Форум Рідного Міста

Де варто купувати страхівку для поїздки за кордон?

Юрій Сєров - 3-3-2008 у 21:38

Для поїздки в Шенген (для відкриття візи) потрібно купити страхівку.
Де найдешевше і які варіанти найвигідніші? Себто, які дієві, якщо не дай Боже щось трапиться.
Чув, що є такі, що купуєш одну, потім наступні дешевші.
Що порадите?

Ярема П. - 3-3-2008 у 23:03

Найпростіше - купити ITIC, на цілий рік, але от наскільки дієва не знаю, оскільки ще нічого не траплялося... Завжди її купляв, ще і купа знижок, та і як ID виступає в разі чого.

Юрій Сєров - 3-3-2008 у 23:05

Скільки коштує?
Не знаю чи є сенс брати на рік, бо поїздка мабуть буде одноразова.

Ярема П. - 3-3-2008 у 23:08

Отуто подивися

Олесько - 4-3-2008 у 00:57

не реклама:

Завжди купую PZU Ukraine (ще з відтоді коли вони були Скайд Вест), на проспекті Шевченка. Дорого не коштує (останню робив на два місяці десь за 200 гривень), є різні опції. Одного разу довелося скористатися, все нормально (частину вартості вони якось напряму покрили, решту у Львові згідно чеків віддали).

Єдине що нарід в їхньому call-центрі доволі пригальмований...

Олесько - 4-3-2008 у 01:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Не знаю чи є сенс брати на рік, бо поїздка мабуть буде одноразова.


Можна робити страхівку терміном дії на рік на цілу Європу, але сумарною тривалістю фактичного перебування за кордоном наприклад місяць протягом того року. Відповідно платиш як за місяць і і не мусиш для кожної мандрівки робити окрему страхівку.

Ярема П. - 4-3-2008 у 02:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олесько
Відповідно платиш як за місяць і і не мусиш для кожної мандрівки робити окрему страхівку.


О, то супер, я не знав про таке. Про PZU чув на разі позитивне, та і в Польщі користується немалою популярністю.

Demyan - 4-3-2008 у 08:59

Залежно куди їхати за кордон і яким чином. Якщо наприклад десь в єгипет або туди краще брати (а вони як правило і дають) вже своїх страховиків, провірених.
Якщо самі їдете і самі все робите...ну тоді дійсно треба поцікавитися що де як.
Тут головне в них треба все розпитати якщо у разі чого чи є представництво в країні яку їдете, що робити якщо не дай Боже щось станеться. Бо якщо щось стається вас лікують ви оплачуєте берете всі рахунки вертаєтеся сюди і кажете верніть мені гроші...буде важко.
Тому треба все чітко взнати в страховиків що робити, що брати які документи куди звонити і т.д.

Іван Дівеєв - 4-3-2008 у 09:24

Завжди брав PZU. Страхових випадків поки що тьху-тьху :)

Олесько - 4-3-2008 у 10:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Тут головне в них треба все розпитати якщо у разі чого чи є представництво в країні яку їдете, що робити якщо не дай Боже щось станеться. Бо якщо щось стається вас лікують ви оплачуєте берете всі рахунки вертаєтеся сюди і кажете верніть мені гроші...буде важко.
Тому треба все чітко взнати в страховиків що робити, що брати які документи куди звонити і т.д.


PZU в мережі Coris, в них є представництва в більшості країн і вже точно у всій Європі. Координати представництв написані в полісі на останній сторінці, доволі зручно. Якщо щось раптом сталося то, звичайно, першим ділом треба зв'язатися з Coris в цій країні і погодити з ними подальші дії, тоді вони лікування самі оплачують. Я в результаті платив власні гроші лише за ліки і за таксі до лікарні, все потім повернули.

Ярема П. - 4-3-2008 у 17:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олесько
Я в результаті платив власні гроші лише за ліки і за таксі до лікарні, все потім повернули.


Можеш розказати про це трохи більше, будь-ласка? Як зв'язувався, як говорив, як гроші вертав і т.д.

Олесько - 4-3-2008 у 18:09

Без проблем

Країна - Бразилія, поліс - PZU Бізнес (той що трошки дорожчий).

Фактично банально перестудився на перетягах і холодних пивах, але оскільки там купа всяких тропічних хворіб блукає, то захотілося звернутися до лікаря. Додзвонився в call-center Coris в Сан-Паулу, розказав (англійською) що я від них хочу і де я застрахований. Десь за годину-півтори вони самі передзвонили, дали адресу приватної клініки для іноземців (цілком нормального рівня, з англомовним персоналом, щось типу нашого "Богдана") і сказали що там вже чекають. В клініці секретарка зробила копію страхівки і паспорту, лікар оглянув і зробив якісь прості аналізи, виписав рецепт і діагноз. Грошей там не взяли, але в аптеці за ліки по рецепту треба було заплатити.

Потім вже у Львові з тим дігнозом, рецептом, чеками з аптеки і квитанцією від таксиста :lol: прийшов в PZU, вони то все взяли, сказали шо посилають в Киьів і десь через місяць заплатили. Можливо якби їх штуркати то заплатили б і швидше, але там невелика сума була і для чистоти експерименту я їм про себе не нагадував.

От ніби і все. :cool:

Ярема П. - 5-3-2008 у 10:37

Дуже дякую, пригодиться!