Форум Рідного Міста

Рудьковського забрали люди в масках

Юрій Сєров - 10-2-2008 у 00:39

Екс-міністра транспорту Миколу Рудьковського затримано.

Про це повідомила його прес-секретар Вікторія Бутенко журналісту "Української правди".

За її словами, Рудьковського забрали 15 осіб в масках з лікарні "Борис", де він проходив обстеження.

Куди повезли Рудьковського їй не відомо.

Як відомо, факти зловживання службовим становищем з боку екс-міністра транспорту розслідувалися СБУ та Генпрокуратурою.

http://www.pravda.com.ua/news/2008/2/9/71315.htm

Дуже сумніваюся, що справа буде доведена до суду.

Лєна Дадукевич - 11-2-2008 у 00:02

От цікаво куди його повезли? Чи не в Росію часом? Переважно вони там вспливають :lol:

Тарас Задорожний - 11-2-2008 у 11:55

Коротше, зле стало Рудьковському на цей раз в Печерському суді. Надіюсь наш найгуманніший суд у світі, не буде зважати і зробить хоч щось, щоб його пару тижнів потримали в камері.

Богдана Курилюк - 11-2-2008 у 14:41

На правді сьогодні побачила повідомлення, про те що Рудьковський приїхав на інвалідному візку

http://www.pravda.com.ua/news/2008/2/11/71334.htm

Лєна Дадукевич - 11-2-2008 у 16:03

чи на катафалку? Чого вже там...

Тарас Задорожний - 11-2-2008 у 17:23

Буде герой тепер чекати суду в СІЗО

Лєна Дадукевич - 11-2-2008 у 19:05

показують по телебаченню - виглядає дійсно зле, я здається невдало пожартувала про катафалк... чогось його шкода. він виглядає зараз як козел відпущення.

Юрій Сєров - 17-2-2008 у 13:29

Ситуація якось цікаво розвивається.
В п'ятницю на "Свободі слова" казали, що ніяка не операція на спинному мозку, а вирізання жировика, тобто косметична операція.
Червоненко пожартував, що як до кобіт, то здоровий, а як до суду - то слабий.
Крім того, Шуфрич знову відзначився.
Цитата:
...в результаті сутички депутатів від Партії регіонів Володимира Сівковича, Шуфрича і Владислава Лук’янова зі спецпідрозділом Департаменту виконання покарань у клініці Борис, звідки екс-міністра транспорту Миколу Рудьковського відвезли у СІЗО, автомобіль Лук’янова разом із ним самим усередині опустили Шуфричу на ногу.

Я собі щось не можу уявити цю картину. Цікаво було б побачити :)

P.S. Переглянув ще коментарі до статті на УкрПравді.
Серед коментарів домінують такі:
1. Шкода, що не на голову.
2. Шкода, що не насмерть.
3. Шкода, що не на я....

Розумію, що на УкрПравді вибірка нерепрезентативна, але все ж зважаючи на коментарі там, та й на коментарі у нас, згадуючи свої емоції, коли вбили Кушнарьова настає усвідомлення того, наскільки сильно народ ненавидить наших політиків! :o

Тарас Задорожний - 18-2-2008 у 17:54

Цирк подіяв і бідолашного каліку випускають під підписку про невиїзд. Браво апеляційному судові. Цікаво у яку країну він "не виїде"?

Юрій Сєров - 18-2-2008 у 23:41

Випустять аж зранку. Ще цю ніч він проведе за ґратами.
А до ранку можуть і іншу причину для затримання придумати. :rolleyes:

Лєна Дадукевич - 29-2-2008 у 11:03

Ага, а потім виявилось, що 2 квитки до ( здогадайтесь з одного разу куди) вже були для нього куплені.
Між іншим знову за нього ні слова. Невже таки виїхав до Росії?

Юрій Сєров - 29-2-2008 у 11:30

Наскільки сильний був ажіотаж, настільки швидко він вщух. Мабуть добазарилися :rolleyes:

Роман Голощук - 11-3-2008 у 13:40

Генеральний прокурор Олександр Медведько заявляє, що найближчим часом справу щодо екс-міністра транспорту і зв'язку Миколи Рудьковського буде відправлено в суд.

"Я думаю, що найближчим часом він (Рудьковський) закінчить ознайомлення (з матеріалами справи) і найближчим часом справа буде відправлена до суду", - сказав Медведько на брифінгу у вівторок у Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Джерело: http://www3.pravda.com.ua/news/2008/3/11/72865.htm