Форум Рідного Міста

Перейменування вулиць

Юрій Сєров - 26-2-2008 у 12:02

Львівська влада планує перейменувати вулицю Тургенєва у вулицю Героїв УПА.
Як Ви до цього ставитеся?
Вважаю, що назвати вулицю в честь вояків УПА - це правильно. Але чи варто перейменовувати саме цю - не знаю.
Крім того, в процесі перейменування завжди виникає плутанина.
Сьогодні зіткнулися з проблемою, що не знаємо на якій вулиці розташований 4 корпус Політеху - Невського, Шептицького чи митрополита Андрея?

Demyan - 26-2-2008 у 12:22

десь ми це вже обговорювали

Максим Стюфляєв - 27-2-2008 у 11:42

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Я може трохи тойво, але вчора я наче в цю тему писав.... Чи то вже інша з тим самим змістом... Чи глюки перенастройки

Юрій Сєров - 28-2-2008 у 12:58

У Львові до Дня міста перейменують 4-5 вулиць http://zik.com.ua/ua/news/2008/02/28/127702

Нє, ну точно нема нашій міській владі чим зайнятися.
Чи може це вимога УЕФА в плані підготовки до Євро? :lol:

Павло Жежнич - 28-2-2008 у 22:22

А звідки взялася кількість 4-5 вулиць, коли ще невідомо які вулиці будуть перейменовуват. Чи це з принципу "що так треба"?

Юрій Сєров - 17-4-2008 у 17:09

Від сьогодні вулиці Тургенєва немає. Тепер вона називається вулиця Героїв УПА.

Роман Голощук - 18-4-2008 у 11:46

Вже є реакція Росії:
«Генеральне консульство Росії у Львові висловлює жаль з приводу перейменування вул. Тургенєва на вул. Героїв УПА». Так прокоментував рішення сесії Львівської міської ради щодо перейменування вулиці Тургенєва, яке депутати ухвалили, 17 квітня, Генеральний консул РФ у Львові Євгеній Гузєєв.

«Ми розцінюємо це як недружній крок по відношенню до Росії. Тут порушено демократичні принципи, не було враховано думки мешканців вул. Тургенєва. Україна демократична країна. Перейменування вулиць знаходиться у компетенції органів місцевої влади, але, у даному випадку, порушено закон України, якій не передбачає спеціального статусу УПА. Ми засмучені, оскільки у Львові зникла назва вулиці одного із найвідоміших у світі письменників», - додав Генконсул.

Джерело: http://daily.lviv.ua/?newsid=15986

Ярослава Заяць - 18-4-2008 у 14:38

Це ще нормально. Он я читала, що вулицю Тупикову колись перейменували на вулицю Глухий кут.:lol: Її б якось краще перейменували, чи що...

Іван Романів - 30-6-2008 у 22:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярослава Заяць
Це ще нормально. Он я читала, що вулицю Тупикову колись перейменували на вулицю Глухий кут.:lol: Її б якось краще перейменували, чи що...


Мдааа, серйозне переіменування :sing: