Форум Рідного Міста

Потрібні програмісти

Іван Дівеєв - 7-2-2008 у 16:42

ІТ-компанії, в якій я працюю, потрібні програмісти. Оголошення нашого HR можна прочитати нижче. Від себе скажу лише, що в основному орієнтуємось на пошук студентів-випусників + студенти 4-го курсу (досвідчені програмери звісно wanted). В конвертах нічого не платиться, але це не заважає вже зі старту отримувати пристойний прибуток, якщо періодично їздити у відрядження до Польщі. (треба бути готовим на початках поїздити до Польщі на проекти - 38 баксів добових це великий плюс). Робота цікава. Більшості речей з якими ми працюємо вчимо самі, тому вимоги до кандидатів не надто високі. Головне - вміти думати.

Шукаємо ПРОГРАМІСТІВ для роботи за кордоном в проектах Ericsson (програмування GSM мереж)

Наші вимоги:
1)базові навики з алгоритмування
2)базові знання принаймі однієї з таких мов програмування : Assembler, Pascal, C/C++ чи інших.
3)володіння англійською мовою

Ми пропонуємо:

Офіційна зарплата на випробувальному терміні:
для працівників без досвіду – від 250 уо
для працівників з досвідом – від 350 уо

Після проходження випробувального терміну заробітна платня становить 350уо + %, який залежить від результатів фінальних тестувань.

При поїздці за кордон фірма оплачує:
1)проживання
2)квитки на поїзд/автобус в обидві сторони
3)оформлення шенгенських віз
4)страхування на весь термін перебування
5)добові у розмірі 38 уо на добу

Відпустка згідно законодавства України : 28 днів.

КОНТАКТ - idiveyev вухо gmail.com

popTAB - 7-2-2008 у 18:04

Щось у вас зависокі зарплати, як на ІТ сферу, особливо для працівників з досвідом! :lol:

Іван Дівеєв - 7-2-2008 у 18:21

Це зарплата після 3-х місяців випробувального терміну. Після року роботи цілком реально отримувати 700-800 і більше. Але головна фішка у відрядних - 38 уо. на добу при відрядженні на 50 днів ... це немало зі старту отримувати 1100 уо на місяць + звичайно зарплату. Ще одна річ. Попередній досвід корисний, але оцінюється головно здатність швидко вчитись. Це специфіка нашої фірми. Програмуємо GSM-ноди Еріксона, а програмерів саме з таким досвідом негусто. Тому проводяться тренінги для нових працівників.

Demyan - 8-2-2008 у 11:39

Не думаю що у відрядних головна фішка....ці відрядні підуть на багато чого і стільки у.о. не залишиться це гарантовано.
Якщо ви так кажете то розпишіть
1. де людина буде проживати (відстань і вартість добирання)
2. Харчування.
3. Витрати на засоби особистої гігієни.
А те що реально отримувати це не значить що практично. Тут проводять тестування робітника якщо фірма не бажає - то завалить будь-якого спеціаліста і потім доказуй. На такі фішки ведуться молоді працівники але особисто мені доказувати те що через рік будете заробляти 700-800 у.о. не потрібно :P цього ітак не буде

Іван Дівеєв - 8-2-2008 у 12:25

Добре, давайте розпишемо.
1. Проживання оплачується фірмою. Відстань нормальна. У Кракові я жив за 40 хвилин пішки. 40 хв. центром Кракова і над Віслою ... мені це подобалось. Можна було і трамваєм добиратись. Він їхав 18 хв. Другий раз я жив за 10 метрів від офісу. Умови проживання нормальні. В Лодзі умови ще кращі. (в готелі дають мило, шампунь і ще якісь дрібниці) Але мені Краків більше подобається.

2. Харчування, паби і т. д. - за рахунок працівника.

Але ви ж на те саме тратились би і у Львові, правда? Так, у Польщі харчування дорожче, але з 1100 відрядних на місяць залишається 700 чистими (при повноцінному харчуванні і відпочинку).

