Форум Рідного Міста

Дмитро Медведєв – новий президент Росії

Роман Голощук - 4-3-2008 у 15:20

У Росії відбулися п’яті в історії (демократичні? :)) президентські вибори.
За підсумками підрахунку 99,5% бюлетенів, переміг перший віце-прем’єр Росії Дмитро Медведєв. Він отримав 70,23% голосів виборців. Комуніст Геннадій Зюганов має 17,76% голосів, лідер ЛДПР Володимир Жириновський - 9,37% голосів. “Демократичний” кандидат Андрій Богданов набрав 1,29% голосів. Явка на виборах становила 69,61%.

P.S. Цікаво, що тепер очікувати у російсько-українських відносинах?

Катерина Задорожна - 4-3-2008 у 15:23

Який "неочікуваний" сюрприз! :) Не думаю, що щось кардинально поміняється. Влада-то, по суті, не змінилася.

Юрій Сєров - 4-3-2008 у 15:49

Сюрприз. Я думав буде 99,9 за Медведєва :)
Не зміниться нічого.

Максим Стюфляєв - 4-3-2008 у 16:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Сюрприз. Я думав буде 99,9 за Медведєва :)
99.9 за Мєдвєдєва бути не могло, бо у 2004 році Путін набрав 74%. Там був контроль, щоб Мєдвєдєв не набрав більше, ніж Путін. А взагалі російська еліта зараз в паніці. Традиційно в Росії склалося так, що у них головний- Президент. А якщо тепер Путін очолить уряд, то незрозуміло, кого слухати і до кого бігти на поклін. В Росії начальник має бути один, інакше країна одразу починає розвалюватися.

Сергій Бєляєв - 4-3-2008 у 18:00

У них і буде один. Путін - це тепер російський Ден Сяо Пін. Всі кроки будуть з ним погоджуватись.

Максим Стюфляєв - 4-3-2008 у 18:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
У них і буде один. Путін - це тепер російський Ден Сяо Пін. Всі кроки будуть з ним погоджуватись.
З одного боку воно то так. Але у російського Президента аж надто великі повноваження, всеосяжна влада. І чи захоче Мєдвєдєв бути за таких умов лялькою Путіна- сумніваюся. Слухняно виконувати накази начальника, сподіваючись посісти його місце- це одне, а продовжувати це робити, коли начальник став твоїм підлеглим- зовсім інше. Крім того, є ще історичні традиції, особливості психології. Прем'єр як глава держави- це аж надто незвично, дико для росіян. Як зауважив один аналітик "військові не підуть доповідати Прем'єру. У їхній свідомості верховний головнокомандувач- Президент". До речі, ще питання, чи справді Путін очолить уряд. Я не впевнений.

Dmy - 4-3-2008 у 18:31

Ну, факт. Путін як ніхто найкраще підходить на роль сірого кардинала. Але має ту перевагу, що, на відміну від попередників, вже був Президентом. Тобто - має статус (як олімпійський чемпіон). Це Медведеву раз на 4 роки доведеться думати про себе, коханого. А Путіну - вже ні.

"Це право Гуліверів - творити ліліпутів,
Але маленькі люди приречені на злість.
Володя Ліліпутін зав'яже нерви круто,
Ніхто і не помітить, як Гулівера з'їсть"
(с) О. Смик

А щодо демократичності виборів, то в Росії такі були аж одні - 1991 року, та й то - з натяжкою. Я би навіть сказав, що таких виборів було десь 0,4.
В Білорусі - теж одні (хоча і не з тим результатом, але і без натяжки).
Я пишаюся Україною - ми маємо щонайменш 2,8! (в сумі)

Сергій Бєляєв - 5-3-2008 у 10:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Як зауважив один аналітик "військові не підуть доповідати Прем'єру. У їхній свідомості верховний головнокомандувач- Президент". До речі, ще питання, чи справді Путін очолить уряд. Я не впевнений.

Ну який Діма Мєдвєдєв головнокомандувач - Вінні Пух: маленький, пухленький, добрий, прикольний ...

А Путін - це вже символ. Він повернув росіянам відчуття, що вони живуть у великій державі: у дечому ще віртуальній, а у дечому вже й реальній.

Юрій Сєров - 7-3-2008 у 16:55

Анекдот гарний в тему прочитав:

Медведев зранку після виборів телефонує мамі:
- Мамо, ну, як ви там?
- Ой, синку, всю ніч не спали, за тебе переживали.
- Мамо! Ну хоч вы не підколюйте!!!

Лєна Дадукевич - 9-3-2008 у 22:18

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
А Путін - це вже символ. Він повернув росіянам відчуття, що вони живуть у великій державі: у дечому ще віртуальній, а у дечому вже й реальній.

А вони цього відчуття ніколи і не позбувались.
Просто вони думають, що у єдиній великій державі, імперії... Це і є їх ілюзія. Віртуальна.