бачиш...руль він теж тримає і часто просто не дає тобі самому крутити, а їздять як правило на трасах, потім людина вїжає в місто і все проблеми.
Кращий варінт - ходити на курси так сяк проїздити а потім до знайомого і їхати вчитися самому.
В мене була така ситуація на 4 заняті інструктор мол ну як ти їздиш тиж не здаш так не можна...одним словом я з переляку до знайомого. Сіли поїхали знайомий водій каже а в чому проблема? ти добре їздиш (їздили по місту) а в інструктора до кінця занять були одні і тіж слова...я просто не звератв уваги.

marco - 5-2-2008 у 18:08

Згідний з Дем'яном.

Курси пройти потрібно. Принаймі з огляду на такі речі:
- сама правила так не вивчиш і не засвоїш як на курсах
- початковий досвід таки потрібен (не кожен ризикне дати свою машину повному "чайнику")
- позбудешся початкового страху їзди
Далі здача іспиту і отримання прав - процедура "напівавтоматична".

Після курсів варто взяти пару приватних уроків в іншого інструктора.
Після того як отримаєш права, - відразу починати їздити самостійно (можна з пасажиром) максимально часто (щодня).

Сам закінчив курси на Солодовій (вуличка за базарчиком на Личаківській) і отримав права десь рік тому.
Телефони інструктора з курсів (в мобільному) і приватного (вдома) маю. Стукай в ю2ю чи асю, якщо потрібно.

Доречі тут подібна тема, яку я піднімав шукаючи курси водіння.
Неповний перелік львівських автошкіл

Demyan - 6-2-2008 у 10:59

Ага і ще якщо можна буде дивіться на автопарк машин на яких вчать їздити...бо є такі вбиті жигулі що то просто жах там такі люфти в рулі....плюс все бовтається...

Odarka - 6-2-2008 у 11:03

Дуже вдячна за поради:)