Про то що когось завалять, то я не зрозумів про що ви. Навіщо комусь вас завалювати? Все залежить від вашої праці в проектах, від відгуків про вас людей, з якими ви працювали, від вашого бажання нарешті. Зарплата переглядається у бік збільшення 2 рази на рік.

Щодо росту зарплати ... я не лукавлю, а кажу як є. Працюю тут не перший рік. Що тут ще доводити? Приходіть на співбесіду, якщо не вірите, поговоримо.

Demyan - 8-2-2008 у 13:19

Я вірю вам і нічого проти не маю я говорю те що знаю за такого роді фірми, і те з чим я стикався і стикаюся.
Бачите в описі вже виявилася цифра 700 чистими, адже студенту ніхто не пояснить що треба харчуватися і 1100 він не буде мати чистими, а стундети наівні і як правило думають що це буде їх з/п, а про те що буде розхід більшість замовчує.
Реально з/п переглядається 1 раз на рік, причому пройшовши тести ви отримуєте не обіцяну суму - причина ви погано пройшли тетси, або погані відгуки...все це витягується з того що керівництву не вигідно піднімати з/п адже краще на наступний рік взяти знову студента з аменші гроші...тому в таких фірмах відбувається постійний потік кадрів.
Іноді замість обіцяного відпуску отримуєш лише 2 тижні - причина є замовлення і т.д. не погодишся - при перегляді з/п відчуєш це.
А головне - вже якщо людина їде за кородон у відрядження і якщо щось не подобається їй то вже важче вернутися і мусиш там бути.
Я вважаю що потрібно скласти договір в якому буде чітко вказанощо через пів рокумоя з/п збільшеться на ---- % процентів, при тому звісно умови - що я плідно працюю...але нажаль ніхто такого не зробить. Будуть відмазки мол якщо ви нам не підійдете і т.д. Але вибачте якщо людина працює і виконує роботу то досвід буде і збільшиться її рівень....тому для чого переглядати з/п? треба відразу говорити про те що буде на стільки і стільки а не обіцяти.

Іван Дівеєв - 8-2-2008 у 14:44

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Я вірю вам і нічого проти не маю я говорю те що знаю за такого роді фірми, і те з чим я стикався і стикаюся.
Бачите в описі вже виявилася цифра 700 чистими, адже студенту ніхто не пояснить що треба харчуватися і 1100 він не буде мати чистими, а стундети наівні і як правило думають що це буде їх з/п, а про те що буде розхід більшість замовчує.


Чудово. Але давай не чесати всіх під один гребінець. Що значить "такого роду фірми"? Я говорю за компанію, в якій сам працюю і що бачу, те і говорю. А наші студенти не такі вже і дурні. Дехто просто бере і з собою везе в Польщу їжу на місяць вперед :) так що ніхто нікого не дурить.

Цитата:
Реально з/п переглядається 1 раз на рік, причому пройшовши тести ви отримуєте не обіцяну суму - причина ви погано пройшли тетси, або погані відгуки....


Зарплата переглядається 2 рази на рік за результатами роботи у сторону збільшення.

Цитата:
все це витягується з того що керівництву не вигідно піднімати з/п адже краще на наступний рік взяти знову студента з аменші гроші...тому в таких фірмах відбувається постійний потік кадрів.


Ну і що в результаті такої схеми ми отримаємо? Некомпетентних працівників. Постійні витрати на навчання. Зірвані проекти. Звільнене керівництво. Насправді твоя праця оцінюється за багатьма параметрами і багатьма людьми. В результаті виходить більш-менш об"єктивна оцінка. Ворожнечі з керівництвом нема. Є нормальний діалог щоб всі були задоволені.

Цитата:
Іноді замість обіцяного відпуску отримуєш лише 2 тижні - причина є замовлення і т.д. не погодишся - при перегляді з/п відчуєш це.
А головне - вже якщо людина їде за кородон у відрядження і якщо щось не подобається їй то вже важче вернутися і мусиш там бути.


Відпустка - це святе. Бажано попередити заздалегідь про приблизну дату і тривалість. Але можна і за тиждень попередити і нема проблем. Принаймні не було за моєї пам"яті. Якщо поїхав у відрядження на місяць - то так, треба добути до кінця. А як інакше? якщо екстренний якийсь випадок, то все можливо, всі ми люди.

