Форум Рідного Міста

Хто повинен зустрічати та проводжати Президента

Юрій Сєров - 6-3-2008 у 10:39

Перелік людей, які повинні провести і зустріти Ющенка при державних, офіційних і робочих візитах за межі України:


http://pravda.com.ua/news/2008/3/5/72672.htm

Уявляю собі: стоїть Юля Володимирівна, така вся в білому, і втерши сльозу махає хусточкою.

Розумію, що має бути якийсь протокол, але це вже більше схоже на абсурд. :)

Андрій Пелещишин - 6-3-2008 у 13:26

Там ще була фраза ЮВТ, що типу "я завжди рада і провести і зустріти Президента" :)

Сергій Бєляєв - 7-3-2008 у 13:07

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Розумію, що має бути якийсь протокол, але це вже більше схоже на абсурд. :)

Жодного абсурду. Ці речі регламентуються Державним протоколом та церемоніалом, що затверджується указом Президента України.

Станкевічас Сергій - 7-3-2008 у 14:28

Це не перший і не останній абсурд, там у НИХ.
Бюрократична возня, інтриганство, Візантійщина.

А колись було - "десять кроків на зустріч людям".

Правильно сказали в одній гмериканській кінокомедії, яку на днях переглядав - "політиків, так само як і памперси, необхідно якнайчастіше міняти. І по тій самій причині".

Це стосується і Юлі з її заскоками і Юща з його балаганом.

Юрій Сєров - 7-3-2008 у 14:37

Регламент регламентом, але чи потрібно, щою Президента проводжав прем'єр? Для чого це?

Станкевічас Сергій - 7-3-2008 у 15:11

Відповідь - ні.

Сергій Бєляєв - 7-3-2008 у 15:31

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Станкевічас Сергій
Бюрократична возня, інтриганство, Візантійщина.

Ви недооцінюєте значення ритуалу у політиці. Зрештою, найдавніша з тих цивілізацій, що зберіглися, китайська надзвичайно велику увагу у політичній діяльності, у діяльності державних органів приділяла саме ритуалу. І на сьогодні вона продемонструвала, як можна постати з попелу і успішно конкурувати у сучасному світі, зберігши при цьому самоідентичність. Роль ритуалу у цьому важко переоцінити.

Незрозумілим виглядає і Ваше зневажливе ставлення до Візантійської культурної традиції, оскільки саме з нею тісно пов'язана українська культура.

Станкевічас Сергій - 7-3-2008 у 15:49

Тісний звязок культур ніхто не оспорює. Але ж це не є причиною для ідеалізації даної культури.
Якщо є бажання оспорити загальноприйняту думку про візантійську систему управління, побудовану на інтригах і зрадах, то це вже абсолютно інша тема, хоча і сумнівно з точки зору нашої можливості внести в неї щсь нове.

Щодо ритуалу.
Я не протів ритуалів у політиці взагалі. Можна сказати інакше - я обома руками за.
Я проти даного конкретного ритуалу в даному конкретному випадку, зважаючи на розподіл обовязків між Президентом і прем'єром, зважаючи на те, що ритуал впроваджується в період складних стосунків між Ющенком і Тимошенко.
Тому - підтримую думку, що тут більше абсурду, ніж конструктиву.

Сергій Бєляєв - 7-3-2008 у 15:52

Доведення ситуації до абсурду - це один з варіантів підштовхування сторін до пошуку виходу з кризи.