Форум Рідного Міста

"Плач Єремії" - сольний концерт у Львові

Odarka - 2-3-2008 у 15:26

Тарас Чубай та гурт "Плач Єремії" ддадуть сольний концерт у "Хмільному Дому Роберта Домса", 7 березня, п'ятниця

Юрій Сєров - 2-3-2008 у 15:28

Час, ціни на квитки?

Може це вже буде презентація нового альбому?

Максим Стюфляєв - 2-3-2008 у 17:26

Одарко, а на Сході найближчим часом концертів робити не плануєте? Тут теж чимало шанувальників "Плачу Єремії" та й треба ж українським гуртам сюди "прориватися"! ;)

Odarka - 3-3-2008 у 09:46

Я не є організатором цього концерту, випадково дізналася від Тараса і він сам нічого не знає...ні годину, ні яка ціна квитків. Мене взагалі дивують організатори - жодної реклами.
Я спробую дізнатися більше і напишу.


Щодо концертів на Сході України - як Тарас Чубай сказав - "Не запрошують", як тільки запросите приїдемо:)

Максим Стюфляєв - 3-3-2008 у 11:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka

Щодо концертів на Сході України - як Тарас Чубай сказав - "Не запрошують", як тільки запросите приїдемо:)
Якби ж це від мене залежало... Але якщо, Одако, Вам це якось допоможе (бодай морально), то я Вас запрошую:)

Odarka - 5-3-2008 у 10:28

Дякую, що запрошуєте:)

Кажуть, що концерт о 20:00

Іван Дівеєв - 5-3-2008 у 19:30

По дорозі з роботи сьогодні заглянув до Домса. Там написано, що у п'ятницю вхід вільний, а в анонсі- "Подарунок від Хмільного Дому Роберта Домса". Ні слова про "Плач Єремії".

Odarka - 6-3-2008 у 08:50

Круто! Кажуть, що концерт о 21:30 (це остаточна версія) і ніби це закрита акція. В Домса додзвонитися нереально, а Тарас, крім того, що він там грає, нічого не знає.

Юрій Сєров - 6-3-2008 у 10:30

"уже нікто нікуда нє ідьот" :)

Dmy - 6-3-2008 у 13:51

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Щодо концертів на Сході України - як Тарас Чубай сказав - "Не запрошують", як тільки запросите приїдемо:)
Схід - Сходом, а от на море вже запрошують: 30/03 - ПЄ в Одесі.
Так що "льод тронулся, гаспада прісяжниє засєдатєлі!"

Максим Стюфляєв - 6-3-2008 у 14:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Odarka
Щодо концертів на Сході України - як Тарас Чубай сказав - "Не запрошують", як тільки запросите приїдемо:)
Схід - Сходом, а от на море вже запрошують: 30/03 - ПЄ в Одесі.
Так що "льод тронулся, гаспада прісяжниє засєдатєлі!"
Та це ж уже великий прогрес! Сподіватимемося, що лише початок!;)

Odarka - 7-3-2008 у 09:02

Дійсно в Одесі виступає:)


А у Львові то "закритий" концерт, нарешті, вдалося з'ясувати:((( жаль:(