Цитата:
Я вважаю що потрібно скласти договір в якому буде чітко вказанощо через пів рокумоя з/п збільшеться на ---- % процентів, при тому звісно умови - що я плідно працюю...але нажаль ніхто такого не зробить. Будуть відмазки мол якщо ви нам не підійдете і т.д. Але вибачте якщо людина працює і виконує роботу то досвід буде і збільшиться її рівень....тому для чого переглядати з/п? треба відразу говорити про те що буде на стільки і стільки а не обіцяти.


Якщо буде фіксований відсоток, то не буде мотивації праці. Подумайте про цю свою ідею трохи і ви зрозумієте, що вона кульгає на дві ноги.

Demyan - 8-2-2008 у 15:08

Щодо з/п ідея не кульягає а ідея нова - а піднятя з/п згідно тестів - це нове і кульгає.
Дуже просот все робиться є працівник дається задача, відомий час за який він має рішити (середній рівень), якщо працівник протягом року справляється а бо виконує швидше - піднімаємо на %, не справляється не піднімаємо. Все просто все прозоро, і будуть старатися. Питання - кому така схема не вигідна? :) відповідь знаєте самі.

Іван Дівеєв - 8-2-2008 у 23:35

Кулькає-кульгає. :)
Насамперед тому, що випливає з недовіри і конфлікту між роботодавцем і найманим працівником. При цьому не знімається проблема об'єктивної оцінки роботи працівника, яку в будь-якому разі має здійсники керівник. За вашою ж логікою підлий кровосос-експлуататор-редиска-керівник може так само сказати, що ти не справляєшся, тому відсоток не отримаєш і не гребе, а ще іди помий мені машину, бо звільню і візьму на твоє місце студента... Крім того ви не можете передбачити всього. А якщо завтра інфляція 30%? А якщо у фірми кращі/гірші фінансові результати? А якщо всі гарно справляються, але хтось один врятував проект від провалу? Або якщо у когось просто більше відповідальності і обов'язків? Хіба вони не мають оплачуватись відповідно? Тому працює це по-іншому. Працює ринок. За скільки можеш продати свою працю - стільки і маєш. Це ефективніше і цікавіше як на мене. Принаймні у сьогоднішніх умовах. А якщо про ідеї, то у мене теж є одна. Зарплати нікому не платити, а магазини закрити як непотрібні, бо торгівлі нема. Все необхідне людина бере просто так і працює у своє задоволення. Щоправда це також сьогодні не спрацює. Бо така схема не запрацює поки є брехня, жадність, захланість, лінощі і ще сто гріхів. Тому вона кульгає на всю голову разом із вашою.

Іван Дівеєв - 17-12-2008 у 21:24

Слухав чергові плачі про кризу по BBC і подумав, що варто підняти цю тему. :) Ми продовжуємо набирати людей. Якщо хто хоче і може програмувати - запрошую до нас. Один із способів ізолювати себе від загальної "кризової істерики" - загрузитись цікавою роботою. Я от аську включив сьогодні вперше десь за півтора місяця - не було часу на балачки.

Tempika - 17-12-2008 у 21:51

я посилала резюме - ноль реакції :-)

Іван Дівеєв - 17-12-2008 у 22:41

Куди і коли ви посилали резюме? Може в адресі помилились? Бо в моїй скринці нічого не було і нема... :(

Tempika - 6-4-2009 у 09:19

Перед новим роком выдсилала резюме... недавно теж заходила, отримала выдмову.

Іван Дівеєв - 6-4-2009 у 10:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
Перед новим роком выдсилала резюме... недавно теж заходила, отримала выдмову.


Сходив спитав HRа про вас, Тетяно, - каже що є ваше резюме. Тепер розумію, чому я про нього не знав - бо ви вислали прямо на мило фірми, а не на моє. В HRів свій графік роботи з резюме і співбесід за різними критеріями, тут вже нічим не допоможу. Дякую що підняли тему.