Форум Рідного Міста

Створення українського науково-інженерного порталу.

Тарас Сокальський - 27-2-2008 у 10:59

Здалося б такий мати. В кого які будуть думки/пропозиції?

Юрій Сєров - 27-2-2008 у 11:09

Що саме Ви маєте на увазі?

Можна спробувати розвивати ось цей сайт: http://www.nauka-online.org/

Тарас Сокальський - 27-2-2008 у 11:20

Наука Онлайн більше тяжіє до академічної науки, я ж веду мову про створення широкопрофільного тематично структурованого ресурсу, орієнтованого на технарів-практиків.
пс.Приклад -- російський ІХВТ.

Андрій Пелещишин - 27-2-2008 у 14:12

Тарасе, якщо у вас є цікаві думки з цього приводу, я готовий з вами це обсудити, і помогти чим можна.
Ідея цікава.

Тарас Сокальський - 27-2-2008 у 14:46

Вибірково процитую обговорення за моєю участю з іншого форуму:
Цитата:
Взагалі, здався би якийсь загальноукраїнський інженерно-технічний форум...

Цитата:
sarat:
На мою думку створення інженерного порталу Україні вкрай необхідне. Не тільки як для ремонту старої техніки а й для освоєння нової. По власному досвіді знаю. Спочатку треба зібрати хоч локальну тернопільську спільноту в рамках розділу цього форуму.

Цитата:
Моя думка, він повинен включати в себе певний список тематичних розділів з підрозділами, до кожного розділу додається бібліотека; загальна стрічка новин, учасники можуть вести персональні блоґи і тримати файлові архіви, теми можуть існувати паралельно в кількох розділах, учасник формує для себе список розділів, що його цікавлять, і за цим списком йому видається узагальнена стрічка з темами, що обговорюються в цих розділах.
Мова форуму українська, винятки тільки для нерезидентів (дивимось IP при реєстрації)

..............................
Цитата:
Цитата:
Vitryana:
якщо там буде мат.моделювання (чи до інженерії не віднесете?), то я б була дуже рада такому сайту :)
Тоді уточнюємо -- науково-інженерний портал:)


Цитата:
Цитата:
saymon:
2. Формат самого сайту - це має бути портал, форум, соцмережа, блог?

Моє уявлення -- форум з бібліотекою і новинним порталом. Всі три речі об'єднані спільною тематичною структурою. Якщо буде можливість/потреба -- на майбутнє долучити персональні блоги учасників, присвячені їхнім власним розробкам
Цитата:
saymon
1. Контент - його наявність та формат

Це поки що основне питання. Я думаю, почати з невеликого форуму, паралельно стягуючи бібліотеку.

http://forum.krapka.te.ua/showthread.php?t=30143

Андрій Пелещишин - 28-2-2008 у 22:37

Тарасе, якщо вам не дуже складно, почитайте таки u2u

Тарас Сокальський - 4-3-2008 у 20:03

Поки я проводив вихідні в сімейному колі, тернополяни взяли ініціативу в свої руки:
Цитата:

saymon
Переходимо від слів до діла.

Проект під кодовою назвою "Інженерний портал": http://politeh.hmarka.net
На даний момент це лише Pre-beta, тому реєстрація тільки по запрошеннях.

Порядок реєстрації:
1. Відіслати мені в ПП (Приватні Повідомлення) адресу своєї електронної пошти, на яку я вишлю запрошення.
2. Після отримання запрошення зареєструватись на сайті, та дочекатись одобрення адміністратора (прийде ще одни лист).
3. Перейти на сайт, та ввести свій логін та пароль.
Кожен зареєстрований учасник може запросити ще 10 людей.

Така складна процедура реєстрації зроблена спеціально для того, аби відсіяти випадкових людей, і визначити дійсно зацікавлених.

У випадку, якщо зареєструватись по запрошенню неполучається, відписуйте мені в ПП.

Було б непогано трохи поспішити, оскільки сайт порушує правило хостінгу (заборонено створювати закриті сайти), тому його можуть прикрити, і почнеться нудна переписка із службою підтримки.

Решту інформації знаходиться безпосередньо на сайті, у розділі "Адміністративний".

P.S. Вибачте якщо відповім не відразу, я також деколи сплю

http://forum.krapka.te.ua/showpost.php?p=557502&postcount=50

Тарас Ільчишин - 4-3-2008 у 20:16

дуже зацікавив цей проект, але не можу зареєструватись на тому форумі, щоб написати ПП адміну ((

Тарас Сокальський - 4-3-2008 у 21:20

у2у-кни мейл, я тобі інвайт скину.
Лист прийде від імені користувача "Astra support"