Форум Рідного Міста

Новий альбом Бурмаки "Саундтреки"

Максим Стюфляєв - 28-2-2008 у 09:05

14 лютого, якраз на день Святого Валентина побачів світ новий альбом Бурмаки "Саундтреки". Це ювілейна, десята робота в доробку співачки. Вибір назви для альбому Бурмака пояснює тим, що кожна пісня наче є співаним рядом під те чи інше кіно, в основі якого - цілком правдиві випадки з життя кожної людини.

"Пісні всі різні, але це все я і це моє бачення. Мало того, що моє бачення, це все - моє життя. І кожна пісня це історія з мого життя. І для мене це як відеокліп і як маленьке кіно", - говорить Марія.
Альбом містить 14 композицій, більшість з яких написані самою Бурмакою. Комусь уже вдалося послухати альбом чи бодай окремі пісні з нього? Тоді поділіться враженнями! Особливо мене цікавить Ваша думка про нове оранжування пісні "Під облачком".

Роман Голощук - 28-2-2008 у 16:13

Ще не слухав. Будемо шукати

Катруська Пономаренко - 1-3-2008 у 00:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Особливо мене цікавить Ваша думка про нове оранжування пісні "Під облачком".

В новій обробці ще не чула, але дууууже люблю цю пісню, треба буде обов*язково послухати.

Тарас Сокальський - 1-3-2008 у 10:04

Цитата:
треба буде обов*язково послухати

В моїх записах передач Олі Смоляр є (з низьким бітрейтом, але оцінити можна)
http://rapidshare.com/files/93772388/Burmaka_v_Oli_Smoliar1.aac (6086 KB)
http://rapidshare.com/files/93776617/Burmaka_v_Oli_Smoliar2.aac (6029 KB)
Здається, в першій частині.

Юрій Сєров - 15-3-2008 у 01:47

Скачав альбом. Завтра послухаю.

Максим Стюфляєв - 19-3-2008 у 20:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Скачав альбом. Завтра послухаю.
То як, пане Юрію, сподобався альбом?

Юрій Сєров - 19-3-2008 у 20:52

Я не є фанат Бурмаки, але як на мене досить добре. Реміксів я звісно не слухав :). Значно кращі враження ніж про альбом Руслани.
А у Вас які враження?

Максим Стюфляєв - 19-3-2008 у 21:08

Хороший альбом. Мені сподобалося. Може, у когось протилежна думка (щоб не казали, що на форумі суцільний одобрямс:D )?

Роман Голощук - 20-3-2008 у 14:22

Мені також сподобався. Правда він трохи журливо-мелодраматичний ;) - видно Марічка таки пережила якісь сумні емоційні події в свому житті. Навіть назви пісень на це вказують: "Забудь", "Пробач", "Поранена в серце", "Попрощатись не зуміли".